Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas - Dvojté renderování

Nekac1 (2)|13.10.2011 20:18
Zdravím,
potřeboval bych poradit. Používám program Sony Vegas na editaci videa a teď se mi naskytl problém. Mám nahrané video1 (100% kvalita) a pak mám již zrenderované jiné video2 (kvalita 70%). A já bych potřeboval teď tyhle dvě zkombinovat do jednoho, ale tak abych neztratil nic z videa2 a video1 zkompresoval podle potřeby (70% obě videa). Je taková možnost? Napadlo mě ještě zrenderovat jen video1 a pak znova zrenderovat i s videem2 bez komprese.
(čísla jsou jen orientační a slouží pro lepší demonstraci mého problému)
ai (2993)|13.10.2011 21:06
Kompresi je mineny strih nebo nejaka uprava do vysledneho tvaru ?

Pokud projekt ve Vegasu existuje, rendruj to znova s vetsim datovym tokem.
ai (2993)|13.10.2011 21:11
jo aha, to jsou jine videa, ....tedy kvuli vizualni strance , aby byly tak nejak stejne pusobici ? Mozna by se nasel nejaky efekt. nasazeny na video 1, ale to fakticky moc nejde k tomu nic rict, to se musi ty videa videt, pak snad neco k tomu blize ...
Nekac1 (2)|13.10.2011 22:45
Díky za tip, napsal jsem i na jiné forum a tam se mi taky dostalo odpovědi, takže to ještě nějak zkusím a pak se kdyžtak ozvu. Myslel jsem teda že to bude jednodušší udělat něco takového.
Jenom jsem chtěl aby video2 nebylo kompresované jakoby 2x (jednou když jsem hjo dělal a podruhé když bych ho dával k videu1), takže to udělám tak že udělám samostatně video1 a pak je spojím dohromady a zvolím nějakou hodně nízkou/žádnou kompresi.
ai (2993)|14.10.2011 23:47
ve Vegasu funguje smart render (rendruje nezmenena mista) pro HDV, DV avi ,a nejake mpeg2 , kde kdyz se nastavi bit rate jako je original nemusi to renderovat Vegas znovu, zkousel jsem i mxf s mpeg2 uvnitr a taky smart renderoval ...
Pytkin (7947)|15.10.2011 01:09
jo s XDCAM EX (co je MPEG2) tiez funguje smart render ..