Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Repro u TV

čelda (17)|13.9.2011 19:02
Plazma LG42PJ650 v záruce a závada již hlášena na servis,ale přeci se zeptám. Někdo možná má zkušenost.
Po zapnutí TV naskočil obraz(STB UPC HD) ale místo zvuku se ozývá z repro klepání jako by jste klepali na bubínek. Po odpojení od STB naskočí hláška bez signálu ,ale klepání je tam pořád.
Zvuk žádný slyšet není,ani vzdáleně. Na dálkáč tv reaguje a ukazuje zvyšování hlasitosti.
Vytažení ze sítě a opětovné zapojení ....nic!!!!
Máte někdo radu.
interfernet422 (1575)|13.9.2011 20:07
A z jiného zdroje zvuk jde? Stb máš propojen přes HDMI, nebo jinak? DVB-T chytáš-nechycháš? Dal jsi strašně málo informací. Rozepiš se.
čelda (17)|13.9.2011 21:36
STB UPC je přes HDMI. Zvuk nejde vůbec z ničeho(DVD,DVB-T). I když odpojím z TV HDMI kabel a zapnu samotnou TV(bez signálu) tak z repro jde klepání a na obrazovce je nápis není signál.
Tak si myslím že je buď v háji repro,nebo napájecí zdroj....???
interfernet422 (1575)|13.9.2011 21:39
Toto bych už nezkoumal. Ještě poslední šance, pokud půjde přehrát firmware poslední verzí co je na webu. Pokud ani to nezabere, tak reklamace.
čelda (17)|14.9.2011 17:40
Tak se podržte. Dnes volal technik že přijede a odveze si TV. Tak jsem jí sundal ze zdi oddělal držáky,vyluxoval a z plezíru jsem jí zapnul abych mu předvedl problém....a nic, zvuk běžel jak po másle a zatím běží..............................................On na to koukal jak blázen.
Tak teď jsem zvědav jak dlouho to poběží !!!
bavorak (1494)|14.9.2011 18:00
ze by vzadu blba kabelaz?
čelda (17)|14.9.2011 19:05
Tak to moc dlouho neběželo . ca 3h a začalo to zas. Vypadá to na zdroj. Když je delší dobu zatížen tak........ Tak si pro holku přijedou znova.Bylo mi řečeno servisákem,že to občas zdroje u LG dělají.
čelda (17)|14.9.2011 19:06
[quote=bavorak;366384]ze by vzadu blba kabelaz?[/quote]
Zezadu je připojena síť,HDMI,Scart(DVD). Nikdo na ty kabely ani nesáhl a začalo to zničeho nic asi po 4-5h běhu TV.