Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 61

Téma: Jak ze Shrinku na flešku?

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Mám pomalý PC, tak rád DVD proženu Shrinkem, ale je tu potíž, jak film přehrávat na flešce, pokud chci titulky. Pokud titulky nechci, není problém, VOBy přepíšu na .mpg a hotovo.
    Shrink mi navíc zkomprimuje VOBy na půlku objemu, když chci. To mi stačí. Ale jak k nim přidat tituky stažené z titulky.com či titulkari.com?
    Když ty tři VOBy spojím avidemuxem, zas naroste objem. Mohu ale přepsat .mpg na .avi. Čím ale ty VOBy spojit aby se nenafoukly?
    Kdybych měl sekat titulky na tři kusy, to je moc práce. FormatFactory spojovat mpg neumí a když konvertuju na xvid, trvá to i na avidemuxu 4 hodiny a občas mi přehrávač řekne, že to nežere a nechápu proč. Nebo je nabouraný zvuk. Takže zpět k spojování VOBů a přepsání koncovky na .avi, jak na to? Nějaký spojovací free program by nebyl? Díky za radu.
    Tedka jsem ve FormatFactory změnil audiokodek a film hraje dvakrát tak dlouho! Nejlíp ho stahnout z webu a je to starostech!!
    Naposledy upraveno uživatelem intago: 19-10-2011 v 08:43
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Přejmenuj VOB na mpg a MKVMerge s balíku MKVToolnix z nich udělej mkv - spoj je do jednoho. Můžeš k nim i přidat titulky a máš to v jednom souboru.
    Přiznám se, že teoretizuju, ale mělo by to tak jít udělat.
    Naposledy upraveno uživatelem interfernet422: 19-10-2011 v 08:24

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Čím ale ty VOBy spojit

Staci v DVD shrinku odskrknut "Split vobs after 1GB" - ci nieco take ... a mas jeden pekny VOB.

Mohu ale přepsat .mpg na .avi

ty robis ale poriadne prasaciny, nemozes miesat kontajnery, ktore su diametralne odlisne. V kazdom pripade, ten tvoj prispevok je tak zmatocny, ze neviem ani poriadne na co sa presne pytas. Ta posledna veta, je asi to, co hladas.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 19-10-2011 v 09:20

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Čím ale ty VOBy spojit

Staci v DVD shrinku odskrknut "Split vobs after 1GB" - ci nieco take ... a mas jeden pekny VOB.

Mohu ale přepsat .mpg na .avi

ty robis ale poriadne prasaciny, nemozes miesat kontajnery, ktore su diametralne odlisne. V kazdom pripade, ten tvoj prispevok je tak zmatocny, ze neviem ani poriadne na co sa presne pytas. Ta posledna veta, je asi to, co hladas.
    hernajs, ono to jde zablokovat to dělení VOBů?? To je objev, moc díky. Proč by kontejnery nešly měnit, prostě to udělám jak píšeš, VOB změním na avi, přidám titulky a je vymalováno. Doma na to vletím, tady SHRINK, TEN GENIÁLNÍ PROGRAM NEMÁM.
    Tedka si ale myslím, že to dělení nejde odmontovat, on je Shrink jen na kopie DVDček

Text zmatený není, jen je to trochu složité.
    A jak vlastně zmenšuje objemy vobů?
    Naposledy upraveno uživatelem intago: 19-10-2011 v 09:39

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od interfernet422 Zobrazit příspěvek
    Přejmenuj VOB na mpg a MKVMerge s balíku MKVToolnix z nich udělej mkv - spoj je do jednoho. Můžeš k nim i přidat titulky a máš to v jednom souboru.
    Přiznám se, že teoretizuju, ale mělo by to tak jít udělat.
    ještě s mkv se budu zabejvat, to mý starý dvd přehrávače nežerou

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od intago Zobrazit příspěvek
    Mám pomalý PC, tak rád DVD proženu Shrinkem, ale je tu potíž, jak film přehrávat na flešce, pokud chci titulky. Pokud titulky nechci, není problém, VOBy přepíšu na .mpg a hotovo.
    Shrink mi navíc zkomprimuje VOBy na půlku objemu, když chci. To mi stačí. Ale jak k nim přidat tituky stažené z titulky.com či titulkari.com?
    Když ty tři VOBy spojím avidemuxem, zas naroste objem. Mohu ale přepsat .mpg na .avi. Čím ale ty VOBy spojit aby se nenafoukly?
    Kdybych měl sekat titulky na tři kusy, to je moc práce. FormatFactory spojovat mpg neumí a když konvertuju na xvid, trvá to i na avidemuxu 4 hodiny a občas mi přehrávač řekne, že to nežere a nechápu proč. Nebo je nabouraný zvuk. Takže zpět k spojování VOBů a přepsání koncovky na .avi, jak na to? Nějaký spojovací free program by nebyl? Díky za radu.
    Tedka jsem ve FormatFactory změnil audiokodek a film hraje dvakrát tak dlouho! Nejlíp ho stahnout z webu a je to starostech!!
    Tak ty zkomprimované VOBy spoj v normálním TotalCommanderu a výsledek si pojmenuj, jak chceš.
    Jinak dělit titulky není až taková hrůza. Ale je fakt, že jen občas, ne třeba u 50 filmů najednou.
    Naposledy upraveno uživatelem mirekv: 19-10-2011 v 10:24

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Nějak jsem nepochopil smysl tvýho snažení, protože zdaleka nejlepším řešením je přepálit DVD bez nějakých rekompresí (nebo max. z DVD9 udělat DVD5) a k tomu ti stačí i 10 let stará šunka (PC) a přehraješ to všude...

