Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Který z „finalistů“ je vašim favoritem na generálního ředitele ČT?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

• Petr Dvořák (bývalý generální ředitel TV Nova)
    • Hynek Chudárek (bývalý výkonný ředitel TV Óčko)
    • Radomír Šimek (prezident Česko-německé obchodní a průmyslové komory)
    • Jan Svoboda (bývalý marketingový ředitel TV Prima, později Dopravního podniku Praha)
    • Roman Bradáč (výkonný ředitel kanálu ČT24)
    • Žádný z uvedených

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Upřímně řečeno, asi to bude fuk. Ale rozumět by tomu měl R. Bradáč. .... no a ten z Dopravních podniků snad ani vůbec ne. toho tedy nebrat.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Můj žebříček:
    • Petr Dvořák
    • Hynek Chudárek
    • ...
    • dlouho nic
    • ...
    • Roman Bradáč

Škoda, že nekandidoval Milan Fridrich . Docela bych si přečetl vidět jeho případný projekt. Jinak mě překvapilo, že neprošel Fenič a naopak potěšilo, že neprošel Vávra.

Registrace
    Apr 2004

Jinak mě překvapilo, že neprošel Fenič
    Protože poctivé a slušné chování je v této zemi NEPŘÍPUSTNÉ
    Fenič chce od členky Rady ČT omluvu a rezignaci
    http://www.novinky.cz/kultura/244911....html?ref=boxD

Registrace
    Feb 2011

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

A není to jedno?! Stejně to je víc manažerská funkce, jak odborná. Manažeři jsou nahraditelní, najdi ale na ulici dobrého kameramana či pracovníka tech. zázemí!

Registrace
    Apr 2004

No, jak se to vezme. Pracuji ve firmě, kde ještě v 90-tých letech byli na vedoucích pozicích lidé z praxe. Posledních pár let jsou tam ovšem již lidé, sice z mnoha tituly, ale ryzí teoretici a rozhodují od stolu. A věř mi, je to strašně znát.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    No, jak se to vezme. Pracuji ve firmě, kde ještě v 90-tých letech byli na vedoucích pozicích lidé z praxe. Posledních pár let jsou tam ovšem již lidé, sice z mnoha tituly, ale ryzí teoretici a rozhodují od stolu. A věř mi, je to strašně znát.
    Já zase v nejedné firmě zažil, že na vedoucí pozice byli dosazení něčí známí a někdy dost hrůza. Například když dosadili známého na pozici vedoucí výroby. Byl to vyučený řezník bez maturity a šel za svým přes mrtvoly. Ničemu moc nerozuměl, do všeho se pletl a s lidma jednal jak s dobytkem.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Hmm, tak to jsme na tom stejně. Já je mám navíc sice ze západní, ale z ciziny. Dříve jsem dělal ředitele jedné česko-rakouské firmy a mě nesmírně štvalo, že k nám jezdili jak někam do Afriky. Přitom to byly namachrované vidle, které trvaly na svých už i u nás překonaných postupech. Když jsme, my pitomí Čecháčci, si dovolili mít větší výkony a obrat jak u nich, začali nám házet klacky pod nohy. Navíc mě nutili, abych porušoval Zákoník práce apod. To teda měli smůlu. Kdybych to nezažil, nevěřil bych.

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    A není to jedno?! Stejně to je víc manažerská funkce, jak odborná. Manažeři jsou nahraditelní, najdi ale na ulici dobrého kameramana či pracovníka tech. zázemí!
    No, nevím jak to popsat, ale prostě Dvořákovi věřím. Z toho, co jsem zatím viděl a četl bych dokonce řekl, že bych ho chtěl mít za šéfa (na rozdíl od Steve Jobse ). Bohužel v ČT jsou silné odbory (které kecají i do loga ČT, nechápu) a tak to bude mít hodně těžké. Každopádně mu držím palce, byl to můj favorit.

Nemyslím si, že dobrý manager je lehce nahraditelný. Podle mě je nahraditelný stejně obtížně, jako dobrý kameraman (upozorňuji, že nejsem manager ).

