Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 139

Téma: FV-1 Google TV box

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od dk_line Zobrazit příspěvek
    ... dovolim si tvrdit, ze v tomto pripade se nejedna o primou podporu strycka Googla, zarizeni jen vyuziva jeho OS ke svemu chodu podobne jako jej vyuzivaji vyrobci mobilnich telefonu nebo tabletu...
    ... dovolím si tvrdit, že pokud zařízení nese ve svém názvu "V-1 Google TV box" , tak se strejda Gůgl nebude chovat pouze jako inseminátor v podobě OS, ale jako vzorný otec nevlastního dítka a bude poctivě platit alimenty, neboť se domnívám, že se jedná v oblasti multimediálních krabic o zásadní počin s jeho logem v názvu multi krabice ...
    Stejně na tom byl kdysi prohlížeč Chrome, začali s posměchem, že trh je nasycený badatelama, liškama a operetkama ...
    Ale nepopírám, že to může být i jinak, nechme se překvapit, ale něco mi říká, že je to asi ono a už teď se těším na FV-2 Google TV box.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele gonsa
    Registrace
    Jul 2004

Díky za otestování těch videí..Nechceš ještě otestovat nějaké pořady z archívu Primy či Novy ? Nechat to třeba načíst a pak spustit, jestli se to bude sekat ? Nedá mi to nějak spát Jinak chci se zeptat zda musím to DO používat jen jakoby takovou myš (jak jde vidět na tpm youtube videu)anebo jde pomocí DO se po jednotlivých ikonach na ploše pohybovat i pomocí směrových šipek na DO ? Díky

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Prave jsem v samsung widgetech upozornoval na zajimavou nabidku, jez je vykonejsi (1.2 GHz Intel Atom) alternativou k FV-1.

Poslednich par tydnu je v doprodeji Logitech revue za 99 USD (+posta, clo a dan), jez se da (oproti FV-1) aktualizovat na posledni verzi Android Honeycomb. Tato krabicka (opet oproti FV-1) obsahuje univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony, klavesnici s touchpadem, integraci externich periferii (logitech?) vcetne kamery atd. Sluzby Netflix, Hulu plus atd jsou pro nasince pochopitelne nedostupne, nicmene za tu cenu je to paradni multimedialni koncentrator.

http://www.logitech.com/en-us/smartTV/revue

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od gonsa Zobrazit příspěvek
    Díky za otestování těch videí..Nechceš ještě otestovat nějaké pořady z archívu Primy či Novy ? Nechat to třeba načíst a pak spustit, jestli se to bude sekat ? Nedá mi to nějak spát Jinak chci se zeptat zda musím to DO používat jen jakoby takovou myš (jak jde vidět na tpm youtube videu)anebo jde pomocí DO se po jednotlivých ikonach na ploše pohybovat i pomocí směrových šipek na DO ? Díky
    ... pomoci toho ovladace se da po plose a na strankach posouvat i pomoci smerovych sipek, pripojit ale muzes jakoukoliv bezdratovou mys i klavesnici, ja treba puvodne uvazoval, ze poridim podobnou co se dodava k vyse uvedenemu Logitechu. Konkretne tahle: http://www.amikostb.com/?q=product&id=74, akorat pod jinou znackou k dostani u nas (ted ale zrovna nemuzu najit ten spravny odkaz na ceskej shop - meli ji tam za neco malo pres 900,-)

Co se tyce prehravani archivu Novy a Primy pomoci Flashe, tak si nemuzu pomoct, ale archiv Novy se (alespon me) vazne seka. Archiv na iPrima je na tom o poznani lepe, ta jede "temer" plynule a da se na to koukat, ale i tak jsou v obraze videt nepatrne pravidelne zaseky (jakoby to nestihalo spravne cashovat), mozna je to problem Flash playeru a "mozna" pomuze aktualizace. Zkusil jsem i archiv CT bez pomoci flashe, aplikaci ktera je nove dostupna na marketu "iVysilani" a tady se zda, ze jede vse vpohode. Existuje i aplikace "Stream.cz", ktera obsahuje archiv Primy, Ocka atd., ale autor ji nesmyslne povolil jen pro SonyEricsson Xperia, takze nemam jak vyzkoset ani v mem mobilu.
    Naposledy upraveno uživatelem dk_line: 18-09-2011 v 23:17

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od VladaK Zobrazit příspěvek
    Tak FV-1 Google TV box je zatím můj největší favorit.
    Díky procesoru CORTEX A8 1GHZ a RAM 512MB DDR2 si myslím, že to bude do budoucna lepší investice, než do krabiček typu Xtreamer SW2 , Evolve Solaris atd...
    Taky pevně doufám v lepší podporu od strejdy Gůgla, který si nebude chtít udělat ostudu.
    Nicméně porovnáváním příspěvků zde na fóru lze jednoduchou vylučovací metodou dospět k finální multimediální krabici, se kterou snad bude co nejméně problémů ...
    ale ved dk-line pise , ze ma problemy s prehravanim samsung oceanic demo .. takze asi to nebude uplne korektne prehravat vyssie datove toky videa .. cize na filmy by bolo vhodnejsie nieco ine .. na internet by toto mohlo vyhovovat ..

