Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ENCORE CS5 - problem DUAL LAYER

KREATOR (83)|21.8.2011 19:26
chcel by som sa opýtať,či sa niekto nestretol s problémom vytvárania Duálnych DVD.Mám napríklad 2.hod záznam,rozdeleného na 8 kapitol.Po vytvorení DVD mi nedokáže vytvoriť kapitoly ako som ich nastavil a vzniká jav,že video ktoré by malo mať mať napríklad 2 hodiny,tak mi vytvorí iba napríklad 1 hod 55 minút.Vyzerá to tak,že je problém pri delení vrstiev.Nahadzuje mi kapitoly zhruba od jednej hodiny a vyšie,proste ako sa mu zachce.Neakceptuje časy kapitol ako som ich nastavil.Neviem či je doležtié kedy zadám čas vzniku kapitoly pred delením na druhú vrstvu,ALEBO JE TO JEDNO?Aj keď vytvorím ISO,alebo DVD folder robí to stále.Už som zúfalý
StD (8612)|21.8.2011 20:06
[quote=KREATOR;363206]chcel by som sa opýtať,či sa niekto nestretol s problémom vytvárania Duálnych DVD.Mám napríklad 2.hod záznam,rozdeleného na 8 kapitol.Po vytvorení DVD mi nedokáže vytvoriť kapitoly ako som ich nastavil a vzniká jav,že video ktoré by malo mať mať napríklad 2 hodiny,tak mi vytvorí iba napríklad 1 hod 55 minút.Vyzerá to tak,že je problém pri delení vrstiev.Nahadzuje mi kapitoly zhruba od jednej hodiny a vyšie,proste ako sa mu zachce.Neakceptuje časy kapitol ako som ich nastavil.Neviem či je doležtié kedy zadám čas vzniku kapitoly pred delením na druhú vrstvu,ALEBO JE TO JEDNO?Aj keď vytvorím ISO,alebo DVD folder robí to stále.Už som zúfalý[/quote]

Copak ten krám neumí udělat souvislé video s kapitolami jak ty chceš po celou délku bez LayerBreaku na disk??? Pokud ano. udělej to do struktury DVD-Video na disk do adresáře Video_TS a to potom načti v ImgBurnu, ve kterém si nastavíš LB jak je libo (=tj. co největší Padding...), vyrobíš ISO a následně vypálíš. Nezapomeň na správné nastavení cílového disku. DVD+R DL nemá stejnou kapacitu jako DVD-R DL, tak mu "nezapomeň správně říci", pro jaký cílový disk to dělá. Já mám raději DVD+R na Double Layer...
666dia (476)|23.8.2011 21:08
KREATOR
korektně umí Dual Layer snad jenom Scenarist...
no a PGC Edit s ImgBurnem....
Malováním ve Windows taky neuděláš to co Photoshopem....