Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: 5pin DIN na 3.5 Jack

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

mám doma zesilovač a k tomu šnůru s 5pin DIN konektorem, ktery zapojím do zesilovače a na druhé straně kabelu mám 3.5Jacka, abych to mohl propojit s PC.. jenže se mi včera ta 3 a půlka zlomila a ja ji chci vymnenit jenze kdyz se odsrouboval tu plastovou krytku a oddelal zlomenej jack, tak ted nevím jak tam spravne dat ten novej, jakej drátek kam zaletovat, atd. mám 2 Velké a když na nich rozstřihnu gumovou izolaci tak je tam jeste 1 zaizolovany drátek a kolem neho je volne drát bez izolace

Prosim poradte jak ten Jack mam pripojit.. kamoska ma dneska narozeniny a potrebuju to tam :-////
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ssssss.jpg 
Zobrazení: 215 
Velikost: 146.5 KB 
ID: 12926  
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

ten zosilovac musi byt nejaky ceskoslovensky predpotopny kus , lebo aj moje 15 rocne stereo stroje maju klasicke cinche ako vstupy.

I ked presne nerozumiem aky mas problem, predpokladam, ze nevies ktory drot kam priletovat.
    Pouzi metodu pokus omyl. Pokial neskratujes vodice, tak nemoze nic odist. Skus najprv najst lavy kanal, ak sa ti to podari, skus testovat dalsi kabel a pohladat pravy kanal (zmenou stereovahy v PC lahko zistis, ako to spravne zapojit).

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Shorty552 Zobrazit příspěvek
    mám doma zesilovač a k tomu šnůru s 5pin DIN konektorem, ktery zapojím do zesilovače a na druhé straně kabelu mám 3.5Jacka, abych to mohl propojit s PC.. jenže se mi včera ta 3 a půlka zlomila a ja ji chci vymnenit jenze kdyz se odsrouboval tu plastovou krytku a oddelal zlomenej jack, tak ted nevím jak tam spravne dat ten novej, jakej drátek kam zaletovat, atd. mám 2 Velké a když na nich rozstřihnu gumovou izolaci tak je tam jeste 1 zaizolovany drátek a kolem neho je volne drát bez izolace

Prosim poradte jak ten Jack mam pripojit.. kamoska ma dneska narozeniny a potrebuju to tam :-////
    To neznáš Google?

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=...ang_cs&aq=f&oq=

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=...w=1358&bih=882

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    ten zosilovac musi byt nejaky ceskoslovensky predpotopny kus , lebo aj moje 15 rocne stereo stroje maju klasicke cinche ako vstupy.

I ked presne nerozumiem aky mas problem, predpokladam, ze nevies ktory drot kam priletovat.
    Pouzi metodu pokus omyl. Pokial neskratujes vodice, tak nemoze nic odist. Skus najprv najst lavy kanal, ak sa ti to podari, skus testovat dalsi kabel a pohladat pravy kanal (zmenou stereovahy v PC lahko zistis, ako to spravne zapojit).

jo to si piš, že to bude asi starý, vyhrabal sem to na půdě, a je to nějakej starej německej zesilovač s rádiem.. jj a takhle to myslim. kam kterej drát zaletovat

ale na to jak je to starý, to hraje fakt velice dobře.. na to sem čumněl s otevřenou držkou jak to řve

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Shorty552 Zobrazit příspěvek
    ale na to jak je to starý, to hraje fakt velice dobře..
    Ano, to verim. Babka tiez mala stare nemecke 10 kilove radio so samostatnymi repro a hralo to ako '"z praku". Oproti dnesnym spotrebkam sa to neda vobec zrovnavat.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Ano, to verim. Babka tiez mala stare nemecke 10 kilove radio so samostatnymi repro a hralo to ako '"z praku". Oproti dnesnym spotrebkam sa to neda vobec zrovnavat.

Jojo.. bejva to tak.... a ty jinak asi nevíš jak to zapojit coo ? :-// štve mně to.. včera to mnel puceny kamoš a zalomil to v redukci z3.5 na 2.5 proste mi tam nechal v te redukci špičku Jacku.., no a ja to na dnešek potřebuju, pač kamoška slaví narozky.. a ja sem jeji jedina zachrana asi :-// xD xD xD xD

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2011

Tak čo,máš to hotové,či nie?Už to hra?Ak nie tak spravíš nasledovne.
    Otvor jack,maš tam tri vývody na spajkovanie a posledný je na uchytenie kabelu.Tie dva hrubé vodiče odblankuj.Potom tie volné neizolované dráty/obydva/spoj spolu dokopy a zaspájkuj na tretí vývod konektoru/to je zem-tienenie/.No a tie dva/živé/,tiež odblankuj a prispájkuj tiež na dalšie dva vývody na jacku.Jeden pripoj na prvý vývod a ten druhý na druhý vývod jacka.Nezabudni si ešte pred tým navliect plastový kryt na káblik,aby si mohol potom jack spolu zaskrutkovať.No a to je všetko.
    Už potom len treba zohnať sviečky a može sa oslavovať.
    Naposledy upraveno uživatelem Scorpion7: 03-09-2011 v 16:35

Podobná témata

1. Napojení Sluchátek 3,5mm jack na CRT TV + setop box
    Od Dr.Street v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-02-2011, 19:22
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-02-2011, 22:52
  3. Propojení 5.1 Jack vs. Cinch
    Od Mystix v sekci Editace audia
    Reakcí: 3