Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S: Ferguson Ariva HD 200 versus ICE skylink

Neregistrovaný (0)|2.10.2011 18:25
Tazatel: Václav

Znění dotazu: Dobrý den,v měsíci 12/2010 jsem zakoupil ICE HD skylink kartu a Ferguson Ariva HD 200, kdy vše fungovalo do 4/2011.V tuto dobu se zobrazovalo "zakódováno".Napsal jsem do Skylinku a tito zaslali reautorizaci na kartu, ale bez kladného výsledku.Kartu jsem nechal reautorizovat v jedné prodejně, kdy chodila do 8/2011.Od této doby zase nic.Opět psaní na Skylink a opět zaslání reautorizace a opět nic.Reautorizaci jsem nakonec prováděl sám přes internet a toto se podařilo po 2 dnech.Karta chodila,ale bez STV1 a STV2,kdy koncem měsíce 9/2011 opět umřela.Nyní zkouším opět reautorizaci přes internet a nic. Kartu jsem zkoušel u kamaráda,který má stejný přístroj jako já a karta ani u něj nejde.Půjčil jsem si origo CW a Irdeto CAM modul a karta nejde.Zajimavé,že CSlink jde v pohodě. Prosím o radu.Mám reklamovat kartu? Děkuji Václav

Technika, které se dotaz týká: Ferguson Ariva HD 200, patch: V1.06B7 = origo.
Pitomec (10211)|2.10.2011 18:44
S krámem, který má neoriginál čtečku, můžeš dost těžko reklamovat kartu - stačí si přečíst poučení na zadní straně obalu karty 9-)
interfernet422 (1575)|3.10.2011 09:56
Václave nehrabal ses v nastavení Arivy? Nevypl jsi zápisy na kartu? Teď si nepamatuji přesně kde to nastavení je, ale v menu v posledních patchovaných fw se dají zápisy vypnout. Koukni do vlákna zde tam se řešilo i provozování ICE karet.
Reklamací karty si nepomůžeš, to má Pitomec pravdu.
Neregistrovaný (0)|4.10.2011 17:21
To INTERFERNET422 v menu jsem se nehrabal, protože to neumím (toto raději nechávám odborníkům), ale pročetl jsem si Tvůj odkaz a pak se šel kouknout do svého menu. V systemu TV mám vícero položek, ale žádný odkaz na "EMM", našel jsem rozklikáním jenom 3,6MHz či 6MHz. Dal jsem z 6 na 3,6 a světe div se ono to chodíííí. Všem zatím moc děkuji za rady. Václav P.S. FW. mám pořád stejný s jakým jsem přístroj zakoupil V1.06B7.. Ještě jednou díky.
Neregistrovaný (0)|4.10.2011 22:16
Musím se prosím opravit, všechny programy ČT a JOJ a JOJ Plus jdou a ostatní ne (krom,ě těch co nejsou zakódované). Jak jsem prohlížel menu,tak v jedné položce jsou uvedený zápisy asi co jsem zaslal přes internet, tak uvidím,zda-li se to chytne či ne. Václav