Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVBViewer koupe plne verze, platba kartou

Kajik (3)|23.3.2005 17:34
Ahoj chci se zeptat, jestli je tu nekdo, kdo si koupil plnou verzi DVBVieweru a platil po netu kartou...

kdyz se pokousim to tak provest, tak me nejdriv nastve ze ty stranky jsou v nemcine... a pak ze nejde vybrat Ceska republika... jako misto, kde ziji...

Pokud to nekdo z vas platil kartou, poradte mi jak to vyplnit

diky

kaja
exTNT (1421)|23.3.2005 20:04
No, obávám se, že tak odvážnejch lidí, který by posílali číslo svý karty po netu, tady moc nebude. Já to platil bankovním převodem (bankovní poplatek 500 Kč...) a vím o dalším, který prostě šoupnul 15 euro do obálky a poslal a klaplo to. Myslím, že poslat poštou 15 euro je menší riziko, než dát na net číslo svojí karty, ale proti gustu... :-E
clee (6592)|23.3.2005 20:21
ja platim na netu kartou bezne, mam ale na to spesl e-card (KB)
exTNT (1421)|23.3.2005 20:53
No, já sice můžu svojí kartu odemknout na jednotlivou transakci na netu a pak jí zase zamknout (e-Banka), ALE problém je v tom, že autorizace si ověřuje jenom to, jestli je obchodník v databázi registrován jako "kamenný" nebo "virtuální" obchod - a zatímco pro "virtuální" je karta zamčená, pro "kamenný" je samozřejmě odemčená. A to, jestli se obchodník odněkud z Banánový republiky sice zaregistroval jako "kamenný", ale ve skutečnosti je "virtuální", autorizační středisko nepozná. Tudíž, když takovej pacholek chytne číslo mý úžasně "zamčený" karty, stáhne si z mýho účtu co se mu zachce (protože autorizační středisko to vidí jako transakci, kterou provádím osobně v "kamenným" obchodě). Asi jsem v tomhle ohledu paranoidní, ale někdy před deseti lety si takhle někdo chytnul číslo mý karty (tehdy Česká Spořitelna) a bral si ode mě každej měsíc 7,5 dolaru. No a protože se to v celkovým objemu pohybů na účtu v pohodě ztratilo, přišel jsem na to po deseti měsících... A vod tý doby žádný číslo karty na net radši nedávám a mám klid. Jinak pro odvážné je to docela prima tip, když si představím, že těch 7,5 dolarů pravidelně stahovali pár tisícovkám lidí, mohli si ti dobráci docela slušně vydělat.
Jak to funguje u tý KB, ověřujou si s Tebou každou transakci?
clee (6592)|23.3.2005 21:00
ne, e-karta je vlastne VISA, ktera ale funguje jen na netu (jak to maj udelany konkretne nevim, vic info asi na webu KB), ja teda zatim objednaval jen z USA a nemecka a celkem solidnich obchodu (amazon, cinderblock....), navic tuhle kartu mam u osobniho uctu kde nemam zas takovej obrat, takze kazdou neplechu hned vidim...
Kajik (3)|23.3.2005 21:40
No ja obcas po netu platim, zrovna za sw nebo nejake knihy apod.
Vetsinou to funguje tak, ze udaje o me karte se obchodnik nedovi!
Treba sw kterej jsem kupoval se prodava pres Share-it, a licenci k provadeni transakci ma prave Share-it a nikoli ten vyrobce/dodavatel... samozrejme bych nevyplnil cislo nekomu na jeho webu, vsechno to bylo na zabezpecenych strankach toho konkretniho obchodnika (v mych pripadech hlavne share-it) a ten provede transakci a tomu prodavajicimu (vyrobce/dodavatel) jen rekne "ok, zaplaceno..." a posle mu prachy, samozrejme si z toho neco strhne pro sebe...

Stejne to funguje i na elektronickych obchodech u nas, tedy na nekterych... rozhodne nedostava udaje o me karte primo ten, kdo prodava...
ale chapu, ze to muze byt zneuzitelne...

Ale vratim se k DVBVieweru, ten pouziva system Pay-pal, ktery je take celkem rozsireny a proto me prekvapilo, ze ty jejich stranky nabehli jen v nemcine... sla tam zmenit zeme odkud jsem ale CZ tam neni... kdyz jsem vybral GrosseBrittan tak to bylo v AJ.. :) a u udaju o karte sla dat statni prislusnot, kde uz Ceska Republika byla, ale porad tam bylo "place where you live" jako "Great Britain..." tak nevim...