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    Tak ty zkomprimované VOBy spoj v normálním TotalCommanderu a výsledek si pojmenuj, jak chceš.
    Jinak dělit titulky není až taková hrůza. Ale je fakt, že jen občas, ne třeba u 50 filmů najednou.
    bingo!! funguje to! Film má sice 2,5giga, tj.min.dvojnásobek, ale je hotový za 15 min i s titulky, Stačí doladit časování tutulků TimeAdjusterem. Ale na tu možnost nastavení Shrinku ještě kouknu, to by bylo ještě lepší. Tady je jasně vidět, že líná huba, holý neštěstí. Ještě, že jsem se ptal!
    Díky!

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Nějak jsem nepochopil smysl tvýho snažení, protože zdaleka nejlepším řešením je přepálit DVD bez nějakých rekompresí (nebo max. z DVD9 udělat DVD5) a k tomu ti stačí i 10 let stará šunka (PC) a přehraješ to všude...
    DVD je mi na obtíž, koupím terový book za 1200 v akci a mám vystaráno

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Jo, než ten HDD klekne. To bych radši koupil dvoudiskovej NAS a ten můžeš připojit přes LAN. I tak to ale nevysvětluje, k čemu místo kopie 1:1 vymýšlíš jakýsi převody a bastly

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Jo, než ten HDD klekne. To bych radši koupil dvoudiskovej NAS a ten můžeš připojit přes LAN. I tak to ale nevysvětluje, k čemu místo kopie 1:1 vymýšlíš jakýsi převody a bastly
    přece proto, abych vyházel šunt z filmů a ještě stahl objem na půlku. Na book se mi tak vejde dvojnásobek!

Registrace
    Apr 2009

přece proto, abych vyházel šunt z filmů a ještě stahl objem na půlku. Na book se mi tak vejde dvojnásobek!
    Vyházení šuntu chápu, stažení na půlku už ne. Jestli na to koukáš na malé TV, tak si teď chrochtáš jak jsi s tím vydrbal a ušetřil místo. Jen do doby, než pořídíš velké zobrazovadlo honosící se nápisem HD, nebo ještě lépe Full HD. Pak zjistíš, že tvůj archiv je jen hrnec starého guláše na který se nedá koukat. Pokud chceš archivovat, tak archivuj v maximální kvalitě která na tom DVD je, nebo se budeš časem bít do hlavy.

Vím o čem mluvím. Moje sbírka DVD+-R už skončila v kontejneru

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

Vyházení šuntu chápu, stažení na půlku už ne. Jestli na to koukáš na malé TV, tak si teď chrochtáš jak jsi s tím vydrbal a ušetřil místo. Jen do doby, než pořídíš velké zobrazovadlo honosící se nápisem HD, nebo ještě lépe Full HD. Pak zjistíš, že tvůj archiv je jen hrnec starého guláše na který se nedá koukat. Pokud chceš archivovat, tak archivuj v maximální kvalitě která na tom DVD je, nebo se budeš časem bít do hlavy.

Vím o čem mluvím. Moje sbírka DVD+-R už skončila v kontejneru
    máš recht ale mám to vykoumaný. Založil jsem o tom tady debatu 3D TV. Prostě v únoru koupím satelit na HD a budu lovit FTA s 3D a HD o přírodě od Skylinku a nahrávat na book i pro kámoše. V březnu koupím 3D přes metr a starou telku nechám ženě. 3D se panicky booojííí
    Možná koupím nový PC a 3D budu mít na něm.

Registrace
    Apr 2009

... tak to si pak už ty šrinknuté DVD nikdy nepustíš, nebo maximálně jednou a

Vlastně jo, budete koukat s ženou na starou TV. Tak to jo ....

Je tu občas
    Registrace
    May 2011

... tak to si pak už ty šrinknuté DVD nikdy nepustíš, nebo maximálně jednou a

Vlastně jo, budete koukat s ženou na starou TV. Tak to jo ....
    kdež, já na ty filmy nekoukám vůbec, ani ted ani v budoucnu. Já si své stahuju z webu. Jen je pro ní lepší mít filmy na flešce než na DVD, kterých má hromady a nevyzná se, kde co je Já mám výtisky z Totalcomanderu přes PrintScreen. Safra, nejde to nějak jinak vytisknout??

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nahrané filmy na flešku u Amika 8340
    Od Fany53 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-03-2012, 13:08