Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber MMC

Chavron (10)|19.9.2011 21:56
zdravim,
chcel by som si zakupit v blizekj buducnosti MMC hlavne na prehravanie videa.
Mal by zvladat:
Prehravanie FullHD videa hlavne zo suborov mkv, podpora tituliek, podpora zmeny tituliek - hlavne zmena ich velkosti nakolko som uz poloslepy :)
Dalej by malo zvladat pripojenie externeho sietoveho disku cez router. mam 2TB WD.
Cena by sa mala pohybovat do 100 EUR a mal by byt co najviac user friendly.
Zatial som pozeral Xtreamer SW, Xtreamer WD, Asus Oplay Air HDP-R3 alebo Asus Oplay HD.
Precital som na tomto fore zopar recenzii a pozrel zopar temat o vybere mmc, ale zatial nie som rozhodnuty.
Co by ste mi odporucili a preco?

Vdaka
bastlir (3245)|19.9.2011 22:32
gonsa (208)|20.9.2011 13:15
To co chceš zvládně každý nový mult.přehrávač. Ty co jsou na trhu, tak dva roky to zvládnou taky.
Chavron (10)|21.9.2011 22:36
Vdaka za linky a sorry ze zakladam nove vlakno, ale dost malo info som nasiel o zmene velkosti fontu tituliek. Preto sa pytam. Nasiel som kopu info o tom, ze titulky sa daju posuvat, menit ich farba a podobne blbosti...
Taktiez by som potreboval aby to malo jednoduche ovladani aby to mohla pouzivat bez problemov aj moja zena a aby som si jednoducho sadol a prehral cokolvek co mam stiahnute bez toho aby som nadaval, ze zasa nieco nepodporuje.
Viem ze dnesne MMCka toho zvladaju viac ale tie zakladne veci chcem aby zvladalo na 110%

Vdaka
bastlir (3245)|21.9.2011 22:41
[quote=Chavron;367803]Vdaka za linky a sorry ze zakladam nove vlakno, ale dost malo info som nasiel o zmene velkosti fontu tituliek. Preto sa pytam. Nasiel som kopu info o tom, ze titulky sa daju posuvat, menit ich farba a podobne blbosti...
Taktiez by som potreboval aby to malo jednoduche ovladani aby to mohla pouzivat bez problemov aj moja zena a aby som si jednoducho sadol a prehral cokolvek co mam stiahnute bez toho aby som nadaval, ze zasa nieco nepodporuje.
Viem ze dnesne MMCka toho zvladaju viac ale tie zakladne veci chcem aby zvladalo na 110%

Vdaka[/quote]

Klikni na odkaz u mě pod čarou, ale i Popcorny jsou známé tím, že Ti přehrajou i to, co nechceš. :D