Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tvix Slim S1 DUO - zkusenosti

MDx (3)|28.9.2011 08:25
Zdravim,
zajimam se o MMC, zatim me jako "idealni" vychazi Tvix Slim S1 Duo..Je sice postavene na "starsim" HW a je relativne drahe, zase na druhou stranu dle ruznych testu funguje bez problemu...
Jako dalsi kandidaty jsem uvazoval napr. Evolve DualCorder ci Eaget M9, ale zatim se mi zda, ze podle reakci uzivatelu se u techto pristroju vrsi jeden problem za druhym a ceka se na nove firmware. prodigy je daleko, a podpora DVB-T je zatim nejasna.
Co pozaduji:
- DVB-T prijem, time-shift, nahravani a napr. prehravani filmu soucasne
- inet radia - moznost pridani ceskych stanic
- vzdalene ovladani pres PC
- standby mode , vzbuzeni pri naplanovane nahravce, nahrati a znova prechod do standby modu
- uspavani HD po urcitem casu...
- podpora flac
- prhravani HD filmu z NAS/PC

Pokud je zde nejaky uzivatel Tvix Slim S1 DUO a je ochoten venovat chvili na odpovedi,
budu jen rad..
Zajima me:
1) Tvix Web-Remote 2 - je mozno ovladat vsechny fce Tvixu jen pres web browser zadani IP adresy z POCITACE ( PC/Notebook) ? Nebo musim mit iPad ci nejaky Smartphone ?
2) Je mozno ovladat napr. prepnuti TV kanalu, vyber filmu na prehravani, vyber inet radia, pripojeni k siti , planovani nahravky, time-shift ?
3) Prehravani HD filmu - do jakeho bitrate zvladne prehravat ? napr. Samsung Oceanic demo ?
4) pripojeni externi usb DVD/BD mechaniky ? Zvladne napr. prehravani obsahu originalnich DVD/BD ?
Diky za odpoved, prip. tipy...
DM
rado101k (298)|4.10.2011 20:20
Vyskusal som uz par multimedialnych prehravacov(Popcornhour A-210,Dune Smart HD MAX) a zostal som u TViX Slim S1 Duo.
1.ovladanie mi ide z mobilu s Androidom
2.ovladal som akurat pustenie filmu,zastavenie,prepnutie kanalu atd
3.HD filmy idu bez problemov vratane Blu-ray filmov s DTS HD a Dolby True HD zvukom-ziadny problem-treba nahrat ale jeden patch z http://www.hdshop.sk
aj demo oceanic od Samsungu islo OK
4.mechanika blu-ray a dvd isla normalne ..
pozri este forum na
http://www.mpcclub.com
snad som ti v niecom pomohol...
:-)
MDx (3)|15.10.2011 22:59
Zdravim,
diky za odpoved, chtel bych se zeptat jeste na jednu vec, a to, zda je mozno na danem Tvix Slim S1 Duo
prohlizet napr. TV archivy (CT , Nova (voyo.cz, Prima )...Neni mi zrejme, jak toto je mozno provest, pokud to vubec lze...
Diky, DM