Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio PCTV 300i PCI - problém se zvukem u nahrávky

Jozi (2)|21.3.2005 10:42
Dobrý den,

mám problém, nejde mi žádný zvuk u nahrávky z této karty (analog. signál-anténa) pořízené v programu MediaCenter ver. 2.02.
Používám OS Win XP-SP1, mám zvuk. kartu SB Audigi 2, s TV propojeno přes Line-in (AUX). Když zapnu TV tak mi zvuk jde, pouze ho nemohu ovládat (tlupit a zesilovat), ale to řeším ovládáním hlasitosti repro. V pořízené nahrávce mi jde obraz bez zvuku (přehráváno v MediaCentru i v Win. Media Playeru ver.10 - stejný výsledek).
V nastavení Zvuku a zvukových zařízení mám u Záznamu zvuku TV kartu a u přehrávání zvuku Zvukovku, stejně tak to mám nastaveno i u Hlasu.

Prosím o radu, předem děkuji.
StD (8612)|21.3.2005 11:00
Nedávno jsem zahlédl stejný problemek na německém foru Pi - onen jedinec to nakonec "vyřešil" instalací nejnovějších ovladačů Creative... Nicméně na MediaCenter už byl snad nějaký update i patch, nemýlim-li se.
Mrkni se též na stránky Franka Riedela (má na Pi-foru nick RDLDOM)...
http://www.riedel24.info/include.php?path=start.php
Jozi (2)|22.3.2005 09:08
MediaCenter jsem updatoval na nejnovější verzi (původně je ver 2.01, pak update na 2.02 a teď jsem to updatoval na ver. 2.10a), ale problém jsem tím neviřešil. Ještě skusím sehnat nějaký nový ovladač na Audigi 2 a uvidíme.