Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Pinnacle PCTV 310i

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Nemohu rozchodit tuto kartu na Windows 7. Po instalaci spustím TV a naskočí mě chybová hláška
    kterou nechápu. V XP to šlapalo celkem dobře jen ta jejich aplikace se občas kousla.
    Díky Jirka ICQ:606-868-233
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od jurasekj Zobrazit příspěvek
    Nemohu rozchodit tuto kartu na Windows 7. Po instalaci spustím TV a naskočí mě chybová hláška
    kterou nechápu. V XP to šlapalo celkem dobře jen ta jejich aplikace se občas kousla.
    Díky Jirka ICQ:606-868-233
    Zdravím,
    jestli se už nestalo - v tom případě pak nevím, zkuste přeinstalovat instalační SW k této kartě a případně z www.exac.cz stáhnout aktualizaci pro tuto kartu : verze TV center 6.3
    Mám Windows 7 a úplně stejnou kartu a šlape to výborně,ani se nekouše...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Poslední verze TV Center je 6.4.1.858 viz http://www.pctvsystems.com/tabid/62/...Z/Default.aspx , jsou tam drivery i TV Center. Zkuste odinstalovat TV center a nainstalovat nejnovější verzi, já jí mám na USB DVB-T2 (290e), chodí na WinXP i Win7-32/64b dobře a nepadá.

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od JirkaH Zobrazit příspěvek
    Poslední verze TV Center je 6.4.1.858 viz http://www.pctvsystems.com/tabid/62/...Z/Default.aspx , jsou tam drivery i TV Center. Zkuste odinstalovat TV center a nainstalovat nejnovější verzi, já jí mám na USB DVB-T2 (290e), chodí na WinXP i Win7-32/64b dobře a nepadá.
    zdravím,
    ano, to je poslední verze ( 6.4.1.858 ), ale jestli se nepletu, není určená pro kartu PCTV 310i. Pokud vím, poslední verze pro tuto kartu je 6.3.0.584.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Bohužel máte pravdu, omlouvám se.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Míval jsem tuto kartu a musím se přiznat, že jsem s ní měl některé problému už v XPéčkách. Nechal bych ji už v klídku odejít do počítačového nebíčka a za pár babek si koupil něco nového. Už se to fakt nevyplatí se s tím vůbec zabývat.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tyhle karty s příponou "i" (tuším že to byly 3 modely) se tu probírali před několika lety a "óda na radost" to tedy nebyla. Vzpomínalo se na předešlé modely, které fungovaly, byly jednoduché a nebyly to tzv. bumbrlíčci. Něco by o tom mělo být v sekci "software pro tv karty"

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Tyhle karty s příponou "i" (tuším že to byly 3 modely) se tu probírali před několika lety a "óda na radost" to tedy nebyla. Vzpomínalo se na předešlé modely, které fungovaly, byly jednoduché a nebyly to tzv. bumbrlíčci. Něco by o tom mělo být v sekci "software pro tv karty"
    Přesně tak. Už dávno se doporučoval alternativní leč mnohdy placený SW.

Registrace
    Jul 2009

PS. Vzpomínám si, že jsem používal TV Center pro jiný typ, ale za cenu omezení některých funkcí. Karta však vznikla už v dobách Windows 2000.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Díky moc. 6.3 funguje jen nejde EPG ale to mě neškrábe

Podobná témata

1. problém s Pinnacle PCTV 310i
    Od jariska v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-06-2009, 08:26
  2. Trable s Pinnacle PCTV 310i (MCE ed.)
    Od jadva v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2007, 10:03
  3. Pinnacle PCTV 310i
    Od jirkas v sekci DVB-T
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 25-11-2005, 17:02
  4. Pinnacle PCTV 310i a DVB viewer
    Od jaba_tvf v sekci DVB-T
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 09:01