Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UPC - zruseni nebo prevod smlouvy

butcherson7 (58)|17.9.2011 20:42
Zdravim,

nemate prosim nekdo zkusenosti s tim, zda-li pri stehovani na jinou adresu se vyplati zruseni a potom znovu zarizeni smlouvy nebo je lepsi pouze prevod?Vzhledem k akcnim nabidkam, bych uvazoval o zruseni a znovu uzavreni nove smlouvy.

Diky za informace!
bastlir (3245)|17.9.2011 20:45
Převod, protože u zrušení je tuším tříměsíční výpovědní lhůta.
jito (999)|17.9.2011 21:10
Pokud vím,tak zrušením smlouvy a požádáním o novou službu se z tebe nestane "nový" zákazník.
Je jednodušší pouze přecházet mezi službami.Už jsem to udělal několikrát.
Ivo Mašek (10205)|17.9.2011 21:40
Ovšem jako nový zákazník by jsi měl určité výhody a bonus :-)B-). (bohužel, UPC vůči stálým zákazníkům z žádnými bonusy jaksi nepočítá)
Pitomec (10211)|17.9.2011 21:57
[quote=bastlir;366952]Převod, protože u zrušení je tuším tříměsíční výpovědní lhůta.[/quote]Byla (a myslím pořád je) 35 dní
Pitomec (10211)|17.9.2011 21:59
[quote=butcherson7;366951]Zdravim,

nemate prosim nekdo zkusenosti s tim, zda-li pri stehovani na jinou adresu se vyplati zruseni a potom znovu zarizeni smlouvy nebo je lepsi pouze prevod?Vzhledem k akcnim nabidkam, bych uvazoval o zruseni a znovu uzavreni nove smlouvy.

Diky za informace![/quote]Pokud nejseš vázaný nějakou minimální délkou užívání, tak můžeš smlouvu vypovědět kdykoliv a ani nemusíš uvádět žádný důvod. A akční nabídky je pochopitelně škoda nevyužít.
bastlir (3245)|17.9.2011 22:43
Já jsem od UPS měl jen kartu, měl jsem klasickou smlouvu a bez bonusu a když jsem chtěl vypovědět službu, sosali ze mě peníze ještě tři měsíce! Ještěže mě napadlo, vrátit jim kartu proti podpisu na centrále, protože mě pořád upomínali, abych vrátil zařízení, přestože mi žádné nedali. Když už začali hrozit soudem a exekucí, řekl jsem jim, ať mě tedy žalují, že si je vychutnám. A byl pokoj! Proto každému doporučuji, pokud budete cokoliv UPS vracet, nechte si to potvrdit podpisem i razítkem a časem předání. S UPS už nechci nic mít společného už jenom proto, že nezřídka pustili film se zvukem z jiného a ani se neomluvili.
aladar963 (36)|18.9.2011 11:37
Ja se ani nestehuji a predse kazdy rok, jak mi konci "akcni nabidka" jim zavolam a reknu jsi o dalsi bonus. kdyz se vykroucaji,ze to jde jenom u novych zakazniku , tak jim pohrozim vypovedenim smlouvy(telefon, kabelovka, net) a hned mi nabidku daji. Nebojte se, radsi pristoupi na mene penez,nez aby stratili zakaznika a nemeli nic
Konkretne.
Nyní platim za 10MBit 321.-(35%sleva), digital standard 302.-(50%), Tel. 1.- , cca 4 roky. Akorat jsi musite ohlidat,kdy konci sleva,a radsi zavolat predem.Naposled zadal slevu jiz v prubehu mesice s plnou cenou,plnou cenu jsem platil akorat za prvnich 5dnu...
Vsechno jde,kdyz se chce :-)
Ivo Mašek (10205)|18.9.2011 12:38
Toto chování má ovšem i negativní stránku (každá mince má dvě strany), na kterou pak doplácí všichni.
bastlir (3245)|18.9.2011 12:52
[quote=Ivo Mašek;367033]Toto chování má ovšem i negativní stránku (každá mince má dvě strany), na kterou pak doplácí všichni.[/quote]

