Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 206 z 216 PrvníPrvní ... 106156196204205206207208 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 3,076 až 3,090 z 3237

Téma: Ferguson Ariva 202E / 102E

Je tu občas Avatar uživatele Din0
    Registrace
    Jun 2005

Neměl by nědko settink na Arivu 102E (patch 1.26B9) popř userdb na UPC+DigiTv?
    Díky

edit:
    2 londa:
    Vím , je tam setting od lososa na 50 satelitů, ptám se proto jen kdyby měl někdo samotnej popř userdb jen na Thora na UPC+DigiTv, když nebude použiju od losose a upravím
    díky
    Naposledy upraveno uživatelem Din0: 22-01-2015 v 13:10
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Je to v sekci Settingy pro sat. příj. Ferguson Ariva.

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Dobrý den,potřeboval bych poradit,vlastním Arivu 252 combo a nedaří se mi rozchodit příjem přes externí CI modul Irdeto +.Přijímač modul vidí,kartu v něm také ale jdou jen volne programy,v interní čtečce karta funguje.Potřebuji to ale zprovoznit přes externí modul.Zkoušel jsem vice typu CI modulu ale všechny se chovali stejně.Nemusí se to nekde extra nastavovat?Děkuji za případné rad.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

A CAM modul kartu vidí? Na rozdíl od interní čtečky A252, kde se karta vkládá čipem dolů, se u CAM modulů tato vkládá čipem nahoru.

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Kartu vidí a udaje vypisuje,,zkoušel jsem na prodejně Omko v jinych setoboxech a jde to i doma v Mascomu mi to jede.Kartu vkladam spravně.Asi mam smulu na vadny kus Arivy jinak nevim.

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Zkusil jsi po stisknutí bílého tlačítka EDIT - dole změnit řádek Dekóduji pomocí.... ?
    (Nastavuje se to pro každý program zvlášť.) Na závěr udělej RESTART.
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 30-01-2015 v 07:06

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

To sem netušil zkusim odpoledne az prijdu z prace,taky by k tomu mohli dat pořadnej navod.

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

No, normálně by ten řádek Dekóduji pomocí... měl fungovat s nastavením Automaticky (mně to tak funguje), ale když máš problém, vyzkoušej i to jiné nastavení (Common Interface)...
    Třeba máš ale chybu ve firmware, nebo je Ariva vadná - mrkni se dovnitř, jestli je okolo čtečky a slotu pro modul vše ok.
    Také mám dojem, že jsem někde četl, že moduly CI+ v Arivách nefungují (nevím to jistě, nemám to jak vyzkoušet). Normální moduly CI fungují - ty mám.
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 30-01-2015 v 07:38

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2012

Citace Původně odesláno od losos Zobrazit příspěvek
    No, normálně by ten řádek Dekóduji pomocí... měl fungovat s nastavením Automaticky (mně to tak funguje), ale když máš problém, vyzkoušej i to jiné nastavení (Common Interface)...
    Třeba máš ale chybu ve firmware, nebo je Ariva vadná - mrkni se dovnitř, jestli je okolo čtečky a slotu pro modul vše ok.
    Také mám dojem, že jsem někde četl, že moduly CI+ v Arivách nefungují (nevím to jistě, nemám to jak vyzkoušet). Normální moduly CI fungují - ty mám.
    Modul NEOTION začne dekodovat v receiveru až po cca 65 sekundách a někdy ani vůbec nezačne.Nepoužitelné.
    Naposledy upraveno uživatelem tahlovej: 30-01-2015 v 08:40

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Ahoj když se pokouším nahrát Logo do Arivy 202E tam mi to vyppíše tohle : Target not connect or target is error status!
    je prosím někde přesný návod jak tam to logo nahrát? Diky

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Ano, je to v "Jak na to u Arivy..."

Také v "settingy.txt" je uvedeno tohle :

Kdo chce mít logo "LOSOS", přihrajte si ho ze souboru "backup.abs" (pro A202E) tak, že v Menu/Nástroje/Aktualizace přes USB na první řádek "Způsob aktualizace" nastavíte "ARIVA202E", nebo to, co tam místo toho máte ve své Arivě a spusťte nahrávání. (Pokud se to nepodaří, můžete logo poslat přes RS-232 - viz návod v "Jak na to u Arivy...")

Je vidět, že jsi nic nečetl, jinak bys to věděl... - doporučuji prostudovat celé...
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 03-02-2015 v 07:42

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Já to víceméně prostudoval úplně celé, ale někdo mi tady poradil, že když nemůžu oživit svoji arivu 202e po zobrazení hlášky END na displeji, tak mam vyzkouset něco s tím logem, ale bohužel se mi to nepovedlo, nemůžu přijít na to, z jakého důvodu...

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Aha, ne sice přímo s logem, ale asi s tím programem pro přenos loga !
    Něco se o tom psalo na Ab-fóru, ale mám dojem, že i tady.
    Já jsem to nikdy nepotřeboval, vždycky mi zatím pomohla oprava pomocí programu A202E_3606_EromUpgrade.zip.
    Když ti to s ním nejde, tak možná děláš něco špatně, nevím, nic jsi o tom neuvedl, psal jsi jenom o logu !
    Přivez Arivu ke mně do Beskyd, nebo zajdi za někým, kdo to již úspěšně dělal.
    A projdi si diskuzi na Ab-fóru - s názvy ASH a podobně...
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 04-02-2015 v 08:51

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Vynucené změny ve webrádiích,konkrétně v playlistu"Information" - protože z platformy Radio Tunes zmizely tematické kanály Russian Pop,Russian Dance hits, Israeli Hits a další,zařadil jsem ty, které jsou nově v nabídce. Vydělají na tom hlavně posluchači vážné hudby- vybral jsem kanály jako Mozart nebo třeba Classical period.Změn je víc, zjistíte to sami.Platforma Di.fm vyřadila z nabídky jeden z nejlepších kanálů Chip Tunes Old - proto změna i na pozici 53, kam jsem zařadil Psychill, ale plnohodnotná náhrada to není.
    Připojené soubory Připojené soubory

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Tak v krátké době jsem byl nucen opravit další nefunkční stream, tentokrát v "Music".Jedná se o Dechovkové rádio(původní název je sice Česká dechovka,ale té české je tam pramálo,víc je moravské nebo zahraniční).Jen připomínám, že upravuju pouze "Themes,Information,Chillout a Music".Ostatní playlisty si Ariva stahuje sama.
    Připojené soubory Připojené soubory