Myslim, ze na Digitalnitelevize.cz nekdo psal, ze to platil kartou...

no tak uvidim, tak to mozna tedy poslu postou...
To staci napsat, ze chci plnou verzi DVB Vieweru, emailovou adresu a prilozit penize ? Nebo jeste neco dalsiho mam napsat?

Diky, ze se zabyvate mym problemkem :))

Jeste se chci zeptat, mam prave AirStar 2 a DVBViewer jen Technisat Edition... tam nejde nastavit, aby pri zmene velikosti okna zachovaval pomer stran? Tedy, ze by horizontalne i vertikalne menil jen tak, aby oba okraje rostly spolu s videem?

A jeste chci dodat exTNT, ze jak si psal navod na upravy nahraneho videa z DVBVieweru v ProjectX, tak ten muj technisat Edition do PVA nepridava teletext... ale to me ted tolik netrapi... ta plna verze by prece mela umet .ts a tam to jiste je, ze jo? :)

Kaja
clee (6592)|23.3.2005 21:50
paypal je problem pro cechy a slovaky, co vim tak to tady nechodi...
exTNT (1421)|23.3.2005 23:16
Myslím, že s tou poštou a těma informacema je to tak, jak píšeš, kdyžtak mrkni na http://www.dvbviewer.com, tam to někde je popsaný, ty jednotlivý způsoby úhrady.
Co se týká zvětšování/zmenšování okna, já to mám nastavený v Controls na kolečko myši (resize), takže otočením kolečka se okno zvětšuje/zmenšuje proporcionálně.
S tím teletextem v PVA jsi to zase trefil - PVA má jenom a/v, teprve až *.ts může obsahovat i servisní informace, jako např. teletext, takže až s plnou verzí DVBV.
Asymetric (6)|24.3.2005 22:48
Já to zkoušel platit kreditkou přes net (mám nastavení upozornění SMS na každkou transakci) a nedovolilo mi to provést transakci. Karta musí být z Německa nebo ze země, kterou PayPal podporuje:-(
etecka (36)|20.6.2005 10:01
tak to vipadá, že paypal, kterým se dá zaplatit mj. dvb viewer je v čr
http://www.finexpert.cz/Kratkezpravy/AR.asp?ARI=3499

[color=red]e.[/color]
killerGBU (182)|20.6.2005 23:54
[quote=etecka]tak to vipadá, že paypal, kterým se dá zaplatit mj. dvb viewer je v čr
http://www.finexpert.cz/Kratkezpravy/AR.asp?ARI=3499

[/quote]
ale podle článku to chce embosovanou kartu, já mám ale jenom elektronickou (kvůli bezpečnosti) , takže zase nic
Radeq (277)|21.6.2005 21:41
[quote=etecka]tak to vipadá, že paypal, kterým se dá zaplatit mj. dvb viewer je v čr
http://www.finexpert.cz/Kratkezpravy/AR.asp?ARI=3499[/quote]

Super info, akorat skoda, ze to nejde doplnovat rovnou z uctu, resp. na ucet jako treba Moneybookers. Ty jsou pro nas podstatne lepsi (maj totiz normalni beznej ucet u ZB), ale ty zase venku skoro zadny e-shopy nepouzivaj. Nebo snad jo? :-?
pjk (3)|29.10.2005 10:27
Když jste posílali peníze poštou, poslali jste je z české, nebo z německé pošty?
Nasty_tvf (568)|29.10.2005 13:17
[quote=pjk]Když jste posílali peníze poštou, poslali jste je z české, nebo z německé pošty?[/quote]

No to přece můžeš poslat klidně i z japonský pošty :-D . Ne, vážně, poslat poštou neznamená nějakým převodem jako Poštovní spořitelnou nebo tak něčím, ale poslat je normálně v obálce jako dopis, jen dobře zalepit a aby to neprosvítalo. Já jsem to posílal z Dejvic ve středu odpoledne a v sobotu odpoledne už jsem měl mail s přístupovým heslem.
StD (8612)|29.10.2005 13:26
Lidičky, copak nevíte, k čemu je Western Union a telegraf?? Jejich partnerem je dnes i každá (otevřená) pobočka "Kocourkovské" počty... :-I
pjk (3)|29.10.2005 13:54
Jestli jsem Western Union dobře pochopil, tak by si musel Christian Hackbart pro peníze dojít. Nepřipadá mi to v případě 15€ slušné.

