Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EVOLVE Infinity

Xander80 (18)|11.12.2011 11:48
Ma nekdo uz doma. Popripade ma nekdo zkusenosti s touto znackou. (podpora, komunita)

http://www.evolve.cz/d-evolve-infinity-realtek-1186dd-3d-hdmi-1.4-html5.html

rozebirala se tu verze SOLARIS ale ta ma Android.

Premyslim co za MMC k NASu. Mam doma Xtreamer PRO a nezvlada po siti velky datovy tok. Takze predevsim by me zajimalo jak si poradi s prehravanim po siti, odezva menu, start. Mam trochu strach aby to nedopadlo jako spousta novych krabicek na RTD 1186. Dalsi veci jsou druhorade a jsou spise licenci cipu.
Heartwork (2358)|11.12.2011 12:07
[quote=Xander80;383811]Mam doma Xtreamer PRO a nezvlada po siti velky datovy tok. [/quote]

Tohle mě celkem zajímá - při jakém bitrate už narážíš na problémy?

Zrovna z NASu přehrávám Blu-ray video (Halford) - [COLOR="Red"]dle MediaInfo[/COLOR]:

[COLOR="red"]Celkový BitRate: 32,5 Mbps
OverallBitRate_Maximum/String: 48,0 Mbps[/COLOR]

a na žádný problém jsem zatím nenarazil.
Xander80 (18)|11.12.2011 16:22
Tak treba

Tangled (nestiha pri rychle akci)
Overall bit rate 24.2 Mbps

Avatar BluRay v ISO
Total Bitrate 33.68 Mbps

pres UPnP je to troku lepsi ale tam zase neni moznost prehrat ISO soubory a clovek nevidi nahledy filmu s obrazky.

NASko mam Synology 211j. Pres PC mi to beha vcajku.
55popo (1)|2.1.2012 12:16
Docela mě tento přehrávač zaujal. Může prosím někdo napsat zda je slyšet ventilátor (budu provozovat bez vnitřního disku) zda se neseká – (nerestartuje) a zda je k přečtení výpis filmů i ze 2m. Měl jsem Eaget x5r a tam výpis filmů z 2m byl k nepřečtení, musel jsem vstát a jít si k tv vybrat - prostě hrozně mrňavý písmenka.
strog11 (23)|6.1.2012 00:08
Sewa. Stiahol som novy firmware v10.1.5 a zistil som jeden problem. Doteraz bola v moznostiach siete moznost zapnut "BT process", ale teraz tam uz neni. Celkovo sa polozka siet zmenila. Napr. Pribudla polozka "Prenos" ale tu ked zapnem, tak sa cez "http://192.168.*.*/unicgi" do centra nedostanem. NAS funguje v pohodicke. Neviete kde moze byt problem ? Vopred dakujem za odpoved.