Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Barcelona × Plzeň

interfernet422 (1575)|19.10.2011 20:40
Tak co fotbaloví fanoušci. Jak to vidíte?
Tipujte výsledek. Správně tipující si může po zápase otevřít o lahváč víc B-)

Já to vidím 3:1
Ivo Mašek (10205)|19.10.2011 21:08
... 3:0
interfernet422 (1575)|19.10.2011 23:14
Takže konečný výsledek Barcelona × Plzeň 2 : 0
což není vůbec špatné, navíc když si uvědomíme, že
Messi × Plzeň 0 : 0 !!! Ten si dneska neškrt a 40 gol v lize mistrů nedal! Je vidět, na co se Plzeň dokonale a úspěšně zaměřila. Messiho ubránila :BB:
Ivo Mašek (10205)|20.10.2011 06:53
Při nás stála neuvěřitelná štěstena. To mohlo být 6:0. Na tom zápase bylo krásně vidět, jak si naši forbálisti tady v českém smrádku hezky kopou a myslí si, kdo ví co nejsou, ale v konfrontaci se zahraničím se v plné nahotě ukazuje, jaké jsou to vlastně nuly. Umí se pouze předvádět na módních molech, střídat kurvy, chlastat a zviditelňovat se v bulvárech. A jsou zvyklí za špatně odvedenou práci brát nehorentní sumy. naši nejrychlejší hráči jsou tam pouze průměr. Jsou zvyklí, že za špatnou práci je nikdo nevyhodí.
Je to tu celé postavené na hlavu.
Masopust, Panenka, Viktor, ...... ti musí plakat, když to vidí.
Fricoolinek2 (675)|20.10.2011 08:17
Já bych to tak negeneralizoval. Na FCB nemá téměř nikdo. Ani třeba M. United na ní v květnu ve finále skoro nic neuhrál...

Spíš vypíchněme to, že Plzeň dokázala 2x porazit Rosenborg a především FC Kodaň.
Ivo Mašek (10205)|20.10.2011 08:53
Tak pokud se na to budeme koukat takhle, tak to pak je náš fotbal dobrej. Ale touhle chválou mu jenom škodíme. Já tomu říkám: "ohlížet se za záda a říkat si, ještě tam za náma někdo je". jenomže těch, co jsou za našimi zády, kvapem ubývá. Za časů Masopusta, Viktora, atd., byl za náma skoro celý fotbalový svět. A to je potřeba neustále si připomínat a velmi nahlas to všude prezentovat. Tenkrát platilo, že na nás skoro nikdo nemá.