Zkusím to poslat českou poštou. Nebyl by problém zajít na německou poštu, protože se často motám po pohraničí, ale měl bych velký problém s německou složenkou.
StD (8612)|29.10.2005 13:58
I u nás v D. musí doručovatel zásilku doručit osobně... že si to někde někdo zjednoduší je už jiná věc. Jinak WU funguje i telefonicky nebo po i-netu, pokud se to tak zadá, ovšem to už bych jim snad i dělal nechtěnou (a neplacenou) reklamu, což je zde OT. Servus!
Nasty_tvf (568)|29.10.2005 16:01
No, WU je jistě taky fajn možnost, ale za poslání 15ti EUR zaplatíš navrch 350,- Kč, což je skoro jednou tolik a tak bavíme-li se o tomto konkrétním kousku softu, poslání peněz v obálce vychází pořád nejjednodušeji a nejlevněji, zvlášť když tu lidi potvrzují, že to opravdu funguje. Nějakej balík od Adobe za xxxxxxtisíc bych touhle cestou asi nekupoval (jestli tedy vůbec :-) ), ale v tomhle případě fakt není dál co řešit.
exTNT (1421)|29.10.2005 16:09
jj, asi je to nejjednodušší a funguje to, tak proč to komplikovat. Akorát teda kdybych měl tu možnost, radši bych to svěřil německý než český poště - i když z Prahy bych kvůli tomu do reichu nejel... :-E
pjk (3)|29.10.2005 16:12
Porovnal jsem ceny u WU, eBanky a České pošty a nejvýhodněji vychází poslat pojištěné cenné psaní.
clee (6592)|30.10.2005 10:51
paypal, jedine paypal :-R
PM (10)|30.10.2005 15:02
Souhlasím, já taky platím přes paypal, např. když něco nakupuju na ebay, je to nejjednodušší, nejrychlejší cesta a nejlevnější cesta. A vzhledem k tomu, kolik to používá lidí, myslím, že si na bezpečnost zadaných údajů (číslo karty apod) dají velký pozor. Ceny bankovních poplatků jsou neuvěřitelné, fakt nevím, proč mám platit 300, ať už posílám jakoukoliv částku kamkoliv do zahraničí. U paypalu je myslím poplatek pro odesílajícího 0.
sabai (16)|30.10.2005 15:23
[quote=clee]paypal, jedine paypal :-R[/quote]

moje rec. na paypal nedam dopustit!
kufor (23)|2.11.2005 09:48
ako pisu predomnou, v sobotu rano som to paypalom poslal a o par hodin som uz mal konto :)
rychle, pohodlne, bezpecne
SS2CZ (874)|10.11.2005 06:53
Tak to nějak nechápu.Používám virtuální kartu jako "Clee".Zkoušel jsem se dostat ze stránky DVBviewru na nějakej formulář pro zaplacení jak jsem zviklý a nic?Poradíte někdo postup?
Dík. :-?
SS2CZ (874)|11.11.2005 10:20
Tak jsem se dopracoval přes paypal až k CM&V Bernd Hackbart a continue a žádná reakce.Přitom paypal jsem normálně zaplatil.
Berou virtuální karty?
:-? Dík.
nec4550_ty8x_4x_lion_kprobe_114.png nec4550_ty8x_4x_lion_dvdspeed_202.png nec4550_ty8x_4x_nec_dvdspeed_118.png
cendaprnda (32)|17.3.2006 13:49
Ahoj, tak muzu potvrdit ze postou to jde a na poplatcich vcetne pojisteni na 1.000,- to vyjde na 81,- což je celkem snestitelný.
modem4 (1)|18.3.2006 07:55
Poslal jsem v pondělí 15EUR poštou taky z Dejvic jako dopis což je asi nějakých 11,- Kč na za známky a ve středu jsem měl heslo, takže můžu jen doporučit
Pajax_tvf (8)|20.3.2006 13:11
Nějaké počtení o možnostech platby za SW je na http://jimaz.cz.