Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zkušenosti s Panasonic TX-L32E30E

Petrfm (17)|10.12.2011 11:41
Ahoj,
nakonec jsem se rozhodl pro zde doporučovaný Panasonic TX-L32E30E. Zatím to vypadá tak, že ho vrátím ve 14denní zkušební lhůtě.
Dovolím si pár subjektivních postřehů:
-obraz se při rychlejších scénách trhá (nepomůže ani nastavení Intelligent Frame Creation na Vysoká)
-nastavení obrazu je v porovnání s konkurencí chudší, nedokážu nastavit obraz k mé spokojenosti, obraz HD televizí vypadá na mém 24" PC monitoru líp (působí to jako by Panasonic nedokázal zobrazit takové spektrum barev jako monitor), je to dobře vidět zejména na obličejích
-ve tmavých scénách se ztrácí detaily, zkrátka je to jeden velký černý flek. Když přidám jasu, detaily sice vylezou, ale zase se ztratí ve světlých scénách. Nevím jak to nastavit aby byla koukatelná černá i bílá zároveň, korekce kontrastu a barevné sytosti nepomáhá. Poradí někdo?
-poměrně dost filmů mi TV nepřehrála (některé filmy v 1080p sice spustí, ale po pár sekundách se sekne a jde jen zvuk)
-nabídka Viera Connect je v porovnání se Samsungem dost chudá, ale dá se čekat, že nové aplikace budou rychle přibývat
-ovladač na můj vkus moc velký, jiní ocení velká tlačítka
-zvuk je poslouchatelný, dá se na něj zvyknout, ale na starou CRT Tesla nemá ani omylem
-citlivost DVB-T tuneru je výborná (bezchybně přehrává kanály, které externí STB ani nenašel)



Pokud máte jakékoliv otázky na tuto TV, ptejte se.
geronimoh (2327)|10.12.2011 11:50
Nemám s tímto televizorem žádné zkušenosti, ovšem na trhání obrazu může mít vliv právě IFC a zkusil bych ho vypnout úplně. K obrazu se nemohu vyjadřovat, televizor jsem viděl v obchodě a obraz byl v pořádku. Doma jsou ale jiné podmínky. Kdo si plete televizor s Multimediálním přehrávačem, na toho vždy čeká zklamání. Zvuk mají všechny placky špatný, což vyplívá z už z tloušťky televizoru a nasměrování reproduktorů, nic nového.
Petrfm (17)|11.12.2011 12:28
Poradí někdo, kde je problém?
TV nedokáže zobrazit zároveň všechny odstíny černé a bílé. Když přidám jas, vystoupí tmavé detaily, ale bílé odstíny se slijí v jeden velký bílý flek. Když uberu jas, stane se to samé s černou. Nevím, kterou položku mám jak nastavit, aby TV zobrazila správně černou i bílou. Možnosti nastavení obrazu TV jsou dost chudé, takže jsem vyzkoušel všechno co jde, ale nic nepomáhá. Jde o špatný dynamický kontrast TV nebo o vlastnost LED LCD televizí?
Předem děkuji za odpověď
Petrfm (17)|17.12.2011 08:52
Výborný článek http://goo.gl/drby8. Doporučuji. Konečně vím, proč měl Panasonic tak divné barvy a málo detailů v tmavých scénách. Třetí a čtvrý obrázek krásně ilustruje to, co jsem se tu snažil neobratně popsat.