Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

konverze MOV - víc klipů najednou

troniq (5)|31.10.2011 10:53
Řešil jsem tu problém ohledně MOV v Corel video studiu. Prostě to tam neběží a už nevím co s tím, proto budu muset zvolit nějaký dobrý converter...
Potřeboval bych poradit nějaký prográmek, který zachová co nejvíc kvalitu a zvládne víc klipů najednou. Abych nemusel převádět po jednom klipu... Mám jich totiž přes 100 určitě.
Četl jsem i něco o převodu do jiných kontejnerů ale s tím nemám zkušenosti...
Poraďte prosím..díky ;-)
interfernet422 (1575)|31.10.2011 13:07
Znáš program SUPER? To bude možná právě aplikace pro tebe. A je free.

[COLOR=#4D4D4D][SIZE=1] SUPER © IS UNIVERSAL as it supports a wide variety of input/source file format to play
or encode (to & from) without any additional third party software.

SUPER © supports the following formats as input source file:
- [COLOR=#660000]Input Image Sequence[/COLOR]: bmp, jpg, pgm, png, ppm, sgi, tga
(with sequentially numbered-ONLY filenames) having the same filename numbered-ONLY format.
Example: 0001.jpg --up to--> 0999.jpg
note that this format will NOT work [COLOR=#FF2121]name_[COLOR=#4D4D4D]0001.jpg --up to--> [COLOR=#FF2121]name_[COLOR=#4D4D4D]0999.jpg (take out [COLOR=#FF2121]name_[COLOR=#4D4D4D])
- [COLOR=#660000]Input Video format[/COLOR]: 3gp/3g2, amv, asf, avi, dat, dvr-ms, flc, fli, flv, m2ts, mkv, mov, mpg, mtv,
m4v, mp4, nsv, ogg, ogm, qt, ram, rm(vb), str, swf, tmf, trp, ts, ty(+), viv, vob, webm, wmv, wtv ..
- [COLOR=#660000]Input Audio format[/COLOR]: aac, ac3, amr, ape, flac, mmf, m4a, mp2, mp3, mpc, ogg, ra, shn, tta, vqf, wav,
wma, wv..[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
clee (6592)|5.12.2011 02:22
mpeg streamclip
nejen (31)|9.1.2012 14:08
Mam kameru Toshiba Camileo H20 a tam tiez musim spajat MOV subory. Pouzivam Ultra Video Joiner (presny nazov a verziu napisem zajtra). Jednoducha praca,zvolim vystup "As source" ci uz pre video format,alebo zvuk a vsetko prebehne bez problemov a zbytocnej konverzie.Takze odporucam
Aminux (2)|26.1.2012 17:48
Já si většinou vystačím s Avidemuxem. Ještě bych možná z těch programů " pro blbý" (sám se mezi ně počítám) mohl doporučit Format Factory. Tam se dá natáhnout více klipů naráz. Jen je třeba si dát bacha na výchozí nastavení kodeků. Nevim proč, ale mívaj to nastavený na nižší kvalitu. Samozřejmě nejni problém to změnit.

V avidemuxu by to mělo jít přes Seznam úloh. Tedy natáhnout klip, sestřihat, nastavit kodeky - video, audio, formát a z nabídky Soubor - Přidat do seznamu úloh.
po té natáhnout další klip a postup zopakovat.
Pak nabídka Ukázat seznam úloh - spustit všechny úlohy.