Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Problém s přihlašováním

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Mívám celkem pravidelně s přihlašováním na fórum tvfreak.cz ze svého notebooku. Problém nastane, když se pohybuji mezi různými sítěmi s různými providery. Pak se často stává, že se přihlásím, zobrazí se "Zároveň došlo k přihlášení na těchto serverech: Svethardware.cz Digimanie.cz", ale po provedení přesměrování jsem opět nepřihlášen. Pomůže smazat cookies, což není moc pohodlné. Dělám něco blbě, nebo je to standardní chování? Hledal jsem tady tento problém, ale nenašel jsem, že by tohle někdo reklamoval, tak nevím, jestli není něco u mě. Používám Chrome.
    Nejedná se o přihlašování z více počítačů, jedná se stále o jeden a ten samý počítač, se kterým "putuji".
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 15-11-2011 v 21:17
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Mám to na notebooku úplně stejně, zkoušel jsem Chrome i Operu. Taky pomáhá smazat cookies. "Nereklamoval" jsem to, protože jsem si na problémy s přihlašováním už tak nějak zvykl, prostě lenost

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

KamilZ:
    To je specialita tohoto fóra, jakmile se ti změní veřejná adresa, systém tě automaticky odhlásí. Tato paranoia se tu před časem diskutovala, ale k žádné změně nedošlo, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24242

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    KamilZ:
    To je specialita tohoto fóra, jakmile se ti změní veřejná adresa, systém tě automaticky odhlásí. Tato paranoia se tu před časem diskutovala, ale k žádné změně nedošlo, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24242
    Já mám statickou IP, a přesto se mi to odhlašuje.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

S prihlasovanim problem ne, ale prihlasim se na TVF - jste prihlaseni i na SvetHW a Digimanie. Skocim na SvetHW a nejste prihlasen.
    Dalsi vec, co se zacala objevovat - pouze na WinXP v IE - chci se vratit zpet pomoci BackSpace a skoci kurzor do okna s odpovedi. Musim pracne kliknou nekde mysi na zobrazenou stranku a pak teprve BackSpace funguje regulerne.

Registrace
    Feb 2011

Kdyby to jen vynutilo nové přihlášení při změně IP, tak by to bylo OK. Průšvih je ta nutnost mazat cookies, to je nepříjemné

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Jak to děláte? Já se přihlašuji vždy na foru TVF. A při přechodu na SHW jsem přihlášen i tam. A při návratu nazpátek jsem stále přihlášen i na TVF, ............. atd. (IE_8)

Registrace
    Feb 2011

Přihlašování přes více webů je podle mě ještě jiný problém (resp. vlastnost), nezávislý od problému se změnou IP. Mě se to chová tak, že přihlašování je sdílené, ale jen mezi www stránkami (www.tvfreak.cz, www.svethardware.cz), nebo mezi fóry (www.tvfreak.cz/forum, www.svethardware.cz/forum), ale ne vzájemně (mezi stránkami a fóry).
    Když se přihlásím do fóra na TVF, tak po přechodu na fórum SHW jsem tam přihlášen také. Ale při přechodu na homepage tvfreak.cz nebo svethardware.cz přihlášený nejsem. A opačně - když se přihlásím na homepage, tak nejsem přihlášený ve fórech. Zřejmě nesdílí cookies fór a www. Chtělo by to buď upravit hlášení po přihlášení na fóra "Zároveň došlo k přihlášení na těchto serverech ....", aby to při přihlášení ve fórech hlásilo něco ve smyslu "Zároveň došlo k přihlášení [color="red"]na diskuzních fórech těchto serverů[/color] ...", nebo ideálně přihlášení sdílet mezi weby a fóry.

