Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaké koupit Přenosné DVD do auta se 2 LCD panely

Horymir (9)|7.8.2011 22:16
Dobrý den,
prosím Vás můžete mi poradit jaké koupit přenosné DVD do auta co má 2 LCD panely?

- Chceme to pro děti na pohádky do auta na cesty
- Aby to přehrávalo dnešní formáty videí co se dají stáhnout nejen DVD (avi, MP4, divx, atd.)
- Uhlopříčka stačí i základních 18cm
- Cena by neměla být moc vysoká (optimálně se dostat pod 3000, ale raději přidám aby to byla slespoň trochu kvalita než aby to nefungovalo)
- Klidně koupím i použité pokud bude dobré a za dobrou cenu.


Prosím poraďte.
Děkuji Vám
zatty (1215)|8.8.2011 14:41
sencor spv 7765 dual je v ceně cca 3tis. a slouží slušně
interfernet422 (1575)|9.8.2011 10:34
Koukni na aukro, pár se jich tam povaluje za dobrou cenu http://aukro.cz/listing.php/search?sg=1&string=prenosny+dvd+prehravac
mraz.mrazik (14)|9.8.2011 14:53
Vim, ze v nadpisu je prenosne DVD, ale ja bych doporucil DVD zabudovane v operce, ktere je vzdy k dispozici a hlavne jsou bezpecnejsi nez ty pridelane na stavajici operce, ktere se pri nehode utrhnou a mohu zpusobit vazna zraneni. Ty zabudovane v operce se daji schovat za takovy kryt a nikdo pak nevidi, ze tam je LCD, prehraje to vsechno, bezdratova sluchatka, plus tam jsou i nejake jednoduche hry, dokazou fungovat nezavisle na sobe nebo na obou stejna pohadka.
Treba tento - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HD9052-2-X-9-CAR-HEADREST-DIGITAL-DVD-PLAYERS-GREY-FM-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19c27c3602QQitemZ110637102594QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo
Daji se sehnat i tady, treba na aukru apod. Ja kupoval na anglicke ebay, ktere byli posilane z anglie, vyhnul jsme se tak clu a dph.
matusco (376)|10.8.2011 15:47
[quote=mraz.mrazik;361357]
Treba tento - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HD9052-2-X-9-CAR-HEADREST-DIGITAL-DVD-PLAYERS-GREY-FM-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19c27c3602QQitemZ110637102594QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo
Daji se sehnat i tady, treba na aukru apod. Ja kupoval na anglicke ebay, ktere byli posilane z anglie, vyhnul jsme se tak clu a dph.[/quote]

Kupoval si presne tie, na kt. si dal link? Ak ano, ake mas s nimi skusenosti?
mraz.mrazik (14)|10.8.2011 22:31
Ahoj, kupoval jsem mensi typ HD702, ktery ma jen 7" obrazovku od tohoto prodejce - http://stores.ebay.co.uk/blacksilvertech/_i.html?_kw=headrest&_fcid=56&_jgr=0&_localstpos=&_sid=86698344&_stpos=&gbr=1 , ktrey je odesila z anglie, takze z EU a neplati se clo ani dph.
Jinak zkusenost po 2,5 letech vyborna, kvalita zpracovani nad ocekavani dobra - je to z kozenky, vybral jsem si cernou barvu. Prehrava to cokoli, kvalita obrazu dobra, zvuk nic moc, ale to je diky malinkatym reprackum, lepsi budou bezdratova sluchatka. Problemy to ma jen s vyssim bitrate videa, nad 1200 se to cuka. V aute mam flash disk a z nej to prehravam.
Zatim nejdele to hralo 4 hodiny v kuse a nebyl problem.
Nakup z ebay muzu zajistit.
matusco (376)|11.8.2011 10:32
Vdaka za odpoved.

Presne na tie mensie som pozeral, tie ma zaujali viac ako 9".

Mam este zopar otazok:
Nerozumiem velmi politike DVD regionov - ale nebol s tymto problem, kedze si to kupoval z UK?
Kupoval si to aj s nejakym prislusenstvom (sluchadla, gamepad) alebo to bolo k tomu?
Skusal si FM transmitter?
Do akeho auta si to zapajal, bol nejaky extra problem zo zapojenim (napatovy kabel) prip. s uchytenim na sedadle?

Vopred vdaka za odpoved.