Je tu občas Avatar uživatele kuko61
    Registrace
    Jan 2005

To ze pristroj neprehra Samsung oceanic demo este neznamena, ze neprehra napriklad video s audiom, ktorych bitrate spolu dosahuje v spickach 60-65 Mbps, ale stream vyhovuje Blu-ray specifikacii (High@L4.1, 4 reframes) Oceanic demo ma profil High@L5.1 a 16 reframes a s takymto nastavenim sa v sucasnosti ripy nerobia. Ano je pravda, ze ak toto demo prehravac prehra, prehra skoro vsetko, ale ak ho neprehra, to neznamena, ze neprehra ripy s "normalnym" nastavenim pri enkodovani.
    Preto ja nepovazujem Oceanic demo za etalon, skor by sam prehravace skusal s nejakym videom z bluray z vysokym bitrate (40Mbps) a zvukom DTS-HD MA. To je maximum co sa tyka bitrate, s cim sa v sucasnosti v 99% pripadov moze clovek pri prehravani stretnut.
    Naposledy upraveno uživatelem kuko61: 19-09-2011 v 02:44

Nováček Avatar uživatele ligo68
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od nin Zobrazit příspěvek
    Prave jsem v samsung widgetech upozornoval na zajimavou nabidku, jez je vykonejsi (1.2 GHz Intel Atom) alternativou k FV-1.

Poslednich par tydnu je v doprodeji Logitech revue za 99 USD (+posta, clo a dan), jez se da (oproti FV-1) aktualizovat na posledni verzi Android Honeycomb. Tato krabicka (opet oproti FV-1) obsahuje univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony, klavesnici s touchpadem, integraci externich periferii (logitech?) vcetne kamery atd. Sluzby Netflix, Hulu plus atd jsou pro nasince pochopitelne nedostupne, nicmene za tu cenu je to paradni multimedialni koncentrator.

http://www.logitech.com/en-us/smartTV/revue

Google TV- Logitech Revue Unboxing, Setup and Unguided Tour - YouTube
    Tak tu som k tomu niečo našiel http://www.macblog.sk/bleskovky-a-sp...nych-5111.html

http://android-sk.sk/index.php/compo...jsia-google-tv
    Naposledy upraveno uživatelem ligo68: 19-09-2011 v 08:47

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od VladaK Zobrazit příspěvek
    ... dovolím si tvrdit, že pokud zařízení nese ve svém názvu "V-1 Google TV box" , tak se strejda Gůgl nebude chovat pouze jako inseminátor v podobě OS, ale jako vzorný otec nevlastního dítka...
    ... ja se ale vazne obavam, ze Flexiview FV-1 ikdyz Google TV najdeme v jeho nazvu, neni "Google TV" v tom pravem slova smyslu, alespon ne v tom jak svou sluzbu Google TV prezentuje samotny Google. Mozna se ale priserne pletu anebo bude zalezet na zpusobu pohledu. Spise mi pripada, ze cinan vyrobil jakesy zarizeni s Androidem pripojitelnym k TV a ten nazev Google TV, tam vrazil nestatne jen tak - melo tam byt napsano spise jen "Android Box". FV-1 nenese ani oficialni logo "Google TV" (jako ma treba oficialne uvadenej a vyse zminenej Logitech). Dokonce ani v defaltnim nastaveni FV-1 nikde nenajdes po sluzbe Google TV (ktera jeste u nas neni ani dostupna) ani znamku. Je to jen hole a plnophodnotne Android zarizeni. Netvrdim, ze se treba casem neobjevi aplikace primo na marketu, ktera tuto sluzbu zpristupni nebo FW, ktery z FV-1 oficialni Google TV udela. Ja mam jednoduse zato, ze oficialni sluzba Google TV je primarne zamerena na zpristupneni televiznich sluzeb Googlu (neco na zpusob IP kabelovky) a tim, ze pobezi na androidu, lze instalovat a vyuzivat vsechny jeho dostupne sluzby a aplikace atd. Ale treba jsem jen sluzbu Google TV, spatne pochopil a vazne se pletu.

Registrace
    Jan 2005

Tak FV-1 je "klasicka cina", predavana na Dealextreme a inych cinskych portaloch. Preto neverim v nejaku velku podporu zo strany vyrobcu. To skor zo strany komunity okolo androidu.
    Ako som vcera videl v nakupnom centre Samsung TV so Smart TV, vyzera to na velmi dobre riesenie pre ludi, ktory chcu na TV vyuzivat web a pozerat videa z archivov zalozenych na flashi.

