Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 82

Téma: Koupit Led Tv nebo počkat

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Přede mnou se odehrává spoustu věcí v dnešní době,jestli není lepší počkat na novější panely,nynejší panely jsou vskutku už velice levné a zajímalo by mne kam se zaobírá technologie,já si například kupuji tv každý 3 roky a už jsem v tom řádově za 200000kč a pořád nejsem spokojen tak mě zajímá kdy už konečně budu spokojen,nechci v dnešní době zase vyhodit 50000kč za TV a za rok bude všechno jinak třeba poměr 21-9 zkuste někdo napsat kam se zaobírá vývoj,o oled technologii vim své mám telefon samsung galaxy a ne vždy to je výhra v podání barev.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

LED TV zatím nekoupíš. Čili vlákno jaksi postrádá smysl.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

na nič nové čakať nemusíš, všetko je aj tak na jedno kopito, čiže na ho...
    Bude ďalší prepad predaja, čiže nič závratné sa neudeje v období 2-3 roky. Bude sa ešte viac šetriť a tak budú na trh vyplavovať výrobcovia ešte väčšie zmätky, ako teraz.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Nechápu tvojí odpověd, jak nekoupim led tv a co se prosim tě v dnešní době prodává jedině led a plazma

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od martinrojkovic Zobrazit příspěvek
    Nechápu tvojí odpověd, jak nekoupim led tv a co se prosim tě v dnešní době prodává jedině led a plazma
    LCD a plazma. LED TV (OLED TV) je zatím k vidění jen na veletrzích. Nejblíže k LED TV co můžeš koupit jsou profi LED panely :http://www.ledview.cz/home

JM_ JM_ je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Podle technologických puristů je zkrácení "LCD TV s LED podsvícením" na kratší "LED TV" natolik neodpustitelým "klamáním zákazníka" , že je to v každém zdejším diskusním vlákně nutno vždy a znova okomentovat.

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od JM_ Zobrazit příspěvek
    Podle technologických puristů je zkrácení "LCD TV s LED podsvícením" na kratší "LED TV" natolik neodpustitelým "klamáním zákazníka" , že je to v každém zdejším diskusním vlákně nutno vždy a znova okomentovat.
    Polovina těch, co zde píší o LED TV neví, že je to vlastně LCD TV. Takže se to alespoň dozví

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

já si například kupuji tv každý 3 roky a už jsem v tom řádově za 200000kč
    Jestli to není překlep, tak tedy slovně: dvě sto tisíc. Tak potom (a to myslím vážně) kup TV od výrobců LOEWE, nebo Bang&Olufsen (BeoVision), a máš defacto "do konce života" vystaráno.

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Jestli to není překlep, tak tedy slovně: dvě sto tisíc. Tak potom (a to myslím vážně) kup TV od výrobců LOEWE, nebo Bang&Olufsen (BeoVision), a máš defacto "do konce života" vystaráno.
    To je odvážné tvrzení, ... i když příští rok má číslovku [COLOR=Red]2012[/COLOR]

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od geronimoh Zobrazit příspěvek
    To je odvážné tvrzení, ... i když příští rok má číslovku [COLOR=red]2012[/COLOR]
    Já myslím, že ne. Ti výrobci vyrábí nadčasové TV. Už jenom to dálkové ovládání (u BeoVision) je naprosto dokonalé (je přizpůsobené i k audio doplňkům). Ty TV opravdu jsou na hodně moc dlouho. (pokud tazatel nebude vážně uvažovat o OLED technologii, tak má s LCD vystaráno na mnoho a mnoho let - ono tam se už toho moc změnit nedá)

JM_ JM_ je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

... není lepší počkat na novější panely,nynejší panely jsou vskutku už velice levné a zajímalo by mne kam se zaobírá technologie ...
    Globální trendy jsou IMHO jasné:

a) Přechod od 2D ke 3D.
    Nevýhoda: Nevyzrálá technologie, navíc v ČR "skoro" zbytečnost, neb na rozdíl od řekněme UK se u nás OH či Euro ve 3D pravděpodobně vysílat nebude.

b) Tloušťka, resp. tenkost celé TV.
    IMHO zbytečnost.

c) Podpora non-Tv zdrojů videosignálů.
    Pro typického zdejšího návštěvníka s dedikovaným MMC opět přinejlepším (polo)zbytečnost.

Dle mně nejdůležitější změny jsou proto:

d) Růst velikosti panelů (dostupných za definovanou limitní cenu) +

e) Pokles jejich průměrné spotřeby

já si například kupuji tv každý 3 roky a už jsem v tom řádově za 200000kč a pořád nejsem spokojen
    Rada je jasná. Vidíš-li tak důležitou VADU (malou velikost?) na své aktuální TV, že s ní dál nemůžeš "žít", kup si (máš-li na to) něco lepšího (samozřejmě, pokud něco takového najdeš ).

Aplikováno na mě, jako následující krok v cyklu (CRT) 55 - 72 - 82cm, (LCD) 82 - 102 - 117 cm nyní hledám "něco" pravděpodobně ve formátu 138

... tedy slovně: dvě sto tisíc. Tak potom (a to myslím vážně) kup TV od výrobců LOEWE, nebo Bang&Olufsen (BeoVision), a máš defacto "do konce života" vystaráno
    Nepletu-li se, tak ta částka nebyla vynaložena jednorázově, ale v nějaké podobné kaskádě, jak popisuji o pár řádků výš.

A s výhledem "do konce života" má i top produkce od B&O malou velikost + malé rozlišení jak ve 2D, tak ve 3D ...

Registrace
    Apr 2004

A s výhledem "do konce života" má i top produkce od B&O malou velikost + malé rozlišení jak ve 2D, tak ve 3D ...
    No já ti tedy nevím

... jinak, na 3D módní vlnu přechází také, ale málo (konzervativní zákazníci po tom zrovna neparhnou)

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Fuj, ta je hnusná a tlustá a lesklá. Tu bych doma nechtěl.
    Btw ani by se mi tu nevešla...

JM_ JM_ je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

No já ti tedy nevím
    Ani já: "...Cena za kompletní sestavu televizoru BeoVision 4-85 by se měla pohybovat na úrovni 70 000 Euro (1 750 000 Kč)...", a přitom to např. nemá ani podporu 4KTV

http://avmania.e15.cz/bang--olufsen-...full-hd-plazma
    http://hdmag.cz/clanek/ces-2010-pana...hloprickou-152
    Naposledy upraveno uživatelem JM_: 10-12-2011 v 22:10

Registrace
    Apr 2004

Oni nevyrábí jenom tu jednu TV (ale to vy jistě dobře víte, viďte? )
    http://www.bang-olufsen.com/
    ... samozřejmě, že na našem skvělém trhu jsou i k mání TV do 8 000 Kč. Skvělé a levné a levnější TV pro české občany (no neber to)

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Koupit teď nebo po Vánocích
    Od koren3 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-12-2010, 10:11
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 16-07-2010, 11:00
  3. Koupit Sony XR500VE teď nebo ještě počkat?
    Od boldri v sekci Videokamery
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-03-2010, 06:56
  4. LCD: Koupit hned, nebo počkat. Philips 37PFL8404H
    Od roman001 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 29-01-2010, 08:44
  5. Mám koupit LCD nebo Plazmu?
    Od honejs v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 15-06-2009, 13:48