Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Problém s přihlašováním

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Mě to teď jede OK. Zkus si zkontrolovat nastavení jazyka v Chrome. Tohle fórum mívá občas slabší chvilky, viz např: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=28184
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Tak už mě na tomto fóru začínají trvalé problémy s přihlášením unavovat (a značně). Na spoustě jiných serverů podobné problémy nemám...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

2Retiree: +1

Tady nekdo utrpel tzv. "programatorskym vyronem" a snazil se udelat nejake hromadne prihlasovani na nekolik for najednou.
    Vysledek - Pravidelne blbne prihlasovani na jakekoliv z tech for, musim vzdycky probehnout i ty ostatni (ty co mne vubec nezajimaji), tam se prihlasit a odhlasit (nebo i jen odhlasit) a pak se obcas muzu prihlasit sem.

Ale daleko casteji mam po uspesnem prihlaseni stav "neprihlasen". Je to na odstrel.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Jak to, že mě to funguje normálně? A určitě ne jenom mě.

Je tu občas Avatar uživatele Arrow79
    Registrace
    Oct 2008

Musim suhlasit s kmarty. Naozaj to neskutocne blbne. Kazdy den musim mazat cookies, aby som sa sem vedel prihlasit, niekedy aj na 2, 3x. Je to jedno, ci sa prihlasujem z macu (firefox, safari), iphonu alebo aj z prace z windowsu (firefox, ie9). Dostat sa sem je proste skoro mission impossible.. Len podotknem, ze do 15.12. som nemal najmensi problem, nemazal som cookies, neodhlasoval som sa nikdy. Vzdy som sa na prvykrat prihlasil.

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

Môžem tiež potvrdiť, že niečo nie je v poriadku s kostolnym poriadkom.... Už dávnejšie sledujem túto tému, že sa niekomu nedá prihlásiť, mne sa zatiaľ na všetkých bežných prehliadačoch podarilo pripojiť na prvý krát, ale v poslednej dobe ( cca týždeň, dva ) to nejako začalo haprovať. Tak ako píše Arrow, problém s prihlásením, bez toho, aby som vymazal cookies sa neviem pripojiť. Cez iphone už vôbec nie, ani po zmazaní cookies, ani po reštarte (safari), opera niekedy ano, niekedy nie, vypíše prihlasujem, prihlásenie na ostatné fóra a po nabehnutí úvodnej stránky fóra som zase neprihlásený... Vyskúšané na PC, notebook, aj iphone.... Zatiaľ najspoľahlivejšie "funguje" na prihlásenie firefox.... aspoň u mňa....

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Arrow79 Zobrazit příspěvek
    ...
    Len podotknem, ze do 15.12. som nemal najmensi problem
    To si stastnej clovek, ja s tim mam peklo od zacatku (presneji, letos jsem sem zacal po dlouhe odmlce znovu chodit a od zacatku tohoto znovunavstevovani s tim mam tady problemy).
    Pokud se neodhlasim, tak si muzu byt prakticky jisty ze nejpozdeji do druheho dne tady budu zapasit s prihlasovanim. Mozna to neni dobou (ze by treba blbly casy s cookies), ale treba i to, ze toto forum navstevuji z ruznych pripojeni.

Kazdopadne to prihlasovani je fakt peklo a utrpeni.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Jak to, že mě to funguje normálně? A určitě ne jenom mě.
    Já bych neřekl, že to funguje normálně. Jsou jen období, kdy to někomu drhne míň, někomu víc. Já pořád nechápu, proč je přihlášení vázáno na aktuální IP adresu uživatele. Takové zabezpečení chápu např. u internetového bankovnictví nebo obecně u stránek, kde je požadována vzšší úroveň bezpečí. Ale u diskuzního fóra? Tady jde spíš o paranoiu. Pro ověření počítače podle mého názoru naprosto stačí záznam v cookies, tak jako je to u drtivé většiny jiných fór.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Ono to stejně žádné vyšší zabezpečení není, když cookie stačí smazat a "poslední vítězí". Je to akorát opruz. Kdyby to raději při přihlášení z jiné IP psalo něco ve smyslu, že jsem přihlášen z jiné IP + čas (nebo poslední přihlášení bylo z jiné IP + čas), tak by to bylo rozhodně užitečnější. Teď stejně jen všichni smažou cookies a dál to nezkoumají....

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Tiez som mal problem z prihlasenim, po mazani cookies je to ok....ale teraz v poslednej dobe pri citani fora ma to hocikedy odhlasi !!! trebars uz po pol hodine a pritom neprejdem na inu www adresu...
    Da sa tomu nejako zabranit?
    Je to neskutocne otravne, nechapem, ze s tym neviete nieco urobit!!!
    Berte to ako otvorenu kritiku, na inych forach, kde zajdem NIC take neexistuje, len tu!!!
    Niekde som prihlaseny aj niekolko mesiacov v kuse a nemusim sa otravne prihlasovat pri kazdom zapnuti PC.
    Fakt s tym neviete nieco urobit???
    Naposledy upraveno uživatelem Hornet F-18: 03-02-2012 v 13:54

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12