Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 43

Téma: Jakou 3D kameru byste doporučili?

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Už asi patnáct let mám dig. kameru Sony, která doposud bez servisní údržby funguje bezvadně. Ale technický pokrok jde stále kupředu a já bych si rád pořídil nějakou 3D kameru za asi tak okolo 20tis.
    Je mi např. jasné, že už asi nebudu moci používat další objektivy, ale na co si mám dát pozor a co si pohlídat? Co bych však chtěl, je noční vidění a případně i komunikaci přes port 1394. Záznamové médium není pro mě rozhodující, protože nyní natáčím na 8mm kazety, které jsou pro stahování videa z kamery sice pomalejší, ale na druhou stranu nelimitují mě délkou záznamu jako např. HDD a jsou levnější jak karty.
    U nás moc velká nabídka amatérských 3D kamer zatím není, takže bych případně i něco dovezl. Co byste mi doporučili?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Hlavně bych doporučil zdravý rozum.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Pristi rok by mela byt za slusnou cenu 4000,-E
    http://www.proficams.eu/shop/action/...c-z10000.xhtml

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2007

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od josefíka Zobrazit příspěvek
    Hlavně bych doporučil zdravý rozum.
    Proč myslíš? Pamataji si, že když jsem kdysi kupoval první digitální kameru, co mně lidí říkalo, že to jsou vyhozené peníze, ať si raději moupím mini VHS apod. A kde jsou loňské sněhy?

Mimochodem, na požádání natáčím amatérské volejbalové turnaje a jsou už požadavky i na 3D.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od 1hroch Zobrazit příspěvek
    Pristi rok by mela byt za slusnou cenu 4000,-E
    http://www.proficams.eu/shop/action/...c-z10000.xhtml

Hmm, ta se mi líbí, jenže potřeboval bych něco menšího a asi i levnějšího. Jsem totiž řádný plátce daní.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od KrocanX Zobrazit příspěvek
    O této kameře jsem si už něco přečetl a jeden z názorů byl ten, že je to nějaký oprášený starší typ s 3D nástavcem.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

Ta kamera je Panasonic SD700 a má 3D nástavec (předsádku). Když se sejme (odšroubuje), zůstane normální SD700. Za ty peníze?
    Mám SD700 a měl jsem chuť na předsádku (už jsem někde našel že se dají sehnat), ale mluvil jsem s jedním vlastníkem a ten mne odradil. Má to zádrhel v tom, že to půlí obraz a tím mají obě půlky jen poloviční rozlišení a obraz není podle něho nic moc. Rozhodně se vyplatí ta dražší verze, ale zase těch peněz !!

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od romana51 Zobrazit příspěvek
    Ta kamera je Panasonic SD700 a má 3D nástavec (předsádku). Když se sejme (odšroubuje), zůstane normální SD700. Za ty peníze?
    Mám SD700 a měl jsem chuť na předsádku (už jsem někde našel že se dají sehnat), ale mluvil jsem s jedním vlastníkem a ten mne odradil. Má to zádrhel v tom, že to půlí obraz a tím mají obě půlky jen poloviční rozlišení a obraz není podle něho nic moc. Rozhodně se vyplatí ta dražší verze, ale zase těch peněz !!
    Nojo, to je vždycky o úhlu pohledu. Já jsem kdysi za Soňáka dal 40tis. Jinak díky za odpověď.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

bastlir - naprostý souhlas, ale možná že jsme si nerozumněli. U té SD700 s předsádkou je cena podle mne super (19990,-Kč), já samotnou vloni (bez předsádky) kupoval za 22k. Samotná předsádka u Škody stojí 7k Kč.
    U té dražší verze cca 4k Eur mne ta cena děsí. Ale pokud se dá komerčně využít, není co řešit.
    Naposledy upraveno uživatelem romana51: 15-09-2011 v 15:00 Důvod: doplnění

Je tu pravidelně Avatar uživatele dalizije
    Registrace
    Dec 2007

No nic proti ale kupovat "3D" kameru je, zatím blbost. Ještě bych počkal.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od dalizije Zobrazit příspěvek
    No nic proti ale kupovat "3D" kameru je, zatím blbost. Ještě bych počkal.
    Nojo, ale to bych si nekoupil nikdy nic.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od romana51 Zobrazit příspěvek
    bastlir - naprostý souhlas, ale možná že jsme si nerozumněli. U té SD700 s předsádkou je cena podle mne super (19990,-Kč), já samotnou vloni (bez předsádky) kupoval za 22k. Samotná předsádka u Škody stojí 7k Kč.
    U té dražší verze cca 4k Eur mne ta cena děsí. Ale pokud se dá komerčně využít, není co řešit.
    No komerčně ... ....jsou to amatéři, takže mě pozvou na pívo a zaplatí jen náklady. Zisk z toho není.

Jinak s tou předsádkou mi to připadá jak vysavač na listí. Právě ta ztráta rozlišení mě zarazila, to je pravda.

Je tu pravidelně Avatar uživatele dalizije
    Registrace
    Dec 2007

Ono to "3D", není žádnej zázrak. Navíc kupovat novinky se nikdy nevyplatilo.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Proč myslíš? Pamataji si, že když jsem kdysi kupoval první digitální kameru, co mně lidí říkalo, že to jsou vyhozené peníze, ať si raději moupím mini VHS apod. A kde jsou loňské sněhy?

Mimochodem, [COLOR=red]na požádání natáčím amatérské volejbalové turnaje a jsou už požadavky i na 3D[/COLOR].
    Takový (nesmyslný) požadavek bych chtěl vidět! A jestli chceš záznam něčím zatraktivnit, tak si kup kamerový jeřáb, obrazovou režii a natáčej min. na 4 kamery 3x 2/3". Pak to bude přínosem. Ale určitě ne 3D pořízený na hračkárně s papundeklovým objektivem a postavený (v nejlepším případě) někde na stativu na tribuně, spíš ale držený v ruce mezi dalšíma divákama

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou byste doporučily pokojovou anténu
    Od smrtka88 v sekci DVB-T
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-03-2011, 12:01
  2. jakou byste vybrali? M306 vs SD600
    Od Commanche v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 08:08
  3. Jakou byste mu doporučili 40" TV
    Od mcmurdock v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 15-12-2009, 16:41
  4. VD: Jakou videokameru byste doporučili a proč?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 04-02-2009, 08:18
  5. Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 15-07-2008, 08:01