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    No, nevím jak to popsat, ale prostě Dvořákovi věřím. Z toho, co jsem zatím viděl a četl bych dokonce řekl, že bych ho chtěl mít za šéfa (na rozdíl od Steve Jobse ). Bohužel v ČT jsou silné odbory (které kecají i do loga ČT, nechápu) a tak to bude mít hodně těžké. Každopádně mu držím palce, byl to můj favorit.

Nemyslím si, že dobrý manager je lehce nahraditelný. Podle mě je nahraditelný stejně obtížně, jako dobrý kameraman (upozorňuji, že nejsem manager ).
    Víra Tvá Tě uzdraví. Já tím manažerem jsem (oborem mimo toho tady všeho) a jsem lehce nahraditelný, jako mnoho jiných. Ale víš, koho je pro každý větší úřad problém najít a kdo je nenahraditelný? Například starý fachman instalatér či truhlář, který Ti dokáže opravit starožitný stůl. Jinak každá VŠ ročně vychrlí hafo dobrých manažerů.

Registrace
    Feb 2011

Já tím manažerem jsem (oborem mimo toho tady všeho) a jsem lehce nahraditelný, jako mnoho jiných.
    Jdou dvě možnosti:
    a) podceňuješ se
    b) nejsi dobrý manager

Předpokládám, že správně je a) .

Jinak každá VŠ ročně vychrlí hafo dobrých manažerů.
    Ještě jsem neviděl, aby jakákoli škola vychrlila hafo dobrých kvalitních *cokoli*. Když s někým čerstvým po VŠ absolvuji vstupní pohovor, tak to je strašná tragédie. Pokud se najde výjimka, tak ji na 95% tvoří někdo z MATFYZ nebo ČVUT/FEL.
    A speciálně na kvalitní managery přímo z VŠ v době VŠFS, UJAKů apod. absolutně nevěřím (doufám, že to teď nečte nějaký jejich absolvovent ). Co mám zkušenost, tak managerem chce být každý, aniž by tušil, o čem to vlastně je.

Kdyby to bylo jak říkáš, tak proč je v domě kapitalismu placen podstatně lépe, než ten truhlář?

Už jsme tady ale docela off-topic
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 22-09-2011 v 21:01

Registrace
    Jul 2009

Jdou dvě možnosti:
    a) podceňuješ se
    b) nejsi dobrý manager

Předpokládám, že správně je a) .

Ještě jsem neviděl, aby jakákoli škola vychrlila hafo dobrých kvalitních *cokoli*. Když s někým čerstvým po VŠ absolvuji vstupní pohovor, tak to je strašná tragédie. Pokud se najde výjimka, tak ji na 95% tvoří někdo z MATFYZ nebo ČVUT/FEL.
    A speciálně na kvalitní managery-absolventy v době VŠFS, UJAKů apod. absolutně nevěřím. (doufám, že to teď nečte nějaký jejich absolvovent ). Co mám zkušenost, tak managerem chce být každý, aniž by tušil, o čem to vlastně je.

Kdyby to bylo jak říkáš, tak proč je v domě kapitalismu placen podstatně lépe, než ten truhlář?

Už jsme tady ale docela off-topic
    Nepodceňuji se, jsem jen realista. Truhlář nemůže brát plat manažera, protože nedosáhl vyššího vzdělání a hlavně nenese firemní zodpovědnost. Ale koneckonců dnes se mzdová politika řídí zákonem džungle. Mně prostě vadí, když kolegyně s praxí a s doktorátem má menší plat, než floutek, jehož jedinou devizou je téměř dokonalá Angličtina a dokonalá drzost. Co mě ještě vadí, je to, že nemáme porady, nýbrž meetingy či all stuff meetingy, již si neposíláme zprávy, ale message a informace si nesdílíme nýbrž sharujeme. No není to ulítlý?! Jakmile takové trdlo se kolem sebe ohání cizími slovy, říkám si, že bude asi profesně slabší.

Registrace
    Feb 2011

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Ryba smrdí od hlavy

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NAS - který HW je pro něj vhodnější?
    Od Petr-II v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-04-2012, 14:48
  2. VD: Jste spokojeni s Vaším internetovým připojením?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 20-10-2009, 18:23
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-11-2008, 11:14
  4. LCD: Který Samsung?
    Od maros31 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-05-2008, 17:19
  5. Ktery dual???
    Od webmasterr v sekci DVB-T
    Reakcí: 7