Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung BD za LG BD670

jaudak (176)|15.8.2011 12:00
Měl jsem v plánu koupit LG BD670 , ale jelikož měním TV LG 47LW5500, za SAMSUNG UE40D6750, uvažuji nad výběrem BD přehrávače od Samsungu. LG BD670 je vesměs velmi dobře hodnocený a já stojím před rozhodnutím, zda koupit LG BD670 a používat dva ovladače, nebo koupit BD Samsung a používat jedno ovládání ? Kdyžtak poraďte adekvátní BD přehraávač od Samsungu k tomu od LG.
eldorado09 (1441)|15.8.2011 15:18
Áno, LG BD670 je veľmi dobrý prehrávač. Od Samsungu skús BD-D5500/6500. Ak sa môžem spýtať, prečo meníš LW5500 na D6750? Nie si spokojný s LG? Dakujem.
jaudak (176)|15.8.2011 18:03
Mám 40ku Samsung LCD asi tři roky. Koukám na ni cca z 2,5-3 metrů a myslel jsem, že do druhého pokoje snesu na stejnou vzdálenost 47ku. Při vybalení a umístění jsem ji chtěl jet rovnou vrátit. SD signál z DVB-T byl pro mě hroznej. Po částečném seřízení (stále laboruji) a jistě taky zvyknutí se na větší uhlopříčku, po 5ti dnech ještě váhám. Ale hodilo by se mi dát TV na držák a otáčet o 90° a stěna na které to bude viset je ze siporexu (sádrová příčka v paneláku) a trochu se bojím váhy cca 20 kg na 50-70cm páce na sádrové zdi. Samsung je o polovinu lehčí a líbí se mi víc. Zítra jdu do terénu pořádně provětrat toho Samsunga a zjistit pravdu o váze. Je mi totiž divné, že LG TV je dvakrát tak těžká, oproti o dva palce menšímu Samovi.
Stále ještě dávám šanci LG a ladím a zkouším. HD pořady ze SATu a filmy jsou ok a tak hledám pro a proti. Proto ten dotaz ohledně BD přehrávače.