Jednoznačně obecně souhlasím. Já navíc bych asi se s tím nechtěl pořád zabývat. Jsem raději, když řádně platím, dodavatel řádně dodává a nestojím o to, abych musel pořád něco řešit.
aladar963 (36)|18.9.2011 13:28
Ale jenom kdybych nemel na vyber. Ja poprve,kdyz to udelal,byl jsem rozhodnuty,skutecne odejit ke konkurenci,ani jsem netusil, ze mi neco takove nabidnou...
Pitomec (10211)|18.9.2011 15:43
[quote=Ivo Mašek;367033]Toto chování má ovšem i negativní stránku (každá mince má dvě strany), na kterou pak doplácí všichni.[/quote]
UPC vydělá i tak, to nemám strach. Pouze to ale nebude tolik co kdysi, když všem pálkovali pětikilo měsíčně za pár programů v analogu...
Marfa (106)|21.9.2011 11:10
Zdravim,

v mesici rijna mi konci rocni smlouva za zvyhodnenou cenu u UPC, chtel jsem se zeptat, je lepsi jim zavolat a domluvit se na prodlouzeni smlouvy za zvyhodnenou cenu (cetl jsem ze nekdy nejsou ochotni) nebo zrusit smlouvu a doufat, ze se ozvou a sami mi tu zvyhodnenou cenu nabidnou??

Diky
bastlir (3245)|21.9.2011 12:40
[quote=Marfa;367637]Zdravim,

v mesici rijna mi konci rocni smlouva za zvyhodnenou cenu u UPC, chtel jsem se zeptat, je lepsi jim zavolat a domluvit se na prodlouzeni smlouvy za zvyhodnenou cenu (cetl jsem ze nekdy nejsou ochotni) nebo zrusit smlouvu a doufat, ze se ozvou a sami mi tu zvyhodnenou cenu nabidnou??

Diky[/quote]

No to je babo raď. Jak to tu vidíš, je to asi sázka do loterie. Já stejně jako O2 nepovažuji tyto firmy za seriózní, protože na tom jsou šizení dlouhodobí klienti. A pak ... co je to za firmu, kde neplatí nějaká pravidla? Já to řešil Skylinkem a CSlinkem, kde si platím jen to, na co se chci dívat a když nechci a dál už nezaplatím, okamžitě tím končím a hotovo. Základní nabídka CS kanálů mi ale zůstane.
Já asi nebudu pro UPS dobrý rádce, protože s nimi už nechci mít nic společného.
golfLC (1941)|21.9.2011 14:20
[quote=Marfa;367637]Zdravim,

v mesici rijna mi konci rocni smlouva za zvyhodnenou cenu u UPC, chtel jsem se zeptat, je lepsi jim zavolat a domluvit se na prodlouzeni smlouvy za zvyhodnenou cenu (cetl jsem ze nekdy nejsou ochotni) nebo zrusit smlouvu a doufat, ze se ozvou a sami mi tu zvyhodnenou cenu nabidnou??

Diky[/quote]

Ja som im zavolal, ze zmluvu koncim a hned mi ponukli este vyhodnejsiu cenu, ako som mal, ze ci si to nerozmyslim.... tak to je aj od toho, na ako vyspatu babu na telefone narazis :-)-
bastlir (3245)|21.9.2011 16:28
[quote=golfLC;367672]Ja som im zavolal, ze zmluvu koncim a hned mi ponukli este vyhodnejsiu cenu, ako som mal, ze ci si to nerozmyslim.... tak to je aj od toho, na ako vyspatu babu na telefone narazis :-)-[/quote]

No vidíš, to je právě to, co mi vadí. Jistě jsi byl řádný plátce, tak proč Ti to nenabídli hned?!
Pitomec (10211)|21.9.2011 18:36
Protože UPC = turecká tržnice a musíš si všechno sám vyhandlovat 9-)
interfernet422 (1575)|21.9.2011 18:59
[quote=bastlir;367038]Jednoznačně obecně souhlasím. Já navíc bych asi se s tím nechtěl pořád zabývat. [COLOR=Red]Jsem raději, když řádně platím[/COLOR], dodavatel řádně dodává a nestojím o to, abych musel pořád něco řešit.[/quote]
I když tě berou vědomě na hůl svýma předraženýma službama? Jo protože lidi nepřemýšlí a platí tak máme nejdražší telefonní poplatky na světě, nejdražší elektřinu a všechno (denně o tom můžeš číst na webu), téměř všechny ceny srovnali se světěm ale platy nám nechali malé, protože máme malou produktivitu.
Sakra lidi proberme se!
bastlir (3245)|21.9.2011 19:03
[quote=interfernet422;367726]I když tě berou vědomě na hůl svýma předraženýma službama? Jo protože lidi nepřemýšlí a platí tak máme nejdražší telefonní poplatky na světě, nejdražší elektřinu a všechno (denně o tom můžeš číst na webu), téměř všechny ceny srovnali se světěm ale platy nám nechali malé, protože máme malou produktivitu.
Sakra lidi proberme se![/quote]


Máš kure.... pravdu! My jsme prostě národ ovcí.