Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jako TV kartu pod Linux

zafod (0)|24.3.2005 13:13
Zdravim. Jakou TV kartu byste mi doporucili pro Linux. Prosim o nazev karty, nikoli o chipset, nebot ten casto prodejci na svych strankych neuvadeji (a kolikrat ani vyrobci). Diky moc
svaca (49)|31.3.2005 23:34
Leadtek Winfast 2000/XP Expert .....
vlada (3470)|1.4.2005 02:13
Pozor na věc. Existujou karty se stejnym jménem a různym chipsetem. Nejvhodnější jsou podle mě ty s Connexant bt8xx. Co je jednoduššího než zajít do obchodu, prohlídnout si tu kartu a kouknout se, jakej je na ní chip?
svaca (49)|1.4.2005 09:17
[quote=vlada]Pozor na věc. Existujou karty se stejnym jménem a různym chipsetem. Nejvhodnější jsou podle mě ty s Connexant bt8xx. Co je jednoduššího než zajít do obchodu, prohlídnout si tu kartu a kouknout se, jakej je na ní chip?[/quote]

BT8xx ma Winfast Deluxe
conexant (novejsi lepsi, 10bitovy) ma Expert

Oboji no problem, podpora v jadre 2.6.x dokonala ...
Expert je samozrejme lepsi (lepsu obraz a stereo zvuk)
vlada (3470)|1.4.2005 10:01
svaca> Tak to sem nevěděl, že už je podporovanej i ten novej chip od Connexantu (teď si nevzpomenu, jak se jmenuje). V tom případě už poběží pravděpodobně bez problémů i kartys Philipsem SAA713x.
svaca (49)|1.4.2005 10:56
[quote=vlada]svaca> Tak to sem nevěděl, že už je podporovanej i ten novej chip od Connexantu (teď si nevzpomenu, jak se jmenuje). V tom případě už poběží pravděpodobně bez problémů i kartys Philipsem SAA713x.[/quote]

Ano bezi OK ... na jadre 2.6.10 a vis ...
starsi jadra jsem nezkousel ..