Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-T a vystřihování reklam

BikBoss (2)|30.3.2005 17:24
Stahuji filmy z DVB-T vysilání ve formátu MPEG-2. Když se snažím třeba Premiérou vystřihnout reklamu a přepočítat, tak se mi rozjede zvuk (nerozumím tomu, ale prý je to tím, že mi vypadnou nějaký frame).

Takže:

1. kde dělám chybu nebo jak to mám nastavit
2. Není nějaký nástroj, který by to uměl střihnout a spojit bez přepočítání ??

Podle mne je ten problém základní, který řeší všichni ti, kteří stahují z TV.

A já nikde nemohu najít triviální návod, aby blbec jako já si je mohl vystříhávat. Na videu to bylo jednoduché, kde je jednoduchý návod na MPEG-2, který nerozjede zvuk ????

Díky moc za odpoveď.
exTNT (1421)|30.3.2005 17:39
A co s tím budeš dělat dál? Pokud bys to totiž chtěl nechat rovnou v MPEG2 a dál nezpracovávat, pak by Ti mohlo stačit něco jako Womble Video Wizard, jinak pokud z toho chceš dělat DVD nebo DivX (XviD), stejně se neobejdeš bez demuxu. Potom máš triviální návod třeba v sekci Návody - Demux a střih (nejen) DVB v ProjectX ( https://www.tvfreak.cz/demux-a-strih-nejen-dvb-v-projectx/705 ). A pokud Ti bude připadat, že ten demux je tam navíc, tak většinou není, protože opravuje případně vypadlé frejmy z původní nahrávky.
BikBoss (2)|30.3.2005 20:48
No, nechci uz to dal zpracovavat, proste to klidanko necham v MPEGu.

Proste jen dostat pryc ty vsivy reklamy a presahy na zacatku a konci.
Terka (274)|31.3.2005 14:35
co vdub mpeg?
vladoc (456)|31.3.2005 19:04
Ja reklamy strihám v Ulead VideoStudio 7 SE DVD.

Pozri sa ešte sem:
https://www.tvfreak.cz/strih-reklam-z-filmu-nahranych-na-stolnich-dvd-rekorderech/1782
dawsoo (8)|3.6.2006 15:44
Já to dělám jednoduše s free Sw

Demux PVAstrumentem na m2v mpa

Cluttermanem to sestříhám a vyexportuju....

nakonec DVDAuthor GUI na DVDR a je hotovo

vše bez rekomprese a stříhám v I-Framech výsledek 100% :BB:
StD (8612)|3.6.2006 17:40
...Cuttermaran? Be exact!
Za b): Mě osobně se ještě nepovedl korektní demux s PVAStrumentem po opravě chyb. Proto ho vždy doporučuji spíše jen pro kontrolu stavu.

Ale jinak platí co uvedeno výše: =Womble a je všechno v jednom programu/kroku = export... :-E
dawsoo (8)|4.6.2006 01:55
[quote=StD]...Cuttermaran? Be exact!
Za b): Mě osobně se ještě nepovedl korektní demux s PVAStrumentem po opravě chyb. Proto ho vždy doporučuji spíše jen pro kontrolu stavu.

Ale jinak platí co uvedeno výše: =Womble a je všechno v jednom programu/kroku = export... :-E[/quote]

Každej používá co mu vyhovuje... já raději víc jednoduchejch speciálních prográmků který se osvědčily ... pokud bych byl nespokojenej tak je nepoužívám a nedoporučim na vyzkoušení...

PS:Womble je dobrej ale něco stojí pořízení a když je varianta crack nebo freeware vždy raději sáhnu po freeware. :-)
Andyno (163)|6.6.2006 09:16
Ahoj. Ja by som sa chcel spýtať, ako sa strihá v tom Wombli? Hral som sa s tým, ale neprišiel som na to, kde sa to robí, resp. ako sa to robí... Díks.
StD (8612)|6.6.2006 09:33
...ilustrovaný Womble_MVVhelp.chm (5.1 MB) jsi líný studovat? Je to jednoduché jak facka, ale někdo halt potřebuje "vodit za ručičku", že! :-(( :-G

https://www.tvfreak.cz/recenze-strih-mpeg-bezeztratove-pak-womble-mpeg-video-wizard/377
Andyno (163)|6.6.2006 09:43
[quote=StD]...ilustrovaný Womble_MVVhelp.chm (5.1 MB) jsi líný studovat? Je to jednoduché jak facka, ale někdo halt potřebuje "vodit za ručičku", že! :-(( :-G

https://www.tvfreak.cz/recenze-strih-mpeg-bezeztratove-pak-womble-mpeg-video-wizard/377[/quote]

Nehnevaj sa, priateľu. Pozeral som do návodov, ale nenašiel som to. Každopádne vďaka za pomoc :-) , idem si to hneď preštudovať...
StD (8612)|6.6.2006 10:52
[quote]
[color=red]We recommend that new users look through the entire help system (using the "next" button) to learn many tips and features that are not intuitively obvious from just "browsing" the user interface[/color]
[/quote]
Devaster (477)|6.6.2006 15:07
std: B-)