Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pat & Mat (domácí kutilství)

RossiD (1271)|3.12.2011 09:04
Stran elektrickeho proudu a zasahu zhury (???), tak na poradny maler staci vrtacka (nejlepe s priklepem) a to "spravne" misto ve zdi - nasledny elektrosok (pri spravnem drzeni vrtaciho nastroje) , tma (nejlepe vrtat v pozdnich nocnich hodinach) a smrad (po celem byte) Vam zaruci vecer plny zabavy (hlavne s manzelkou).

..... kdyz mate stesti, zadari se i 2x po sobe .....

.... dodnes to mam na taliri a vrtacka se v nasi domacnosti dostala na seznam ohrozenych druhu ....

......... (pokud by to nekoho zajimalo, tak na tom seznamu jsem od te doby i ja) ........

Edit: ...... zadna prepetovka a ani podpetovka vam na tohle nepomuze ......
geronimoh (2327)|3.12.2011 10:15
[quote=RossiD;382009]Stran elektrickeho proudu a zasahu zhury (???), tak na poradny maler staci vrtacka (nejlepe s priklepem) a to "spravne" misto ve zdi ......[/quote]

My teď měnili část elektroinstalace v jednom obydleném bytovém domě a podařilo se nám přesekat a provrtat spoustu kabelů, zvonkových drátů a dokonce navrtat jedno plynové potrubí. :OO
K tomu aby odešla domácí spotřební elektronika stačí i taková maličkost, jako povolený (nedotažený) nulák.
interfernet422 (1575)|3.12.2011 10:43
[quote=RossiD;382009]Stran elektrickeho proudu a zasahu zhury (???), tak na poradny maler staci vrtacka (nejlepe s priklepem) a to "spravne" misto ve zdi - nasledny elektrosok (pri spravnem drzeni vrtaciho nastroje) , tma (nejlepe vrtat v pozdnich nocnich hodinach) a smrad (po celem byte) Vam zaruci vecer plny zabavy (hlavne s manzelkou).

..... kdyz mate stesti, zadari se i 2x po sobe .....

.... dodnes to mam na taliri a vrtacka se v nasi domacnosti dostala na seznam ohrozenych druhu ....

......... (pokud by to nekoho zajimalo, tak na tom seznamu jsem od te doby i ja) ........

Edit: ...... zadna prepetovka a ani podpetovka vam na tohle nepomuze ......[/quote]

Rossi ty máš dobré zážitky. :-E
Na to je proudová ochrana.

U mně debilové ze stavební firmy když vrtali zateplení tak na 3 místech provrtali přívodní kabel do baráku od hodin. Naštěstí ještě nebyl pod proudem. Jen jsme se divili, proč to nefunguje. Pak jsem je chtěl zabít. Zničili mi nejdražší kus drátu v baráku.
A když vrtali další zateplení tak jeli okolo svodu do HDS jako by se nechumelilo. Když jsem jim řekl, jestli o tom kabelu ví, tak je vytřeštili oči a radši vrtali s metrovou mezerou od předpokládaného kabelu. Ten kdyby trefili, tak dělám zateplení znovu a jistič by vyskočil možná v rozvodně.

Pat a Mat v praxi.
RossiD (1271)|3.12.2011 10:46
Jj a vy to vsici svadite na chudaka bourku - lidsky faktor - to je onen element zkazy ! :D

.... kua, mit doma jeste plyn ve zdi, tak mam z obyvaku pristavaci plochu pro helikoptery ....
interfernet422 (1575)|3.12.2011 10:49
Já si preventivně nafotil všechny rozvody ještě než byly nahozeny omítky a stejně jsem pak bádal, než jsem si vrtnul.
Kámošovi statečně podlaháři navrtali trubky ÚT když dávali lišty.
RossiD (1271)|3.12.2011 10:51
[quote=interfernet422;382020][COLOR="Red"]Rossi ty máš dobré zážitky[/COLOR]. :-E
Na to je proudová ochrana.[/quote]

Jo chlape, se sikovnejma rukama dojdes nejdal (ma zena je tehoz nazoru, obvzlaste pry s temi levymi) ...:D
Karel129 (503)|3.12.2011 10:53
[quote=RossiD;382021]Jj a vy to vsici svadite na chudaka bourku - lidsky faktor - to je onen element zkazy ! :D

.... kua, mit doma jeste plyn ve zdi, tak mam z obyvaku pristavaci plochu pro helikoptery ....[/quote]
Co to je jen jedna rana.To ja provrtal stropni topeni a mel v loznici bazen.2 patra vody v topeni nademnou.O cistote te vody se me zda i dnes.:rolleyes:
RossiD (1271)|3.12.2011 10:57
Chlapi, no nejsme my chodici katastrofy ? :D:D:D
geronimoh (2327)|3.12.2011 11:01
Známý provrtal přívodní kabel od hlavních domovních pojistek do rozvaděče svému tchánovi, když mu montoval držák pro satelit. Co má řemeslník dělat, když často vedou kabely ve zdi šikmo všemi směry, jak zrovna někoho napadlo, nebo když chtěl ušetřit. Můj bývalý parťák si na chodbě kdysi dávno zatloukl do zdi skobu, aby měl kam pověsit zrcadlo, když se fintil k oltáři. O dvacet let později skobu vytáhnul a zhasla mu světla v polovině baráku.
interfernet422 (1575)|3.12.2011 11:05
[quote=RossiD;382028]Chlapi, no nejsme my chodici katastrofy ? :D:D:D[/quote]

My? Ne. To všechno kolem nás se spiklo.

To jsou perly! Jedna lepší než druhá :-E
Námět pro IM - asi bych příspěvky oddělil od původního vlákna a hodil do pokecu s názvem
Pat a Mat - domácí kutilské katastrofy