Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s efektem "rychlost"

Bary21 (2)|8.12.2011 14:12
Dobrý den, pokusím se srozumitelně popsat problém :) Mám Pinnacle Studio 12, natočím např. zápas v ragby, nahraju pomocí nahrávání do pinnacle studia, samo si to nadetekuje scény a jdu stříhat. Dřív když jsem chtěl zpomalit určitou scénu, vystříhl jsem jí, dal efekt rychlost a vše se krásně zpomalilo/zrychlilo.. Bohužel poslední dobou se děje to, že dám snímek na osu, který chci zpomalit. Dám efekt rychlost a v tu ránu se to posune na snímek o 2 dopředu např. nebo naopak dozadu. Nějaké rady? Děkuji.
MartasKP (710)|10.12.2011 13:21
Rada je jedina. Odinstaluj tuto navic jeste prehistorickou verzi a sezen si kvalitnejsi soft.
Bary21 (2)|12.12.2011 11:28
Zkoušel jsem to upravit u kamaráda, ty samé záběry, ten má 14ku a problém je stejný.
MartasKP (710)|17.12.2011 18:26
Tak si jeste jednou precti moji radu :BB:
bastlir (3245)|17.12.2011 20:56
[quote=Bary21;383247]Dobrý den, pokusím se srozumitelně popsat problém :) Mám Pinnacle Studio 12, natočím např. zápas v ragby, nahraju pomocí nahrávání do pinnacle studia, samo si to nadetekuje scény a jdu stříhat. Dřív když jsem chtěl zpomalit určitou scénu, vystříhl jsem jí, dal efekt rychlost a vše se krásně zpomalilo/zrychlilo.. Bohužel poslední dobou se děje to, že dám snímek na osu, který chci zpomalit. Dám efekt rychlost a v tu ránu se to posune na snímek o 2 dopředu např. nebo naopak dozadu. Nějaké rady? Děkuji.[/quote]

Vyznač si na ose zrychlovanou scénu, zrychli ji a vyrenderuj ji třeba zase do DV formátu. Stejným způsobem postupuj se scénami před a po a pak to spoj a celé vyrenderuj.