Registrace
    Jul 2004

No co já jsem měl možnost testovat internetové prohlížeče zabudované přím v TV, tak to bylo opět řešení na houby a o nějakém přehrávaní web archívu z net prohlížeče jsem si mohl nechat jen zdát..Takže nevěřím, že exstuje na trhu TV, která by dokázala přehrát pořady z archívů přes vestavěný prohlížeč...Existují sice TV, které mají v základu třeba přehrávání pořadů z archívu Novy, ale neexistuje prostě ucelené zařízení, na kterém si pustím jakkékoliv videa co jsou dostupná na netu..Samozřejmě, nemyslím nettopy. Myslím tím jednoduché zařízení právě typu xtreamer apod.

Registrace
    Jan 2005

Aha, no ja som videl vcera nejaky novy Samsung, ma to vlastny browser s podporou javy a flashu a flashove videa sa tam celkom pekne hybali, aj ked je pravda, ze neviem, v akom rozliseni boli, nemal som cas dlho tam stat ci otestovat to, stalo tam viac ludi co mali otazky...

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Pridavam odkaz na celkem hodne povedene nemecke forum, informace o rootu, fw a vse kolem Flexiview FV-1 :
    http://www.android-hilfe.de/sonstige...id-tv-box.html

Registrace
    Jul 2004

Ani nevím, jestli už se někdo ptal, ale je toto zařízení kompletně v češtině ? Jinak ještě snad už poslední dotaz ode mě, zkoušel si přehrávat ty internetová videa (pořady z archívu českých TV) ve více dostupných prohlížečích ? Jestli se třeba najde nějaký prohlížeč, ve kterém by se to nesekalo...Díky

Jinak opět zajímavé zařízení o kterém je minimum informací a dá se koupit mimo běžné obchody..:

http://www.hutermann.com/eshop/001/p...tovy-prehravac

A další

http://www.umax.cz/index.php?modul=p...islo=UMNP00178
    Naposledy upraveno uživatelem gonsa: 20-09-2011 v 14:17

Je tu pravidelně Avatar uživatele killerman27
    Registrace
    Sep 2010

a co fullhd videa 1080p???? jak je na tom??? co jsem nasel zminky tak MKV v techto zarizenich je celkem problem a kdyz uz najdes aplikaci co to prehraje tak spise jen 720p. muze to nekdo testnout????

edit: a co dual language MKV, da se v nektere aplikaci zvolit zvukova stopa???
    Naposledy upraveno uživatelem killerman27: 20-09-2011 v 17:45

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od gonsa Zobrazit příspěvek
    Ani nevím, jestli už se někdo ptal, ale je toto zařízení kompletně v češtině ? Jinak ještě snad už poslední dotaz ode mě, zkoušel si přehrávat ty internetová videa (pořady z archívu českých TV) ve více dostupných prohlížečích ? Jestli se třeba najde nějaký prohlížeč, ve kterém by se to nesekalo...
    ... co se tyce cestiny, tak jednoduse v lokalizaci androidu vyberes Czech a mas vse cesky (na puvodni rom s kterou jsem to koupil, otazka jestli cestinu obsahuji i upgrady, doufam ze jo ale nebyla odvaho to zkusit).

... prohlizece jsem zkousel celkem tri. Puvodni, ktery je rovnou v romce a pak Dolfin HD a taky SkyFire, v zadnem jsem nepoznal rozdil, ocividne to ma nastarosti Flash player, ktery je v zakladu ve verzi 10.1, bohuzel ani po aktualizaci na 10.3 se to nijak k lepsimu nezmenilo. Jedine co hraje pekne jsou archivy CT pomoci aplikace "iVysilani", tam ale nejde o Flashove prehravani ale o klasicky stream.

Citace Původně odesláno od killerman27 Zobrazit příspěvek
    a co fullhd videa 1080p???? jak je na tom??? co jsem nasel zminky tak MKV v techto zarizenich je celkem problem a kdyz uz najdes aplikaci co to prehraje tak spise jen 720p. muze to nekdo testnout????

edit: a co dual language MKV, da se v nektere aplikaci zvolit zvukova stopa???
    ... ono to neco prehraje v pohode a neco ne, tezko rict co jede a co blbne, idealni by bylo kdyz mi sem hodite konkretni link na video, ktere chcete zkusit a ja vam ho testnu. Zvukovou stopu lze urcite menit u Vplayeru, vyuzivam ho u sledovani programu streamovanych v domaci siti ze satelitu (pro znale jsou na marketu aplikace na ovladani a stream primo z Dreamboxe a Enigmy)

Jinak, myslis ze by slo hodit nejaky mustr jak vyuzit u tehle krabky tve podkasty z Xtreamera? Pak bych Xtreamera asi uz vubec ani nezapinal.
    Naposledy upraveno uživatelem dk_line: 20-09-2011 v 19:03

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. google earth nabízí pohled do vesmíru
    Od Doom v sekci Volná témata
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 20:27
  2. ako spustim Google Earth na PC bez internetu?
    Od quasi v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 24-08-2007, 17:15
  3. YouTube vs. Guba vs. Google
    Od Ondras_ v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 02:27