Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávání na PC & - zelený obraz

Jurawood (2)|21.9.2011 12:39
Ahoj, prosím o radu zda by někdo netušil co způsobuje následující problém:

V PC pustím jakékoli video v MPC-HC.. Všechna videa jedou pokud dám přehrávat přes externí FfdShow.
Momentem jak v MPC zapnu jeho interní filtry např H264(DXVA) obraz je zelený, zvuk se přehrává a během cca 5-10 vteřin MPC zatuhne a přestane odpovídat. FFDshow v druhém případě MPC samozřejmě blokuji. Output render mám tak jak by měl být.. tuším že EVR Custom?
Akceleraci grafikou HD4830 nerozjedu... Momentem kdy dám renderovat např. VMR9 (mám win7)
tak video jede ale dole v přehrávači je pouze playing bez DXVA podpory, čili akcelerace nejede.

Stejný problém mám na různých fórech s FLASH videi, např. odkaz na youtube vložený přímo do fóra .. video jede pouze zvuk a obraz je zelený.. následně přestane aplikace odpovídat/zamrzne.

Pokud rychle kliknu pauzu videa a otevřu v novém okně přímo na youtube, tak obraz jede.

Zkoušel jsem ve Flash vypnutí hardwarové akcelerace, pomohlo to ale jen u některých videí..
Přesně jak píši, odkaz na fóru nefunkční, otevření youtube v novém okně funguje..

Zkoušel jsem přeinstalovat adobe flash a oxy player, ovladače CatalistCC, directX, odinstalovat K-Lite, jediný codecpack co používám.. nainstalovat nejnovější MPC-HC, potom zase odinstal MPC-HC a znovu k-lite (K-Lite je balík MPC-HC + Halli media splitter + FFDSHOW + pár programů jako mkvtoolnix, gspot, mediainfo, bitrate calculator) .

Pokud by někdo věděl čím je to způsobené budu moc rád za pomoc
Jurawood (2)|21.9.2011 20:25
Tak dnes jsem to po týdnu vyřešil. Ani reinstal systému nepomohl.

Chtělo to povolit aktualizace windows a doinstalovat cca 100 aktualizací... už jede i DXVA