Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CD, DVD, Blu-ray: Výběr mikrověže

Neregistrovaný (0)|29.10.2011 11:47
Tazatel: Thomik

Znění dotazu: Jakou věž do dětského pokoje?
LG XA 14, LG XA 16, PHILIPS MCM 166 ?
Dík za názor.

Technika, které se dotaz týká: mikrověž
vivid.sk (11472)|29.10.2011 12:00
Ak ti ide o zvuk, ziadnu.
Ivo Mašek (10205)|29.10.2011 12:10
On to má ale pro děti., a asi k Vánocům. Dětem bude kvalita zvuku asi šumák :-)
geronimoh (2327)|29.10.2011 12:24
Doporučuji přidat nějakou tu stokorunu a koupit raději PANASONIC SC-PM02EP ( http://www.netovka.cz/panasonic-sc-pm02ep-s/ ), nebo SONY CMTFX200 (http://www.netovka.cz/sony-cmtfx200/). Já bych bral ten Panasonic.
Ivo Mašek (10205)|29.10.2011 12:27
U těhletěch "šumítek" je úplně jedno, jestli je to LG, SONY, JVC, Philips, Grundig, ...... Tam se vybírá dle designu a hlavně dle možností spuštění, naladění, atd. Přiblížím z realné praxe:
Moje paní je souteživá (asi jsou v tom všechny ženský stejný) a nedávno vyhrála mikrověž SONY. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale přesto jsem žasl. Na té věži není jediný gombík. Vše se musí provádět přes dálkový ovladač (zapínání, volba radiového pásma, volba kanálů, otevření schránky pro CD, jeho zapnutí/vypnutí, atd., atd). takže jsem mé paní oznámil, že ten DO musí chránit jako oko v hlavě. jinak to letí do koše komplet celé.
Takže i na takové maličkosti bacha.
geronimoh (2327)|29.10.2011 12:37
Nejlevnější minivěž od SONY, model z hlavy nevím jsem kdysi koupi otci. Už mu slouží několik let, jen trošku zlobí ovladač hlasitosti na věži, ale vše funguje. Hlavně už tehdy mě mile překvapil solidní zvuk za ty peníze. Kolegyně z práce si kdysi za stejné peníze pořídila něco podobného od Hyundai, ale přenosné. Přehrávání CD bylo utrpení, celé se to přehřívalo, tuner s manuálním laděním horší jak u ruských tranzistoráků - naladěné radio se za pár minut rozladilo a bylo nutno znovu ladit. Stálo ji to skoro stejné peníze, jako ta minivěž SONY. Předpokládám, že jí ten Hyundai už nefunguje.
Ivo Mašek (10205)|29.10.2011 12:40
[quote]
jen trošku zlobí ovladač hlasitosti na věži
[/quote]
On tam ten ovladač aspoň je. U toho modelu ze soutěže není vůbec nic. Všechno na DO. Podle mě je to nějaký model, co na krámě moc neletí, tak ho šoupli do soutěže
Neregistrovaný (0)|29.10.2011 18:55
[quote=Ivo Mašek;374664]On tam ten ovladač aspoň je. U toho modelu ze soutěže není vůbec nic. Všechno na DO. Podle mě je to nějaký model, co na krámě moc neletí, tak ho šoupli do soutěže[/quote]

Samo, že je to pro dítě. Jde o to , aby to hrálo. To co máme teď doma , tak se musí 5x zapnout CD, aby se to chytlo. Ono tam jde hlavně o to CD a usb vstup.
Co se týká věže bez tlačítek, to je pěkná kokotina. Ztratí se ovladač a je hotovo. To znám.
No, mám PC monitor LG a perfektní.