Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Probuzení počítače z hibernace ve Windows 7

jura_ (1)|22.9.2011 16:15
Používám DVBViewer Pro k nahrávání videa pomocí počítače. K probouzení počítače z hibernace požívám DVB Task Scheduler. Ve Windows 7 nedojde k probuzení počítače (pro spouštění Windows bez hesla mám nastaveno -> Účty: Omezit použití prázdného hesla místního účtu pouze pro přihlášení ke konzole - Zakázáno). Poradí někdo prosím?
Retiree (659)|22.9.2011 17:21
Asi to jde, neboť při první instalaci někdy na jaře mně to šlo bez hesla. Po několika aktualizacích se mně to již nikdy nepodařilo. Do DVBV Task Scheduleru se sice úloha přenese, ale pc se neprobudí. Prostě jsem byl nucen se smířit s potřebou přihlašovacího hesla a to jak ve w7home32,tak i ve w7pro64 - kdesi jsem dokonce četl, že pro správnou funkci Plánovače úloh je to nutnost. Možná má někdo lepší znalosti nebo jinou zkušenost?
vivid.sk (11472)|22.9.2011 17:48
Treba tam zadat heslo a nasledne skontrolovat, ci sa uloha vytvori v systemovom scheduleri (Scheduled Tasks).
DVB task scheduler vzdy vytvara tieto ulohy, ktore zabezpecuju zobudenie PC.

Existuju utilitky, ktore vedia po starte automaticky nalogovat konkretneho uzivatela s heslom, takze v nastaveni hesla nevidim problem.