Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zastavuje se obraz při editaci

Šloufová (13)|5.12.2011 12:07
Ve Vegasu 11 jsem si již zpracovala asi 10 projektů a následující problém jsem ještě neměla. Stříhám podkladový materiál. Asi v polovině projektu se pohyb obrazu zastaví a běží jenom zvuk. Obraz přeskakuje jako by tam byly obrázky. Pokud úsek vystřihnu a připojím další část projektu, který se přehrával dobře, tak se začne chovat stejně. A tak bych mohla pokračovat až do konce projektu. Podkladový materiál je celý v pořádku. Začne to dělat ve stejném místě ale ve druhé části projektu se to ještě zastavilo na několika jiných místech. Jednou se to zmrazilo úplně, to je zastavil se obraz i zvuk. Může mi někdo prosím poradit?
Díky
Ivana
Pytkin (7947)|5.12.2011 22:53
skus nastavit DYNAMIC RAM na 0 .. mas zapnutu GPU akceleraciu prehravania ? V 11tke to funguje famozne .. treba mat ale podporovanu kartu ..
Šloufová (13)|12.12.2011 19:53
Díky za info.
Nastavení DYNAMIC RAM na 0 pomohlo, ale neodstranilo to úplně. Bohužel mi Vegas nenabízí zapnutí GPU akcelerace, i když mám nVidia GT240, která GPU akceleraci videa umí. Běžně jí využívám při přehrávání HD videa např. v VLC, nebo MPC HC. V trimeru přehrávání běží bez problémů. Seká se to pouze, pokud se video přehrává v timeline. Pokud se přesunu s kurzorem o něco dále, tak přehrávání pokračuje v pořádku. Občas pomohl i restart PC.
Seká se to pouze při přehrávání, jakmile se video vyrenderuje, tak je to v pořádku.
Pytkin (7947)|12.12.2011 20:23
tiez nam to neslo s nejakou GTS kartou .. dali sme tam GTX470 a zrazu to paradne zacalo fungovat ..