Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TX-P42GT24 nebo jinou?

SmokeMan (18)|11.9.2011 21:21
Ahoj, panove, aktualne stale koukam na svou Toshibu 42ZV635DG, na kterou nedam dopustit az na tu cernou /ips panel to proste lip asi vazne neumi, tv jsem mel i kalibrovanou, ale jen pomoci sondy a pc (amatersky)/ prakticky to dopadlo stejne, jako nastaveni podle oka, obraz super, ale ta cerna porad "sviti", resp. uz si toho vsimam vic, nez driv

Dotaz zni asi takle, ta Toshiba pujde bratrovi a ten ji bude vyuzivat z poloviny casu jako monitor na hry, takze tam asi plazma nebude uplne ono.

Ale tim padem bych si rad poridil plazmu, co vy na Panasonic TX-P42GT24, cernou asi dostanu, barvy si snad dokazu naladit, otazkou je zvuk... pripadne na co si dat pozor, jestli jsem hledal dobre, moc se tu neresi...

Jen dodam, na zvuk jsem vazne haklivej, aktualni toshiba duni skoro jako by mela subac, proste hraje bozsky (onkyo repro a audyssey audio primo v tv), je alespon podobne kvalitni a dobry zvuk i u panasonicu? Narazim na to, ze treba ono naladeni zvuku od Marka Levinsona u LG me totalne vykastrovalo a to bych vazne nechtel a vubec nechapu, jak to vlastne je, asi musel dostat ooobr ranec penez, protoze zvuk z vetsiny LG zni katastrofalne ...

Snad to je pochopitelne, a taky verim, ze jsem se nikoho nedotkl, jen bych rad dobrou plazmu do tech 18kkc
eldorado09 (1441)|11.9.2011 21:42
GT24 je minuloročný model, bral by som niečo z novších modelov. Kvalitný zvuk od dnešných TV nečakaj, ani od Panasonicu.

http://plazmove-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42g30e/
SmokeMan (18)|11.9.2011 22:08
ja to tusil, ale u G30 mi vybihal jen typ s cenou kolem 22 tisic, takze zatim diky za tip na tuhle... To bude asi ona :)

ten zvuk bude orisek, to vim, sice mam u tv 5.1 repro, ale to zapinam jen pro vazne hlasity a hutny zazitek z filmu, tv film bych rad jaks taks i z tv