Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV vhodná pro hry - LG 47LW650S

PanPip (1)|18.11.2011 09:48
Nejprve jsem se chystal na 47LW4500, pak jsem si vybral 47LW650S kvůli 200Hz a rychlejší odezvě. Abych se utvrdil kterak jsem si dobře vybral, pročetl jsem si zde pár diskuzí a jsem trošku v rozpacích ohledně použitelnosti této TV na hraní her. Poradili byste mi nějakou jinou s rychlejší odezvou? Nechci žádný vychytávky jako PVR, internet apod. Stačí mi pouze kvalitní obraz, bez zvuku i tuneru:-) Na vše ostatní mám jiné přístroje. Když bude ještě pasivní 3D bude dobře, ale na tom také uplně nelpím.
Saltze (63)|18.11.2011 11:50
[quote=PanPip;378554]Nejprve jsem se chystal na 47LW4500, pak jsem si vybral 47LW650S kvůli 200Hz a rychlejší odezvě. Abych se utvrdil kterak jsem si dobře vybral, pročetl jsem si zde pár diskuzí a jsem trošku v rozpacích ohledně použitelnosti této TV na hraní her. Poradili byste mi nějakou jinou s rychlejší odezvou? Nechci žádný vychytávky jako PVR, internet apod. Stačí mi pouze kvalitní obraz, bez zvuku i tuneru:-) Na vše ostatní mám jiné přístroje. Když bude ještě pasivní 3D bude dobře, ale na tom také uplně nelpím.[/quote]

mám LG47LW5500 a v režimu "hra - game" hraji vše a OK takže si myslím že 650S by měla být taky v tomto režimu v pohodě, nebo má někdo jiný názor ?
Kryszpin (23)|18.11.2011 14:17
třeba já sem měl vedle sebe 100Hz a 800Hz lcd a rozdíl znatelnej nebyl, (ikdyž to video co na tom běželo nebylo v bůhvíjaký kvalitě) navíc pokud do ní budeš z pc nebo konzole pouštět 60Hz tak je to asi jedno... důležitej je input lag, což zřemě poslední firmwary od LG řeší, ale nevím jestli u všech řad a modelů...co se týče 3D je otázka jestli se nějak významě prosadí...původně po shlédnutí aktivní technologie sem byl skeptickej, ale po zkušeností s pasivem sem docela změnil názor :) zajímavý je, že když sem koukal na 3D ukázky na LW5500 (100Hz) a LW650 (200Hz) přišel mi obraz 50Hz na obou, čekal sem, že se u LW650 těch 200Hz alespoň ve 3D projeví ale ne.... ve 2D byl ale obraz krásně plynulej
fisho (1)|7.9.2014 16:12
prave sa tiez ohliadam po nejakej TV k PS3 a hrania z pc,precital som tiez par reakcii ku gamerskym TV ale vsetky su take postarsie a te TV uz bud v ponuke niesu alebo su uz samozrejme novsie,skusenejsi hraci ale viacmenej preferuju plazmove pred LED televizormi,tiez som sa zacal rozhodovat napr pri tychto dvoch produktoch http://www.nay.sk/panasonic-tx-50asw504/d-332024-c-1881/ , alebo http://www.nay.sk/lg-50pb690v/d-345614-c-1881/ u plazmovych praveze Hz nejako nezavazia,preto by som vas poziadal o nazory aby som nemusel zakladat novu temu ked sa tu take uz riesilo,dakujem za kazdu normalnu radu