S detmi jazdime za rodicmi relativne dlhe trasy (cez 300 km), tak kazde rozptylenie pride vhod...
mraz.mrazik (14)|11.8.2011 15:16
No priznam se, ze zadne DVD jsem v tom zatim neprehraval, ale vzhledem k Made in China bych se o nejaky region nebal, nicmene muzu vyzkouset. Ja tam proste strcim flash disk a na tom mam filmy v divx, xvid atd.
Zdarma jsem k tomu dostal bezdratova sluchatka a ty herni ovladace + CD s hrama.
FM transmitter jsem nezkousel, ono staci, kdyz to slysim za hlavou, natoz aby mi to hralo pres repraky v aute :-) .
Zapojoval jsem to do Toyoty Avensis a napajim to pres zapalovac, ktery je vzadu.
Roztec nozicek, ktere se zasouvaji do sedadla je promenliva a sirka v zakladu je myslim 0,9 mm a v baleni jsem mel redukci na vetsi prumer - me sedly bez redukce. Kabely jsou vedeny skrze jednu tu nozicku a protahl jsem je skrze sedadlo - dole jsem si povolil potah, ruku prostrcil, nahmatal kabely a stahl dolu, slo to dobre. Sehnal jsem si zastrcku do zapalovace, tam zapojil napajeci kabely od obou operek a pak je propojil, aby na obou hralo to same.
Na zadne problemy pri zapojovani jsem nenarazil.
Jo na cesty je to super, protoze je to zabavi, coz je super a hlavne za ty prachy.
Zapory snad, ze neumi dlouhe nazvy souboru.
matusco (376)|11.8.2011 15:46
mraz.mrazik, vdaka za mini-recenziu.

Uz som drzal v ruke horezmienovany Sencor, ale mal som pocit, ze sa mi v rukach rozpadne, tak som ho radsej vratil...

Tebou uvedeny vyrobok sa mi paci viacej, pokial pises, ze mas s nim osobnu skusenost, tak by som do toho aj siel...

Mas pravdu, DVD sa v tom asi prehravat nebudu, skor komprimovane videa z USB.
Co sa tyka prislusenstva - tak uvidime, co bude v mojej dodavke...
Na transmitter sa pytam preto, lebo aj teraz dost casto pouzivame radio v aute tak, ze pustime zvuk len do zadnych repro a my sa s manzelkou vpredu rozpravame (alebo naopak, ked deti spia). Obcas pustam detom rozpravky z mobilu, ktory zastoknem vzadu na operadlo a prave to ma rusi - ked nieco hraje priamo za mojimi usami, zadne repro ma az tak nerusi. Radio mam tovarenske, Renault.
Roztec noziciek si radsej vopred zmeriam, hadam nebude treba doobjednavat iny rozmer...
Kabelaz... no uvidime, ja nemam rad kable v priestore, ci uz doma pri TV alebo v aute, hadam to nejako zamaskujem...

Este raz vdaka, ak to bude realne u mna, tak hadam nezabudnem a napisem sem
mraz.mrazik (14)|11.8.2011 18:10
Ma tam dva druhy aukci, jedny bez sluchatek, druhe se sluchatkama.
Co se tyce zvuku zezadu, tak to neni tak hrozne, jak jsem myslel, pravdepodobne vypln operky to dost ztlumi, takze i kdyz se deti ptam, jestli to nemaji moc potichu, protoze ja vepredu to sotva slysim, rikaji ze ne a maji pravdu. Muzu rict, ze za chvili to uz nevnimam.
S tim mobilem jsme to meli stejne a on i ten zvuk z toho mobilu stoji za prd (je daleko pronikavejsi). Z operek je daleko lepsi zvuk nez z mobilu, to zase jo.
FM transmitter tam bude nekolik prednastavenych frekvenci myslim, takze bude stacit navolit ta spravna.
Roztec je natolik variabilni, ze toho bych se nebal - da se s tema nozickama pohybovat, je to i na jednom obrazku v aukci videt. Tam jde o to, jak jsou ty nozicky silne, ale jedna redukce je v baleni, plus jdou v nejhorsim prikoupit.
Horymir (9)|13.8.2011 14:50
Děkuji za Vaše náměty. Já jsem spíš pro to DVD co se pověsí na opěrku jelikož přítelkyně by to ráda využila i k TV pokud pojedeme někam na dovolenou nebo tak.

Můžete mi prosím dát zpětnout vazbu kterou z těchto dvou levněých variant je lšpší vzít:

ECG:
http://www.korunka.cz/prenosne-dvd-prehravace/ecg-dvp-7607-dual

SENCOR:
http://www.korunka.cz/prenosne-dvd-prehravace/sencor-spv-7765dual

Klidně bych šel i do staršího kusu co někdo prodává na aukci, ale bohužel jsem nikde nic nenašel :-(