Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Videokamery: Kamera nedetekuje scény

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Jirka Pohl

Znění dotazu: Dobrý den.Měl bych problém s Kamerou Sony Mini DV HD HC 7.Při nahrávání do PC dělá chyby.Zjistil jsem,že nerozezná nahrané scény a do počítače celou kazetu nahraje jako jeden soubor.Je to pouze u posledních nahrávek z letošního roku.Starší záznamy ukládá do PC jako jednotlivé MPEGy.Používám Sony Vegas.Děkuji

Technika, které se dotaz týká: Mini DV kamera Sony HC 7

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Za to s největší pravděpodobností nemůže kamera, ale obsluha, tedy ty. Otevři okno "Capture" a v Preferences zatrhni volbu "Enable HDV scene detection".
    Když už používáš Vegas a HDV kameru, doporučuju přečíst ještě toto: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=27115

Neregistrovaný
    Guest

To mám a stejně nic.Rok staré nahrávky detekuje a to co natočím teď,tak nic.Půjčil jsem si i stejnou kameru a vystřídal Cyberlink,Sony i Pinnacle.V Cyberlinku se mi i rozpadne obraz v přechodu záběru.Když zastavím kameru a znovu spustím,tak to jede.....do dalšího přechodu.....zase konec.Ve Vegas to aspoň do PC stáhnu...v ostatních softech nikoli.

Registrace
    Jan 2005

Funguje ti reálný čas a datum v kameře?

Neregistrovaný
    Guest

Jde mi čas.Teď právě mi to dělá i kapitoly.Zatím....napodesáté.Většinou mi to ale v půlce napíše Error a spadne program.Ta samá kazeta jednou kapitoly udělá a za chvíli když tu samou pasáž dám znova,tak už ne.Hmmm...konec.Program neodpovídá.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Jde mi čas.Teď právě mi to dělá i kapitoly.Zatím....napodesáté.Většinou mi to ale v půlce napíše Error a spadne program.Ta samá kazeta jednou kapitoly udělá a za chvíli když tu samou pasáž dám znova,tak už ne.Hmmm...konec.Program neodpovídá.
    Vypadá to, že kamera z kazety nenačte své časové značky. Dělá to i na jiné kazetě?

Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    ...Ta samá kazeta jednou kapitoly udělá a za chvíli když tu samou pasáž dám znova,tak už ne.Hmmm...konec.Program neodpovídá.
    Tak v tom případě nebude snadné detekovat zdroj problémů. Zkus použít jinou novou kazetu - pokud ti to staré záznamy nabírá správně, jak píšeš v 1. příspěvku, může být u nových záznamů problém buďto v kazetě nebo v záznamové části kamery. Předpokládám, že čistící kazetu jsi už použil, pokud ne, tak to udělej.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Přesně tak!

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-03-2012, 13:07
  2. Kamera na akční scény
    Od JaffaJaffovič v sekci Videokamery
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 22:55
  3. Videokamery: Kamera viz pozadavky
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 20:01
  4. ZD Asus - nedetekuje CD mechaniku
    Od mrtvolkar v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-01-2008, 07:06