Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips hts9540/12

slay (161)|5.10.2011 07:18
Ahoj lidi.
Koupil jsem si tv samsung ps 51d6900 a poohlížím se po nějakém domácím kinu. Docela mě zaujal PHILIPS HTS9540/12. Nemáte s tím někdo zkušenost? Na http://www.areadvd.de/hardware/2010/philips_hts9540.shtml je recenze a docela dobré hodnocení.
Spíš by mě ale zajímaly zkušenosti uživatelů. Je to i dost peněz, ale vypadá to dobře. Viděl jsem starší verzi v EW. Nebo mi doporučíte něco jiného? Obývák 6x3,5 m. Přední repro musím dát na stěnu.
Nebo ještě takto: sloupy DALLI 505 prodávám, protože se nehodí a jsou velké. SW Magnat Beta 25A (25 cm, 180W) bych si popřípadě nechal. A teď jaké koupit repro a k tomu nějakou mašinku jako AIO. Dá se vůbec koupit něco takového samostatně?
Díky
geronimoh (2327)|5.10.2011 18:12
Stačí mi první foto tvého odkazu a dovolím si hádat, že zvukově to nebude nic moc. Ale zřejmě to tak plánuješ, že půjdeš s kvalitou zvuku dolů vzhledem k prodeji předních sloupových reproduktorů. Takže za mě za tu vysokou cenu ( 25 tis. ) bych pořídil kvalitní AV Reciever + repro + BluRay přehrávač. Probírá se to tu pořád dokola, stačí pohledat. Repro nějaké už dokonce máš.
Philips HTS 9540 - 5.1 Komplett-System.jpg