Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: problém s exportem 1920x1080 v Pinacle15

Neregistrovaný (0)|4.12.2011 19:16
Tazatel: honza

Znění dotazu: V Pinacle 15 si vytvořím video a uložím na HDD jako soubor MKV.Poté ho vypálím přes NERO na DVD.Když to DVD přehrávám na bluray PHILIPS BDP5100,tak je obraz i zvuk roztrhaný.Když to ale uložím na Flash USB 2.0 tak je to v pořádku,jen je kvalita o trochu horší než původní AVCHD.Podotýkám,že můj počítač není zrovna nejlépe vybavený,ale myslel jsem,že kvalita bude zachována,jen to bude trvat delší dobu.Můžete mi poradit kde je asi chyba,jestli v přehrávači nebo v počítači,který nestíhá,kde co zlepšit,nebo nějaký jiný postup.

Technika, které se dotaz týká: Střih a úprava videa
ai (2993)|5.12.2011 00:42
Vyrabis regulerni DVD video v tom Neru nebo nejake AVCHD DVD ? DVD video struktura je SD, mensiho rozliseni nez HD.
V obou pripadech delas chybu, ze renderujes asi 2x a k tomu nic moc enkodery. Pinnacle a Nero nejsou zadna vyhra.
bastlir (3245)|5.12.2011 01:34
[quote=Neregistrovaný;382366]Tazatel: honza

Znění dotazu: V Pinacle 15 si vytvořím video a uložím na HDD jako soubor MKV.Poté ho vypálím přes NERO na DVD.Když to DVD přehrávám na bluray PHILIPS BDP5100,tak je obraz i zvuk roztrhaný.Když to ale uložím na Flash USB 2.0 tak je to v pořádku,jen je kvalita o trochu horší než původní AVCHD.Podotýkám,že můj počítač není zrovna nejlépe vybavený,ale myslel jsem,že kvalita bude zachována,jen to bude trvat delší dobu.Můžete mi poradit kde je asi chyba,jestli v přehrávači nebo v počítači,který nestíhá,kde co zlepšit,nebo nějaký jiný postup.

Technika, které se dotaz týká: Střih a úprava videa[/quote]

Myslím, že tvoje úvaha o PC je správná. Nicméně ... proč nevypaluješ přímo z Pinnaclu?
Hobis (1)|8.12.2011 13:25
Dobrý den. Chci se zeptat na vytvoření videa. Mám kameru Panasonic fullhd a Pinnacle AVID. Když si to natáhnu do Pinnaclu tak už to nemá 50s/s ,ale jenom 25s/s. Není to prostě tak čistý , jak bych si představoval. Mám i Blu-ray vypalovačku.Děkuji za radu.