Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Skylink

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    mam tiez jeden dotaz, ale prosim neteoretizovat, nepoucovat, viem preco sa pytam prave tak ako sa pytam .
    Ked teraz kupim kartu Skylink ICE vymena a strcim ju prvy krat do prijimaca bez blokeru, nabehnu mi (nezalezi na ako dlho) vsetky programy? Myslim hlavne HD !!! Teda Discovery HD, History HD, National geografic HD atd. Samozrejme mi je jasne, ze po registracii to vsetko zmizne.
    Prosim iba odpovede od tych, ktori to realne vyskusali !!! Mam totiz odpovede aj ano aj nie.
    Mám osobne odskúšané, po prvotnom vložení na 20 dní plná full ponuka vrátane všetkých HD programov. Po 20. dňoch mŕtva a čaká na registrovanie na CW kartu v šuplíku
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

dakujem, tie vlastne oci su super

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Neviem ale tuším prečo sa pýtaš - sú tam 2 zápisy, ktoré majú platnosť do 20dní a tieto tam zostanú aj po registrácii. nie sú teda vymazávané novým zápisom.

videné na vlastné oči u mňa doma a dokonca 2x - opakovanie je totiž matkou múdrosti.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Citace Původně odesláno od 666dia Zobrazit příspěvek
    byl...já s tím nic nedělal...
    Mě to dělal u dcer STB (Ferguson FK 6900-CR) , špatně prováděl zápisy na kartu. Jenže maj cslink a tam vždy pomohlo dát kartu do mascomu na na nějakou dobu a pak zase nějakou dobu jela. Od té doby co jsem upgradoval firmware na STB není problém. Tak kdyby to dělalo je lepší zkusit upgrade FW, než v případě skylinku provádět reautorizaci na webu(to jsem musel u sebe na Arivě 200 také), ale po upgrade také po problému.

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od interfernet422 Zobrazit příspěvek
    ... takže problém [COLOR=Red]nebyl [/COLOR]na straně Skylinku.
    Citace Původně odesláno od 666dia Zobrazit příspěvek
    [COLOR=Red]byl[/COLOR]...já s tím nic nedělal...
    Na webu skylinku bylo viditelné, že karty jsou zaplacené a měly by fungovat, tak problém byl, že neprošly správně zápisy na kartu. V karuselu čísel karet jich skylink točí skoro milion. Jak dlouho trvá, než se zopakujou všechna čísla karet? Ví to někdo? Možná nebyl stb v čase průchodu tvého čísla karty zapnutý nebo nebyl navolen správný program. 100% funkčnost garantuje skylink jen na certifikované přijímače a CAM. Jak jsem viděl certifikát, tak tam byla napsána i konkrétní verze fw. Při povýšení verze fw pak můžou při problémech říct, že s touto verzí jsme přijímač necertifikovali. Pak je pomoc reautorizace, díky za ni. Není nutno nikam volat, nikoho se doprošovat, pár kliků na webu a zápisy dojdou a vše funguje dále.
    666dia neprozradil jsi v jakém přijímači se ti ta karta neautorizovala. Patří mezi certifikované, nebo jedeš s uni čtečkou?

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. DVB-S stb na Skylink a ORF
    Od Eman v sekci DVB-S
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2012, 08:09
  2. Skylink - problem