Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 139 z 139

Téma: FV-1 Google TV box

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Zdravím, přemýšlím, že vyměním můj stávající HTPC za nějákou chytrou krabičku s droidem. Docela se mi líbí: Google TV IV303 toto: http://www.escadtrade.cz/iv303-googl...s-android.html
    Jestli jsem to dobře pochopil, tak je to nástupce zde popisovaného Google TV FV-1? Pokud někdo již tuto mašinku máte, zvládá full HD? Případně prosím za jiný tip na podobné zařízení, které ale bude umět fullHD.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od safpet Zobrazit příspěvek
    Zdravím, přemýšlím, že vyměním můj stávající HTPC za nějákou chytrou krabičku s droidem. Docela se mi líbí: Google TV IV303 toto: http://www.escadtrade.cz/iv303-googl...s-android.html
    Jestli jsem to dobře pochopil, tak je to nástupce zde popisovaného Google TV FV-1? Pokud někdo již tuto mašinku máte, zvládá full HD? Případně prosím za jiný tip na podobné zařízení, které ale bude umět fullHD.
    Díky
    O téhle krabičce uvažuji. Mám FV-1, který ale nepodporuje Videohovory přes SKYPE. SKYPE umí pouze jako textový chat.
    Na GTV-IV303 jsem se byl podívat. FULL-HD to podporuje a SKYPE přes to funguje plnohodnotně včetně zvuku a obrazu.
    Aplikace je možné stahovat přímo z oficiálního Google Play.
    Vypadá to dobře. Asi zkusím prodat FV-1 a místo toho koupím GTV-IV303.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Co mate nove na FV-1,novy firmware atd..diky

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Koukám, že sem již dlouho nikdo nenapsal, ale je to škoda. Naše staré dobré FV- 1 by si zasloužili pozornost, i když je v současné době spousta mini PC. Mám několik dotazů nový, Firmware asi nebude, dle zahraničních diskusí se na něčem pracuje, ale kdo ví. Nemá někdo zkušenost s ovládáním naší " krabičky " přes telefon s Androidem, mám na mysli Droidmote server a Droidmote client. Mám nainstalováno všechno přihlášeno, ale ovládat nejde, tak jestli není někdo dál Také jsem se chtěl zeptat, na usb zvukovou kartu,třeba http://www.vmshop.cz/index.php?ware_...=0&parent_id=0 . zda by to šlo zapojit i na naše stroje. Je škoda, že na tohle fórum nechodí moc lidí, určitě naše FV-1 nepatří do starého železa

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. google earth nabízí pohled do vesmíru
    Od Doom v sekci Volná témata
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 19:27
  2. ako spustim Google Earth na PC bez internetu?
    Od quasi v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 24-08-2007, 16:15
  3. YouTube vs. Guba vs. Google
    Od Ondras_ v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 01:27