Ale stále mi není jasné, proč je při změne IP nutné smazat cookies. Chápal bych vynucené nové přihlášení, ale ne nutnost promazání.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Když se přihlásím do fóra na TVF, tak po přechodu na fórum SHW jsem tam přihlášen také. Ale při přechodu na homepage tvfreak.cz nebo svethardware.cz přihlášený nejsem.
    Není to tak dávno, kdy se mohlo přesouvat různě cik-cak mezi magazíny a fóry navzájem křížem krážem. jenže hodně lidem to zlobilo, tak se tato možnost zrušila.
    Dnes to jde se přihlásit na magazínu (jedno jakém) a přihlášený přeskakovat mezi magazíny. A nebo se přihlásit na fóru (jedno jakém) a přihlášený přeskakovat mezi fóry.

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Dnes to jde se přihlásit na magazínu (jedno jakém) a přihlášený přeskakovat mezi magazíny. A nebo se přihlásit na fóru (jedno jakém) a přihlášený přeskakovat mezi fóry.
    Ano, přesně takto mi to funguje.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Dreamer
    Registrace
    Feb 2005

Mam podobne problemy, na TVF som prihlaseny, po prechode na forum neprihlaseny, ked sa pokusim prihlasit na fore, oznami mi to ze som sa uspesne prihlasil, ale nasledne po nacitani stranky fora som opat neprihlaseny. Stalo sa to len tak, predtym to fungovalo, pouzivam rovnaky prehliadac.

Pomohlo len vymazanie cookies, ale to nie je riesenie.

Pouzivam Avant 2012 build 8 FF engine (FF 8.0.1) a Win Vista SP2 32 bit.

Chcel som vcera pridat dolezitu aktualizaciu pre DVB Dream a nemohol som. Prosim o skore odstranenie problemu, aj ked podla reakcii je to nepravdepodobne.
    Naposledy upraveno uživatelem Dreamer: 24-11-2011 v 13:33

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Kdyby to jen vynutilo nové přihlášení při změně IP, tak by to bylo OK. Průšvih je ta nutnost mazat cookies, to je nepříjemné
    toto sa da aj bez mazania cookies. Pokial si napr prihlaseny na ntbk a vies, ze odchadzas z prace a budes sa chciet prihlasit doma, jednoducho klikni pred ukoncenim na "Odhlasit". Nasledne ked prides domov a pripojis sa zmenenou IP, tak ti prihlasenie nebude robit problem....

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od sanchez13 Zobrazit příspěvek
    toto sa da aj bez mazania cookies. Pokial si napr prihlaseny na ntbk a vies, ze odchadzas z prace a budes sa chciet prihlasit doma, jednoducho klikni pred ukoncenim na "Odhlasit". Nasledne ked prides domov a pripojis sa zmenenou IP, tak ti prihlasenie nebude robit problem....
    Jo, to vím, ale jenže na to zapomínám. Prostě zaklapnu noťas a ten usne...

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2009

Nikdy jsem neměl nejmenší problém s přihlašováním, ale poslední týden se něco na serveru TVfreaku změnilo. I když se přihlásím na TVfreak, tak při otevření okna TVfreak fóra se musím přihlasovat znova, což dříve nebylo potřeba.
    Horší ovšem je, že z jednoho ze dvou počítačů, které používám (jiná síť i poskytovatel), se nemůžu do fóra přihlásit. Tak jak tady popisují jiní - přihlásení proběhne jakože úspěšně, ale ve skurečnosti se na svůj účet nedostanu. Promazání cookies nepomůže, a zkoušel jsem Explorer i Mozillu.
    Takže jestli to začne dělat i na mém druhém PC, tak se zřejmě odmlčím natrvalo ...

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Nevím jak Vy ale já mám od včerejška na fóru tvfreaku problém v tom, že se mi to přihlašuje v angličtině (používám chrome), ale současně jsem zaráz přihlášenej na fóra Světu hardware a Digimanie a tam to běhá normálně v češtině. Zkoušel jsem i odhlásit a znovu přihlásit a výsledek je stejnej.
    Nemáte-li ten problém Vy, budu muset pátrat u sebe.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední