Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Podmíněný přístup cryptoworks...

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Farell Zobrazit příspěvek
    ano presne tak tohle jsem už asi nekde psal mám zaplaceno MULTI + Bonus CSTV +9HD zdarma a všechny HBO od Skylinku do 19.8.2011 takže když dojdu k datumu 18.8.2011 - 17.9.2011 zapnu BLOCKER a mám měsíc zdarma.
    Zlatý klinec na záver a obrázok zákazníckého portfólia Skylinku je týmto kompletný.
    Pán Lasica by toto komentoval slovami: "prosíme zákazníkov, ktorí nemajú craknuté karty, aby sa hlásili u súdruha Žinčicu".
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od JOSCER Zobrazit příspěvek
    Příchod zápisů na kartu Skylink (momentálně mám v používání zapůjčenou VIP kartu s plnou nabídkou) trvá asi 40 minut, .
    to je divné, od zaplatenia online do update karty prebehne 20s, keď je zlá konštalácia, 30s. Aspoň u mňa. Vantage HD 6000, FW Jepssen, karta ICE + karta IRDETO v UNI čítačke.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    to je divné, od zaplatenia online do update karty prebehne 20s, keď je zlá konštalácia, 30s. Aspoň u mňa. Vantage HD 6000, FW Jepssen, karta ICE + karta IRDETO v UNI čítačke.
    Zřejmě je rozdíl mezi posláním zápisů po zaplacení online (případně po provedení reautorizace) a "pravidelným" posíláním zápisů pro posunutí oprávnění o den. V prvním případě to asi přijde jako balík najednou téměř okamžitě, v druhém případě se to asi posílá nějak postupně.
    Zřejmě kdybys něco zaplatil online a příslušnou kartu dal do přístroje až třeba po pár dnech, tak to také za 30 sekund nebude.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Přístup do tématu
    Od Retiree v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 03-11-2012, 14:26
  2. Technisat - přístup na hdd přes LAN
    Od rockethell v sekci DVB-S
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-01-2012, 20:31
  3. Nepovolený prístup k súboru