Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CD, DVD, Blu-ray: Problem s Blu-ray prehravacom LG BD670

Neregistrovaný (0)|25.11.2011 14:44
Tazatel: Bob

Znění dotazu: Dobry den,

prehravac si po opatovnom zapnuti nepodrzi nastavenia Wi-fi. Po nastaveni parametrov je wi-fi pristup na siet funkcny len do vypnutia prehravaca.
Viete mi pomoct s tymto problemom. Na wifine mam 3 mobily a notebook. S LAN kablom problem nie je.

Este mam jednu otazku. Prehravac je dost hlucny.
Ak v nom spustim Blu-ray disk, doslova pocut vysokofrekvencny (pisklavy) zvuk rotacie. Je to skutocne rusive, samotny film sa neda pozerat.
Pri DVD tituloch je to omnoho tichsie. Neviem, ci to tak ma byt, alebo je to vada konkretneho prehravaca.

Za odpovede dakujem.

Technika, které se dotaz týká: Blu-ray LG BD670
Ivo Mašek (10205)|25.11.2011 15:04
Já mám tedy LG BD560.
Aktualizaci jsem prováděl přes router kabelem - v pohodě
Při DVD i při BD discích není vůbec slyšet přehrávání (kdyby to nemělo displej, ani nepoznám, že se disk točí)
vivid.sk (11472)|25.11.2011 15:29
Neviem ci aj pri BD playeroch byva tzv "ShopMode" - rezim predajne, ktory vyresetuje po vypnuti nastavenia. Skus pozriet v nastaveniach. Ak nie, pozri aktualny firmware, v poslednom pripade reklamacia.

A snad dostanes novy kus, pretoze to vyriesi tvoj druhy problem, ktory je zavisly od mechaniky.
Tiez som sa stretol s piskajucimi mechanikami, no nespravis s tym nic. Pokial ti z reklamacii napisu, ze je to funkcia vyrobku, tak smola.

Toto je zial najhorsi mozny pripad, ktory sa stava. Vyrobok je funkcne OK, ale pritom obtazuje.
Neregistrovaný (0)|28.11.2011 11:46
Vdaka, ze odpovede.

Toho som sa naviac obaval. No nic, musim skusit reklamaciu... :( S tymto je to vzdy na dlhe lakte...

Este raz, vdaka.