Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nový Panasonic S30 - pruh v obraze

llair (9)|10.9.2011 09:49
Mám televizi sotva dva týdny, ale nedávno se začal ráno objevovat v obraze pruh, který vždy po čase zmizí (viz. obrázek). Je jedno, co TV zobrazuje, je tam pořád po dobu cca 1 minuty. Značí to začínající problém s panelem? Pořád mám ještě možnost vrátit TV v 14 denní lhůtě.
P0939[01]_10-09-11.JPG
eldorado09 (1441)|10.9.2011 09:56
Určite by som vrátil v zákonnej lehote, popr. reklamácia.
geronimoh (2327)|10.9.2011 10:40
Určitě vrátit, nebo reklamovat.
llair (9)|10.9.2011 11:15
I když ten pruh po minutě zmizí a objeví se až další den ráno? A jde vůbec TV vrátit bez těch ochranných folií kolem panelu a s natrženými igelity, ve kterých byla kabeláž?
geronimoh (2327)|10.9.2011 19:22
[quote=llair;365799]I když ten pruh po minutě zmizí a objeví se až další den ráno? A jde vůbec TV vrátit bez těch ochranných folií kolem panelu a s natrženými igelity, ve kterých byla kabeláž?[/quote]

Plastikové obaly na kabely natržené určitě být mohou, přinejhorším je přelep průhlednou lepící páskou, nebou použij nějaké univerzální plastikové obaly, co se dají koupit v obchodě. Ochranné fólie by vadit nemusely, ale už se tu psalo o jednom případu odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů, kdy pak prodejce tvrdil, že je panel poškrábaný a televizor nelze znovu prodat jako nový a nehtěl vrátit celou částku. Při přepravě televizoru třetí stranou ( PPL atd.) se pak nedá dokázat, jestli a kdo panel poškrábal. Ideálně asi zavést televizor vrátit osobně, pokud to jde, nebo spoléhat na solidnost prodejce. S televizorem musíš předložit i fakturu a "odstoupení od kupní smlouvy" (vzor viz. příloha). Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů řeší zákon č. 367/2000 Sb. §53 odst. 6
llair (9)|10.9.2011 21:36
Díky za informace. Kupoval jsem to v Electro Worldu, takže si tam po víkendu pro jistotu zavolám a určitě to tam povezu sám.