Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DSM konvertor

pavelpt (2713)|23.3.2005 18:33
Je to jako utilita u MPC, k čemu je to dobré ?

Mám to chápat, že to znamené DSM - DirectShowMedia a tedy všechno do všeho ?

Několik nesmělých pokusů, výsledek vždy zavěšení :-?
vlada (3470)|28.3.2005 13:26
pavelpt> DSM je nějaký vlastní formát MPC, nevim proč to vymejšleli. Jako kontejner se mi jeví nejlepší matroška a nic dalšího nepotřebuju.
pavelpt (2713)|28.3.2005 18:30
Dík za info, to jsem četl, ale nějak se mi to nezasociovalo, že to je převodník právě do toho.

Matrjuška má pro mě jeden nedostatek, jede mi jenom na PC, přes stovky žádostí není firmware pro Kiss tímto směrem upraven.I když pozívají Opensource, nezveřejnili zdrojáky, tím pádem si Evropa ani neškrtá, člověk je rád, že existuje pár bláznů, kteří alespoň opravili chyby a dodali do stávajícího naprosto běžné věci.Alespoň, že tam na základě tlaku uživatelů dodělali DivX 3.11, takže jedou i archivy.Na tento jinak vynikající kontejner kašlou.
Bohužel jeho popularita není až zase tak velká, svědčí o tom zejména to, že pouze sporadicky se tento formát objevuje třeba na Sattorrentu a to jsou 4 mega/s, takže vzorek dat opravdu relevantní.
Je to škoda.
vlada (3470)|28.3.2005 19:33
pavelpt> Podpora matrošky na HW přehrávačích asi nebude v blízkej budoucnosti valná, ale jak dlouho budou ještě budou počítače a video přehrávače dva různý přístroje? Je to bohužel stejný jako s MPC. Na nejkvalitnější formáty výrobcí kašlou a běžný uživatelé je ani neznají. Je to začarovanej kruh a protože 99% procentum lidí stačí AVI, DivX 3.11 a MP3, tak firmy nic netlačí aby přidávaly podporu pro další formáty.