Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Střih a práce s videem: Hledám program na konverzi do AVI 720x 576 (TV)

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Pavel_44

Znění dotazu: Chtěl bych se zeptat, zda neexistuje nějaký prográmek, který umí konvertovat soubory do AVI v rozlišení 720 x 576 (TV rozlišení).
    Všechny programy, které jsem vyzkoušel ( Format Factory, Pazerra Free converter, Any Video converter ) konvertují pouze do rozlišení HD 1280x720 , které mi stolní DVD přehrávač nebere a nebo rozlišení 640 x 480, či 360, které přehrávač bere, ale velmi se ztrácí kvalita obrazu.

Díky moc za tip

Technika, které se dotaz týká: Foťák: Panasonic Lumix DMC- TZ8
    Domácí kino: Panasonic SC– PT580EP
    Televizor. Panasonic TX –P46G15E

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Klasický avi (Xvid/DivX) ve standardním SD 720x576 umělo už starý Vidomi...

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Ještě máš cca 17 hodin na free stažení SW - Aiseesoft Total Media Converter - který Ti celkem slušně převede jaké chceš video na jiné, v poslední verzi to umí i přímo z DVD. Předchozí verzi mám už asi půl roku a zatím jsem nenarazil na něco co by nezvládl. Samozřejmě to původní zdroj nevylepší ale při převodu ani moc nezmrší.

http://www.giveawayoftheday.com/

Neregistrovaný
    Guest

Citace Původně odesláno od arkij Zobrazit příspěvek
    Ještě máš cca 17 hodin na free stažení SW - Aiseesoft Total Media Converter - který Ti celkem slušně převede jaké chceš video na jiné, v poslední verzi to umí i přímo z DVD. Předchozí verzi mám už asi půl roku a zatím jsem nenarazil na něco co by nezvládl. Samozřejmě to původní zdroj nevylepší ale při převodu ani moc nezmrší.

http://www.giveawayoftheday.com/
    Díky moc ! už jsem to stáhl a vyzkoušel a zatím OK ! V TV je těch 720 x 536 v AVI znatelně lepších než 640 x 480.

Podobná témata

1. Střih a práce s videem: Program pro střih videa
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-01-2012, 15:58
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-11-2011, 09:22
  3. Střih a práce s videem: potřebuji-hledám
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-05-2011, 12:22
  4. Reakcí: 3