Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: propojení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, nevím jestli kam můj dotaz zařadit, tak jsem ho dal sem doufám, že to nezpůsobí nějaký problém.
    Porsím vás, potřebuji radu. Mám notebook http://www.mobil-m1.cz/product.php?id_product=477 , který bych chtěl prpojit s TV sony trinitron, k té TV mám připojený tento HDD media recorder .http://www.gsmobil.cz/media-player-h...1080i-hdmi-sd/ .
    Proč to chci propojit. Občas mám film na DVD nosiči a nemám ho jak přehrát, prpojení bych docíli toho, že DVD nosič s filmem, bych dal do booku a koukal se přes TV.
    Je toto vůbec technicky možené? Děkuji za rady. Zdeněk
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

A naco mas potom HDD media recorder, ked ho chces pouzit len na prepojenie???? Ved si skopci na HDD dvd notebookom a pozeraj na MMC.... Inak redukcia VGA na SCART existuje, ale zvuk by Ti isiel len z notebooku, prípadne by sa to dalo dorobit cez vystup jack na sluchatka na scart, ale to je uz na prerabanie scart koncovky. Na kopirovanie - ulozenie pouzi napr. free program dvdshrink, len zadaj do googla.
    Naposledy upraveno uživatelem golfLC: 07-10-2011 v 19:31

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od golfLC Zobrazit příspěvek
    A naco mas potom HDD media recorder, ked ho chces pouzit len na prepojenie???? Ved si skopci na HDD dvd notebookom a pozeraj na MMC.... Inak redukcia VGA na SCART existuje, ale zvuk by Ti isiel len z notebooku, prípadne by sa to dalo dorobit cez vystup jack na sluchatka, ale to je uz na prerabanie csart koncovky. Na kopirovanie - ulozenie pouzi napr. free program dvdshrink, len zadaj do googla.
    Pravě jsem se chtěl vyhnout tomu kopírování, jen sup dvd a čumím, jako u dvd přehrače. Toto propojení bych nepouzival denně, hlavně jedu přres ted HDD. Ale díky, zkusim se podívat po té redukci.

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Nebo tu je ještě jedno řešení - dokoupit placatou TV, protože ten ntbk má HDMI výstup.

Je tu občas Avatar uživatele Arrow79
    Registrace
    Oct 2008

GolfLC: Zvuk moze dat zo zvukovky z jacku do audio vstupov v TV (aspon L/R by to ta telka mohla mat). Ni?

Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od Arrow79 Zobrazit příspěvek
    GolfLC: Zvuk moze dat zo zvukovky z jacku do audio vstupov v TV (aspon L/R by to ta telka mohla mat). Ni?
    Ak má samostatný vstup napr. AV2, alebo AV3 cez chinche, vstup bude mat živý len vtedy, ked naň prepne, vtedy mu zase nepojde video cez scart... Ci?

Registrace
    Oct 2008

No, kedze nema S-Video out z notebooku tak mas veru pravdepodobne pravdu ))

Registrace
    Apr 2011

Inak nasiel som redukciu priamo na toto riesenie, len zatial nie k zohnaniu priamo v cz, pripadne sk, viď foto.... pri druhom by este bola treba redukcia jack - cinch
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: minimig-scart.jpg 
Zobrazení: 241 
Velikost: 72.9 KB 
ID: 13669  
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Registrace
    Oct 2008

Jo, toto by mohlo byt ok.

Podobná témata