Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kvalita Samsung D

111a111 (139)|20.9.2011 19:51
Zdar, minulorocne samsungy mali znacnu poruchovost, ako su na tom modely 2011 (D) ?

Nemozem si pomoct ale (subjektivne) maju proste lepsi obraz nez LG, oproti nim je LG sedive, vyblednute a keby som nevedel ze to je plazma, podla tej hroznej ciernej to tipujem na LCD TN. Takze som dost nakloneny k tomu samsungu (ps50d570).

LG udajne v 25. mesiaci zdochne, a ked som to videl od nejedneho majitela, asi to nahoda nebude. Panasonic ide tiez do sraciek, klasicke U a S plazmy su horsie nez LG alebo samsung, a neo PDP maju problemy s blednucou ciernou, s fabernymi prechodmi, s vypalovanim... Takze ani neocakavam ze samsung prezije 3 roky, ale nechcem aby bol 30% casu v servise.
vivid.sk (11472)|20.9.2011 20:10
30% percent casu nebude, pri tretej reklamacii dostanes novy kus :D
bastlir (3245)|20.9.2011 21:19
[quote=111a111;367553]Zdar, minulorocne samsungy mali znacnu poruchovost, ako su na tom modely 2011 (D) ?

Nemozem si pomoct ale (subjektivne) maju proste lepsi obraz nez LG, oproti nim je LG sedive, vyblednute a keby som nevedel ze to je plazma, podla tej hroznej ciernej to tipujem na LCD TN. Takze som dost nakloneny k tomu samsungu (ps50d570).

LG udajne v 25. mesiaci zdochne, a ked som to videl od nejedneho majitela, asi to nahoda nebude. Panasonic ide tiez do sraciek, klasicke U a S plazmy su horsie nez LG alebo samsung, a neo PDP maju problemy s blednucou ciernou, s fabernymi prechodmi, s vypalovanim... Takze ani neocakavam ze samsung prezije 3 roky, ale nechcem aby bol 30% casu v servise.[/quote]

Já jsem subjektivně spokojený. Mimochodem, neexistuje nic bezporuchového ani v NASA. Musíš však dodržet pravidla bezpečnosti, se kterými Tě při koupi jistě seznámili (přepětí, ochrana antén, apod.)
patriot (227)|20.9.2011 21:42
[quote=111a111;367553].... Panasonic ide tiez do sraciek, klasicke U a S plazmy su horsie nez LG alebo samsung, a neo PDP maju problemy s blednucou ciernou, s fabernymi prechodmi, s vypalovanim... Takze ani neocakavam ze samsung prezije 3 roky, ale nechcem aby bol 30% casu v servise.[/quote]
Mám neoPDP od Panasonicu a žádné Tebou zmíněné problémy nemám, ani jsem o nich od nikoho z majitelů neslyšel. Spíš to neustále prodiskutovávají potenciální (ne)kupci. To je už marné komentovat.
Co se týče dle Tebe "klasických" řad (já raději říkám "levnějších" řad) U a S, tak tam asi nelze čekat zázraky, jelikož jde zejména právě o tu cenu, takže si tyto výrobky mohou potykat se svými ekvivalenty od LG a Samsungu.
111a111 (139)|21.9.2011 20:23
patriot - tak to by ti mnohi zavideli, ja som videl aj clanky o hromadnych zalobach na panasonic. Netvrim ze to musi byt u kazdeho kusu, ale tie problemy sa ocividne vyskytuju a dost casto


Tak som prave videl na Cnet recenzie samsungu D7000 a LG PZ950. Samsung ma vyrazne lepsi black level, lepsie tmave prechody, a co ma prekvapilo
"The PND8000 is a very good 3D performer. It outperformed the two Panasonics at reducing crosstalk; only the UND8000 LED was better." S tymi presahmi ma LG problemy (takze THX 3D je na hovno)
...samozrejme uz tradicne s tovarnym nastavenim ma prepalenu cervenu ale to snad neni problem znizit

Pred rokom ked boli 3D TV uplna novinka som to samozrejme bol skusit, a samsung bol podstatne horsi nez panasonic, ale panasonic nemal 2D->3D konverziu takze asi na tom zapracovali
Saltze (63)|21.9.2011 21:14
[quote=patriot;367581]Mám neoPDP od Panasonicu a žádné Tebou zmíněné problémy nemám, ani jsem o nich od nikoho z majitelů neslyšel. Spíš to neustále prodiskutovávají potenciální (ne)kupci. To je už marné komentovat.
Co se týče dle Tebe "klasických" řad (já raději říkám "levnějších" řad) U a S, tak tam asi nelze čekat zázraky, jelikož jde zejména právě o tu cenu, takže si tyto výrobky mohou potykat se svými ekvivalenty od LG a Samsungu.[/quote]
Souhlasím s tebou - kdo má, tak chválí a kdo nemá tak haní :-))))
bastlir (3245)|21.9.2011 21:20
Proboha lidi, věřte mi, nehodnoťte a nekupujte TV podle 3D. Tu chybu jsem udělal já. Vždyť se není kde na to koukat, pokud se nechcete stále dokola kochat demem na satu. Drahé brýle v šuplíku, 3D na ho....
Saltze (63)|21.9.2011 21:32
[quote=bastlir;367761]Proboha lidi, věřte mi, nehodnoťte a nekupujte TV podle 3D. Tu chybu jsem udělal já. Vždyť se není kde na to koukat, pokud se nechcete stále dokola kochat demem na satu. Drahé brýle v šuplíku, 3D na ho....[/quote]

Ne drahý ne, koupil jsem troje za 60Kč/ks (polarizační na pasiv LG), ale jinak s tebou musím souhlasit s tím 3D
bastlir (3245)|21.9.2011 21:39
[quote=Saltze;367768]Ne drahý ne, koupil jsem troje za 60Kč/ks (polarizační na pasiv), ale jinak s tebou musím souhlasit s tím 3D[/quote]

Jenže aspoň u Samsungů vyšší řady (o dalších nevím), jsou brýle aktivní, které se při 3D samy zapínají. Viděl jsem display, kde se nemusejí při 3D brýle používat vůbec, ale to mi málem urvalo oči. Ale stále platí ... není se nač dívat!
zatty (1215)|21.9.2011 21:43
souhlas....zapinájí se samy a další souhlas není se na co dívat..je pár pořadů na satu ale to hasne
Karel72 (428)|22.9.2011 09:23
Jj v tv 3d skoro není,naštěstí aspo 3D BD začíná přibývat.
bastlir (3245)|22.9.2011 09:29
[quote=Karel72;367850]Jj v tv 3d skoro není,naštěstí aspo 3D BD začíná přibývat.[/quote]

No to asi jo. Akorát nevím, na co bych se chtěl podívat. Mám už i problém se na něco dívat na satu. Připadá mně, že se pořád dívám na to samé dokola. Tak si nakonec z NASu pustím nějaký film pro pamětníky, ty jsou sice už také ohrané, ale aspoň mají nějakou duši.
111a111 (139)|22.9.2011 16:35
Tak tu TV budem mat minimalne 2 roky, myslim ze 3D obsahu (=filmy, dokumenty, nie TV) bude stale viac. A ja to beriem ako doplnok ktory v buducnosti vyuzijem, urcite nie ako hlavne kriterium pri vybere. To je kvalita ciernej a co najmenech zavad