Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD, 32, co nejlevnější

None87 (3)|24.11.2011 14:57
Zdravím, chtěl bych koupit babče telku. 32 palců a co nejlevnější
Koukal jsem po této, ale tu značku vůbec neznám...

http://lcd-televize.heureka.cz/changhong-lt32gy688bu/specifikace/#section

nebo ještě tato

http://lcd-televize.heureka.cz/haier-lt32m1c/

Díky za rady a tipy.
KamilZ (10277)|24.11.2011 17:46
zatty (1215)|24.11.2011 21:50
haiera znám velmi dobře a za ty prachy mne naprosto dostal..za ty peníze dostávám maximum...oproti jiným levným značkám je tem obraz o třídu a půl barevnější..pozemní digitál na tom chodí taky velmi pěkně....mne se ta telka líbí víc jak technika, sencor,gogen a další
vivid.sk (11472)|24.11.2011 21:56
[quote=zatty;380094]...obraz o třídu a půl barevnější.[/quote]

Tak to potom musi byt mega hnus, pretoze aj ostatne znacky su pri zakladnom nastaveni o 3 triedy farebnejsie, ako je realita :D

btw, ide o znamu cinsku znacku, ktora v je v europe popularna aj inymi spotrebicmi (chladnicky, pracky, a ina biela technika)
zatty (1215)|24.11.2011 23:01
no nevím, já na ostatních žádné barvy nikdy neviděl jen max. tuny jasných druhů zamlžení...ale po pravdě ten hajer není špatný....je to jeden z největších výrobců techniky na světě tedy hlavně bílé techniky (lednice,pračky...)

na krámě tě praští hned do hlavy...víš jak má to výhodu...ty panely si vyrábějí sami...oni ho vyvíjejí takže časem se knám dostane i to co prodávájí jinde ve světě a to bude jiná řacha...tydle asijské značky smetou zbytek(koupili si třeba Philipse a třeba se dočkám že udělá Philips zase bednu na kterou se dá koukat)..za mne radši řádného slušného číňana který si to dělá sám než normální značku v základu co si nechávjí celou tu telku montovat bůh ví kde a s čeho jen si tam hodí svoje logo Sam,LG,Sony a atd..
Valibook (239)|25.11.2011 09:02
Changhong 360° View Angle

Braun 360° Complete Series

360 Degrees Longitude: One Family's Journey Around the World