Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG LV375S

TOMMZ (6)|10.10.2011 15:41
Nemáte někdo zkušenost s automatickým smazáním NOVA HD a CTHD po vypnutí a opětovném zapnutí televize?? Všechny ostatní stanice včetně satelitních v paměti zůstávají i po vypnutí TV a jen vyše zmíněné dvě ne. To dokonce i v případě, že tyto dvě stanice přidám do seznamu oblíbených stanic. Na zákaznické lince mi na to nedokázali odpovědět.
TOMMZ (6)|10.10.2011 16:27
Ještě přidám takovou minirezenci, kdyby někdo zvažoval koupi.

Téměř kompletně matná TV bez unavujících odlesků se satelitním tunerem a množstvím multimediálních funkcí v čele s téměř plnohodnotným webovým prohlížečem(neumí stahovat soubory a video). Snad LG zapracuje na novém firmwaru a zmiňované nedostatky opraví.
Pro:

HD satelitní tuner, internetový prohlížeč(bohužel bez videa), youtube, dailymotion, DLNA, medialink. Jasný obraz po vypnutí spořící funkce.
Možnost vypnutí obrazovky při přehrávání hudby/rádia.
Matná obrazovka vč. rámu a podstavce(lesklý je jen spodní hrana rámu a sloupek podstavce).

Proti:

Neumí uložit do paměti NOVAHD, CTHD. Po vypnutí tv se tyto dvě stanice smažou(všechny ostatní v paměti zůstávají vč. HD satelitních).
Stream.cz obsahuje v podání této TV jen pár klipů?!
Webový prohlížeč neumí flash pro přehrávání videa např. z youtube, ale i ze stovek dalších videoportálů, což je docela problém v případě multimediálního využití TV na internetu.
Z USB disku nepřehraje M2TS videa, ačkoliv ze sítě přes medialink jej přehraje!!
Neumí DTS zvuk.
Nemá podsvícený dálkový ovladač.
Neumožňuje přidávání premiových služeb, které jsou po zvolení jiných zemí než ČR dostupné. Pokud chcete i jiné služby musíte změnit v menu i stát.
TOMMZ (6)|19.10.2011 16:03
Tak nakonec se neukládání NOVAHD a CTHD vyřešilo kompletním přeladěním všech stanic, ovšem za cenu 2 hodin :-( strávených opětovným přeskupováním satelitních stanic, aby pak člověk mohl pohodlně přepínat.
dogs (351)|20.12.2011 02:58
[quote=TOMMZ;372880]Tak nakonec se neukládání NOVAHD a CTHD vyřešilo kompletním přeladěním všech stanic, ovšem za cenu 2 hodin :-( strávených opětovným přeskupováním satelitních stanic, aby pak člověk mohl pohodlně přepínat.[/quote]

Zdravím, mám dotaz na usb disk. nějak to nemůžu rozchodit, zkoušel jsem už 4 flash disky a 2 HDD a nic. Všechny zařízení v Samsungu TV fungují a LG hlásí žádné zařízení. Aktualizace firmware proběhla.....
Díky za každý nápad.
TOMMZ (6)|22.12.2011 09:27
Ale co rozchodit? Pokud jen přístup na disk tak by to mělo jít hned. Zkusil bych zkontrolovat konektory a případně pořádně disk zasunout nebo použít usb prodlužovačku. Případně zformátovat disk na podporovaný formát.
dogs (351)|22.12.2011 14:35
To jsem vše zkoušel, disk se rosvití,ale tv ho nevidí. No nic půjde do servisu, týden stará :-)

Odesláno z Desire HD , pomocí Tapatalk
dogs (351)|24.12.2011 11:50
Vyměněno v obchodě kus za kus a usb funguje jak má. Byl to vadný kus.

Odesláno z Desire HD , pomocí Tapatalk
TOMMZ (6)|26.12.2011 13:53
Zkoumal někdo už jak připojit kvalitnější analogové externí repráky 2.0(stereo)?

Chtěl bych k TV připojit repráčky bez optického vstupu se samostatnou regulací hlasitosti nezávislou na TV, ale z TV je výstup jen optický, scart a sluchátkový. Sluchátkový je nepoužitelný neb při zasunutí konektoru se automaticky odpojí int. repráčky v TV(pro neznalého uživatele je pak TV najednou "bez" zvuku) a tato funkce snad nejde nikde v menu TV zrušit. Scart zase posílá signál do ext. repráčků jen při sledování DVBT/DvBS, ale nikoliv při sledování videa z USB.

Co tedy s tím? Opravdu je jediná možnost investovat do repráčků s optickým vstupem?? Posílá optika zvuk i při přehrávání z USB nebo stejně jako SCART nikoliv??
teea2 (11)|9.1.2012 13:42
Jaky doporucite CI modul pro skylink k teto tv ? Aby nebyl problem z kompatibilitou.

Diky za info.
dogs (351)|9.1.2012 14:59
Mam vyzkoušen modul Neotion skylink. Vše bez problémů testování na LG LV3275S

Odesláno z Desire HD , pomocí Tapatalk
teea2 (11)|16.1.2012 07:37
Diky za info.

A nemas problem z obcasnou hlaskou o zakodovanem programu ? Tchanovi to obcas udela musi prepnout jinam a zase zpatky aby to nazkocilo, ale ted nevim presne jaky modul tam vlastne ma.

Do tV jsem ted nahral firmware 4.xxxxx ale zda se ze to nepomohlo zkusim jeste 5.xxx ktery je k dispozici a uvidim.

M.
dogs (351)|16.1.2012 16:26
Ja to testoval jen pár dní, než jsem to předal svagrovi. Ale hláška se neobjevila.

Odesláno z Desire HD , pomocí Tapatalk