Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Online zachytavani z kamery

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ahoj,prosim nejakeho odbornika o radu v jakem kodeku nahravat online video z kamery.Pouzivam program Debut Video Capture a vaham,ktere nastaveni by bylo nejlepsi.Kameru mam Sony(NTSC) a A/D kartu Osprey, ze ktere leze vystup 640 x 480 do Debut Video Capture.Jedna se vzdy o nekolikahodinovy zaznam,ktery chci potom sestrihat na kratsi casti.Zaznamy jsou urcene k prohlizeni na PC.
    PS - v poslednim upgrade Debut je i moznost grabovat do h264,ale to je zrejme vypocetne dost narocne.Muj ctyrjadrovy 3GHz procesor to vytizi na 100% a vypadavaji snimky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

skoda ze si si nekupil miesto osprayky nejaky prevodnik do DV .. no v kazdom pripade skus DV kodek ..

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

video z kamery se streamuje online na internet a k tomu je Osprey idealni(myslim
    ale zaroven to chci nahrat,neco sestrihat a archivovat.ok,zkusim teda DV kodek,ten jsem nejak pominul,zatim jsem delal pokusy jenom s wmv,h264 apod.
    Dekuji

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

tak nahral jsem neco v DV,bohuzel to nedokazu v nicem prehrat.stahnul jsem cineda dv,ale nejak to nefunguje i kdyz v nabidce kodeku se zobrazi.muzes mi poradit?
    Hodina zaznamu v DV je asi 12GB.Na predem jasne napr. hodinove nahravani je to ok,ale pri cca 10h denne to je za tyden neumerne kvantum,nejaka alternativa zabirajici cca 2-3GB/hodinu?jasne,ze zalezi na nastaveni bitrate,jen nevim ci zvolit wmv,mov,avi... a nasledne ulozit vybrane casti(zrejme v h264)

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

DV by mal otvorit kazdy software .. media player trebars .. hodina zaznamu je 13G cca ..

no ak ti to je vele , potom musis ist do vyraznejsej kompresie .. idealne by bolo H264 .. skusil by som daky HW encoder .. trebars BMD ..

Podobná témata

1. Zachytávání nonstop z průmyslové kamery
    Od zweistein v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-06-2018, 18:53
  2. Zachytávání videa z analogové kamery
    Od mike2000 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-10-2006, 13:10
  3. Zachytavani z analog kamery, kvalita
    Od NoeUO v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 10:45
  4. Reakcí: 54
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 12:30
  5. Zachytávání z VHS pomocí DV kamery
    Od Terka v sekci DV/HDV
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-03-2005, 15:19